fbpx

Cumhuriyetimiz'in 100. Yılına Özel Kampanyamız

Dil yeteneklerinizi geliştirmenin ve dünyayı keşfetmenin heyecan verici bir fırsatı burada! Cumhuriyetimizin 100. Yılını özel bir şekilde kutlamak için sizlere özel bir kampanya sunuyoruz. “Dil Maratonu 100” kampanyamızla, yurt dışı programlar hariç, tüm dil kurslarımızda %30’a varan indirim sizi bekliyor.

  • İndirimli Fırsatlar

    Kampanya kapsamında, dil eğitimi programlarımızda %30'a varan indirim uygulanacak. Bu, bütçenize dost bir seçenek sunmanın yanı sıra kaliteli bir dil eğitiminin de ulaşılabilir olduğunu gösteriyor.

  • Çeşitli Dil Seçenekleri

    Dil öğrenme yolculuğunuzda size eşlik etmek için farklı dillerde bir dizi program sunuyoruz. Öğrenmek istediğiniz dili seçme özgürlüğü tamamen sizin elinizde.

  • Uzman Eğitmenler:

    TEOL Dil Okulları olarak, uzman ve deneyimli eğitmen kadromuzla size en iyi eğitimi sunmaktan gurur duyuyoruz. Interaktif dersler ve pratik etkinliklerle dil öğrenme deneyiminizi zenginleştiriyoruz.

Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel bu kampanya ile kendinizi dil öğrenme yolculuğunda ödüllendirin ve bir adım öne geçin. İş ve kariyer fırsatlarınızı artırmanın yanı sıra, yeni arkadaşlıklar kurma ve farklı kültürleri keşfetme fırsatı yakalayın.

Diğer Kampanyalarımız

Sizi Arayalım!

Tüm Şubeler

Başarı Garantisi

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız