fbpx

Almanca Kursu

Herkes Almanca Öğrenebilir!

Almanca dil eğitimi için sizde okulda veya Almanca kurslarına gitmiş ancak halen Almancayı tam olarak öğrenememiş olabilirsiniz. TEOL dil kursu olarak sizlere sunduğumuz Almanca dil kursunda Almancayı konuşma dili haline getirmenizi amaçlıyoruz. Almanca kursunda yanlış öğretim teknikleri kullanıldığı için öğrenciler Almancanın zor olduğunu düşünürler. Klasik Almanca kursu öğretim müfredatını bir kenara bırakarak sizlere hafıza teknikleriyle öğrenimin kolaylığını sunuyoruz. TEOL Almanca kursu kapsamında öncelikle sizlerin Almanca dil seviyenizi belirleyerek bu doğrultuda uygun kurdan başlamanızı sağlıyoruz. Almanca kursu kapsamında sizlerin okuma, dinleme, konuşma ve yazma becerilerine sahip olarak Almanca eğitimini tamamlamanızı amaçlıyoruz.

En iyi Almanca Kursu için TEOL

En iyi Almanca dil eğitimini vermeyi amaçlayan TEOL sizlere Almanca kursunda iki ayrı seviyede eğitim modeli sunmaktadır. Temel seviyede Almanca kursu ve İleri seviyede Almanca kursu dil eğitim programlarından sizin seviyenize uygun olan en iyi Almanca kursunu TEOL’ den alabilirsiniz.

Temel Almanca Kursu: Almancaya dair hiçbir bilgisi olamayan kişiler temel Almanca kursu programına katılması gereklidir. Almanca kursunda sizlerin orta seviyede Almancaya hâkim olması ve günlük hayatta gereksinimlerini karşılayabilir hale gelirsiniz.

İleri Almanca Kursu: Temel Almanca kursunu bitirmiş ve Almancayı tam olarak öğrenmek isteyen öğrencilerimiz için İleri seviye Almanca kursu dil eğitim programını uygulamaktayız. Almanca bilgisini üst seviyeye çıkaracak bir Almanca dil kursu ile sizde Almancayı ana diliniz gibi konuşabilirsiniz.

Almanca Dil Kursunda Seviyenizi Belirleyin

Almanca kursuna başlamaya karar verdiniz ancak hangi seviyede eğitim almanın sizin için uygun olduğuna karar veremediniz mi? Almanca seviye belirleme sınavı ile Almancanızın hangi düzeyde olduğunu öğrenerek Almanca kursu tercihinizi yapabilirsiniz. Almanca seviye belirleme sınavına girmeden başlanılan Almanca eğitimlerinde öğrenci öğrenim sırasında zorlanacaktır. Eksik öğrenim, konuların ağır gelmesi ve anlaşılmama gibi sorunlar ortaya çıkarak Almanca eğitiminden istenilen verimin alınmamasına yol açabilir.

 Almanca Aile Birleşim Sınav İçeriği

 Almancayada Uzun Süreli İkamet Dilekçesi; 

»Almanya da uzun süreli ikamet dilekçesi : http://www.ankara.diplo.de/contentblob/401960/Daten/2614420/langfristige_Visa.pdf

Almanya’da evlenmek veya Almanya`daki eşin yanına gidebilmek için gerekli

aile birleşimi vizesi hakkında bilgi notu:

http://www.ankara.diplo.de/contentblob/170148/Daten/1527648/FZ_Eheschliessung.pdf

Neden Almanca Kursu için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

✔TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.

✔Goethe Enstitüsü’nün  Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

✔Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

✔Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Avrupa Dil Portolyosuna Uygun Eğitim Yapılır.

✔TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

✔TEOL’de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

Öğrenci Yorumları

[tmls category=”-1″ layout=”tmls_slider” style=”style2″ image_size=”large_image” image_radius=”large_radius” text_font_family=”” text_font_color=”#777777″ text_font_size=”14px” name_font_family=”” name_font_color=”#777777″ neme_font_size=”15px” neme_font_weight=”bold” position_font_family=”” position_font_color=”#777777″ position_font_size=”12px” order_by=”rand” order=”DESC” auto_play=”true” pause_on_hover=”false” next_prev_visibility=”tmls_visible” next_prev_radius=”large_radius” next_prev_position=”” scroll_duration=”500″ pause_duration=”9000″ ]

Almanca Kursu’na Başvuru Yapabileceğiniz Şubeler