fbpx

Her gün binlerce insan farklı sebep ve amaçlardan ötürü yaşadığı şehirde kaliteli İngilizce kursu arayışına giriyor. Bu şehirlerden bir tanesi de ortalama eğitim oranı en yüksek şehirlerimiz arasında yer alan Ankara’dır. Biz de, Ankara’da da bir şubeye sahip olan TEOL Dil Okulları olarak Ankara İngilizce kursları arayışınızda fiyat-fayda dengesi açısından sizlere sunduğumuz faydaları açıklayacağız. Böylelikle Ankara’da en iyi İngilizce kursu arayışınızda neden TEOL’ü tercih etmeniz gerektiğini sebepleri ile sunmuş olacağız.

Ankara’da En İyi İngilizce Kursu Arayışınızda TEOL Şubesi’nin Size Sundukları

Türkiye genelinde 11 farklı yerde şubeye sahip olan ve Londra’da da bir şubesi olan TEOL Dil Okulları, Ankara şubesi ile farkını ortaya koyuyor. Kaliteli İngilizce eğitimi uygun fiyatlarla birleştiren anlayış doğrultusunda eğitim vermekteyiz. TEOL Ankara yabancı dil kursu olarak size sunduğumuz faydaları maddeler halinde sıralayarak neden TEOL’ü tercih etmelisiniz sorusunun yanıtını verelim.

  • CELTA sertifikalı yabancı ve Türk öğretmenler eşliğinde yeni nesil öğrenim teknikleri sayesinde konuları daha iyi ve hızlı kavramanız sağlanır. Okuma, yazma, konuşma ve dinleme konularında böylelikle daha hızlı gelişmeniz hedeflenir.
  • TEOL Ankara İngilizce dil kursu sınıflarımızda akıllı tahta ve dijital animasyonel sistem gibi yeni nesil cihazlar sayesinde eğitim kalitesi artmaktadır.
  • TEOL Ankara İngilizce dil kursları kapsamında verdiğimiz derslerde çeşitli sebeplerle katılamadığınız derslerin ücret ödenmeksizin telafi dersleri alabilirsiniz. Ya da dilerseniz kaçırdığınız dersin kayıtlı görüntülerini talep edebilirsiniz.
  • TEOL Ankara Dil Okulları olarak farklı ihtiyaçlarınıza yönelik farklı İngilizce kursları seçenekleri sunulmaktadır. Verilen İngilizce eğitim kapsamında genel İngilizce, Ankara YDS kursu, üniversite hazırlık muafiyet kursları, TOEFL-IELTS gibi dil kursları alanında uzman eğitimciler eşliğinde sağlanmaktadır.
  • TEOL Dil Okulları her daim en iyiyi hedefleyen ve bu doğrultuda kendisini yenileyen bir dil okuludur. Bu doğrultuda Ankara’da en iyi İngilizce kursu arayışınızda birinci seçeneğiniz olma amacı gütmektedir. Böyle bir amacı güttüğümüzden dolayı eğitim kalitesinin yüksekliği sayesinde TEOL Dil Okulları son 5 yılda Türkiye ve Avrupa’nın en kaliteli dil okulu ödüllerine layık görülmüştür.
    Yalnızca yetişkinlere yönelik değil, çocuklar için İngilizce kursu da sunuyoruz. Bu eğitimimiz kapsamında Ankara’da 6 yaş ve 8 yaş İngilizce kursu arayışında olan ebeveynlere yönelik de kaliteli programlar geliştirmekteyiz. Üstelik yalnızca bu yaş gruplarına değil, farklı yaş grubundaki çocuklara yönelik de İngilizce dil kursları açmaktayız.
  • Müfredatımızda Cambridge Üniversitesi’nin kaynaklarına ve programına yer verilmektedir.
  • TEOL Ankara İngilizce kursu tarafından alınan eğitimin ardından öğrendiklerinizi yurtdışında daha da geliştirme ve pekiştirme şansı verilir.Türkiye genelindeki tüm TEOL Dil Okulları şubelerinde olduğu gibi TEOL Ankara dil okulları içerisinde verilen eğitimde tüm öğrencilerimize en iyi süre, en iyi seviye ve en iyi fiyat garantisi vermekteyiz.

Ankara’da en iyi İngilizce kursu arayışınızda TEOL Dil Okulları olarak sizlere sunduğumuz fırsatlar yalnızca bunlardan ibaret değil. Ankara İngilizce kursu hakkında daha detaylı bilgi almak için yukarıdaki linke tıklayabilir, TEOL Ankara İngilizce kursu fiyatları hakkında bilgi almak için ise form doldurabilir ya da bizlere 0850 360 83 65 numaralı hat üzerinden ulaşabilirsiniz.