fbpx
https://www.teol.com.tr/teol-ve-atusem-is-birligi-ile-yabanci-dil-egitimi/
https://www.teol.com.tr/teol-ve-atusem-is-birligi-ile-yabanci-dil-egitimi/
Spor Bakanligi - copy
- copy
previous arrow
next arrow
Shadow

Sistemli Rapor Ve Takip (LMS)

LMS programıyla yabancı dil okulunda eğitim alan öğrencilerimizi internet üzerinden takip ederek gelişimlerini incelemekteyiz.

Başarı Garantisi

Yabancı dil okulumuzda eğitim alan öğrencilerimizde derslere katılım oranı ve ödev yapma oranı dikkate alınarak ücretsiz kur tekrarı imkanı sunmaktayız.

Web Dershane ve Online Eğitim

Dil kursumuzda derslere katılamayan öğrenciler online eğitim alabilir. Kaçırdığı derslerin sesli ve görüntülü kayıtlarına internet üzerinden ulaşabilir.

Uluslararası Sertifika ve Sınavlar

Dil okulumuzda sizlere IELTS, TOEFL ve TOEIC dil sınavlarına hazırlık programları hazırlamaktayız. Sertifika programlarıyla kariyer hedeflerinize ulaştırıyoruz.

Akıllı Tahta

Dil kurslarımızda ders anlatımlarını akıllı tahta üzerinden yaparak öğrencilerimizin dersleri daha iyi anlamalarını ve en yüksek verimi elde etmelerini sağlıyoruz.

İnteraktif Animasyonel Sistem

Yabancı dil kurslarımızda vermiş olduğumuz derslerde görsel zekanızı harekete geçirerek hızlı, kalıcı ve eğlenceli bir eğitim modeli oluşturmaktayız.

TEOL Yabancı Dil Okulu Şubeleri

TEOL yabancı dil okulu olarak dil eğitimlerinde sizlere gelişmiş eğitim metotlarını kullanarak hizmet vermekteyiz. Farklı şehirlerde sizlere sunduğumuz dil kurslarında almış olduğunuz eğitimin kalitesini arttırmak adına ortak bir eğitim müfredatı uygulamaktayız. Dil kursu fiyatlarımızı öğrenmek için seçmiş olduğunuz ildeki dil okulumuz ile görüşmeniz gereklidir.

Teol Dil Okulları ve Yurtdışı Dil Eğitim

Yabancı dil kursunda almış olduğunuz eğitimlerimiz Türk ve Yabancı öğretmenler tarafından verilmektedir. Yabancı dil okullarımızda gelişmiş teknolojileri kullanarak hafıza teknikleriyle sizleri istediğiniz başarılara ulaştırıyoruz. Yabancı dil öğreniminde düzen ve disiplin son derece önemlidir. Dil kurslarında bulunan eğitmen kadromuz tüm öğrencilerimizi online platformdan takip ederek gelişimlerini izlemektedir. TEOL dil kursunda katılamadığınız derslerin kayıtlarını alabilir veya online eğitimlerine katılabilirsiniz.

Almanya'da Eğitim

Almanca yurtdışı eğitim programı kapsamında eğitimlerinizi tamamlarken Almanca dilini de hızlı ve kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Londra'da Eğitim

Londra’da lise, üniversite eğitim fırsatını kaçırmayın! Londra eğitim programlarıyla anadiliniz gibi İngilizce konuşabilirsiniz.

Fransa'da Eğitim

Fransa yurtdışı eğitimi kapsamında sizde Fransızca öğrenimini hızlandırırken eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İtalya'da Eğitim

İtalya’da yüksek standartlarda kaliteli bir eğitim alarak kariyer hedeflerinizi şekillendirmek ister misiniz?

Newyork'da Eğitim

Newyork’da seçkin üniversitelerde eğitim almak ister misiniz? Newyork’da eğitim fırsatıyla okul hayatınızı şekillendirirken İngilizce de öğrenebilirsiniz.

Yabancı Dil, İngilizce Kurs Kampanyaları

Yabancı dil eğitimlerinde avantajlı dil kursu fiyatlarımızı kaçırmayın! Yabancı dil eğitimlerinde seçmiş olduğunuz eğitim programına göre değişen yabancı dil kursu fiyatlarında TEOL sizlere avantajlı fiyatlar sunmaktadır. Hayalinizdeki eğitimi almak veya yabancı dili öğrenmek için eğitim programlarımızı inceleyerek kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.