fbpx

İngilizce kursu arayışınızda farklı dil okullarını ziyaret ederek eğitim kalitesini ölçmüş ve fiyat karşılaştırması yapmışsınızdır. Özellikle İstanbul’da ingilizce kursu veren kurum sayısını da göz önüne aldığınız zaman kaliteli ingilizce kursunu bulabilmeniz için biraz efor sarf etmeniz gerekecektir. Dil kursları ile birebir görüşerek eğitmen kadrosunu ve kurs imkanlarını değerlendirerek en iyi ingilizce kursunu seçmeye çalışırsınız. İstanbul ingilizce kursu arayanlar için karar verme sürecinde TEOL ayrıcalıklarından bahsederek doğru tercih yapmaları için böyle bir yazı hazırlamak istedik. İstanbul Beylikdüzü ve Kadıköy’de bulunan TEOL yabancı dil okullarında ingilizce eğitimi almanız avantajlar sunulmaktadır. İnteraktif eğitim sistemi ile eğitim faaliyetlerini sürdüren TEOL, yabancı dil öğrenmek isteyen öğrencilerine en iyi süre ve fiyat garantisini sunmaktadır. Eğitim içeriği bakımından seviyelere ayrılmış olan kur sistemiyle öğrencinin bilgi ve becerisi ölçülerek uygun olduğu kur seviyesinden başlanması sağlanır.

Beylikdüzü İngilizce Kursu Arayanlar Neden TEOL ’ü Tercih Etmeli?

Yeni nesil öğrenme modelini benimseyen TEOL Beylikdüzü ingilizce kursunda sizlere interaktif animasyonel sistem ile eğitim verilmektedir. Beylikdüzü dil okulunda eğitim verilen sınıflarda öğrenci sayısının minimum seviyede tutularak eğitmenler ile öğrenci arasında birebir iletişim kurulması sağlanır. En iyi eğitim ve fiyat garantisini eş değer tutan TEOL Beylikdüzü dil kursunda sizlere en uygun fiyat garantisini vermektedir.  İngilizce kursu ve diğer programlar kapsamında araştırmalarınız sonucu aldığınız en iyi teklifi Beylikdüzü ingilizce kursumuza getirdiğiniz zaman kurumumuz sizlere 100 TL altında daha iyi bir eğitim alma şansı sunmaktadır.

Ücretsiz Kur Tekrarı Yapabilirsiniz!

Beylikdüzü dil okulumuzda eğitim alan öğrencilerimiz için kur tekrarı, ek ders, telafi derslerini tamamen ücretsiz olarak sunmaktayız. Eğitim sürecinde LMS sistemi üzerinden online ödev ve ders takibi yapılan öğrencimizin kur sonunda seviye belirleme sınavında başarısız olması durumunda istek ve gayreti göz önüne alınarak ücretsiz kur tekrarı yapılmaktadır. Dersi kaçırdığınız veya anlamadığınız konularda TEOL sitemiz üzerinden ek ders talebinde bulunarak yine ücretsiz olarak blog ingilizce derslerine katılabilirsiniz.

Yurtdışında Eğitim Hediye Ediyoruz

İngilizce dil kursundan aldığınız eğitimi yurt dışında bir okulda tamamlamak istemez misiniz? Öğrendiklerinizi pekiştirmek ve pratiğe dökmek için mükemmel bir fırsat olan yurt dışı eğitimi belirli ingilizce kursu kampanyalarımızda ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz. 6 seviye 24 ay 720 saatlik ingilizce kursu eğitimine kayıt olan tüm öğrencilerimizi Ücretsiz olarak 15 Gün Londra’da eğitim almalarını sağlıyoruz. New York, Almanya, İtalya, Fas, İspanya ve daha bir çok ülke için hazırladığımız eğitim kampanyalarımızdan yararlanmak için TEOL yabancı dil kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

En iyi eğitim ile en iyi fiyat garantisini sizlere sunan TEOL ‘da sizde ayrıcalıklı ve kaliteli eğitimi hissedin. Beylikdüzü ingilizce kursu programlarını ve eğitim içeriği hakkında bilgi almak için ücretsiz danışma hattımızı arayabilirsiniz veya Beylikdüzü dil okulumuzu ziyaret edebilirsiniz.