fbpx

Flemenkçe Kursu

Felemenkçe, Hollanda, Belçika, Güney Afrika Cumhuriyeti ve Surinam da resmi dil olarak kabul edilmiştir. Felemenkçe dil öğrenimi de diğer dillerde olduğu gibi sistematik ve düzenli bir şekilde ilerletilmesi gereken bir süreçtir. TEOL dil okulu olarak dil kurslarımızda öğrencilerimizin dil eğitimlerinden en yüksek verimi almalarını sağlıyoruz. Felemenkçe kursumuzda öğrencilerimize dijital sınıflarda eğitim vererek dil öğrenim zorluğunu aşmalarını sağlıyoruz. Teknolojinin getirmiş olduğu kolaylıkları dil öğrenimi sırasında uygulayarak öğrenim süresini kısaltıyoruz. Felemenkçe kursumuza katılan öğrencilerimizin okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerine hâkim olmasını amaçlıyoruz. Felemenkçe dil kursunu tamamlayan öğrencilerimizin iletişim kurabilecek hale gelmesi için yabancı öğretmenler ve Türk eğitmenler ile ders vermekteyiz. TEOL Felemenkçe kurslarında sizlere verdiği eğitim sürecinde dersliklerden ses ve görüntü kayıtları almaktadır. Böylelikle kaçırdığınız derslerinizi ve tekrar dinlemek istediğiniz derslerin kayıtlarını alabilirsiniz. TEOL Felemenkçe dil kursu başlangıç, orta ve ileri olmak üzere üç seviyede eğitim almanız sağlanmaktadır.

5 Seviyede Felemenkçe Kursu

1.Seviye Felemenkçe Kursu – Başlangıç: Başlangıç seviyesi Felemenkçe dil kursu kapsamında sizlere yoğun olarak okuma, yazma, konuşma ve dinleme programı uygulanmaktadır.

2.Seviye Felemenkçe Kursu – Temel: Temel düzeyde Felemenkçe kursunda sizlere yoğun olarak okuma, yazma, konuşma ve dinleme programı uygulanırken ek olarak temel gramer kuralları öğretilmektedir.

3.Seviye Felemenkçe Kursu – Orta: Orta düzeyde Felemenkçe kursunda sizlere yoğun olarak okuma, yazma, konuşma ve dinleme programı yoğun olarak uygulanmaktadır. Yanı sıra gramer eğitimleri de verilmektedir.

4.Seviye Felemenkçe Kursu – İleri: İleri düzeyde Felemenkçe kursunda sizlere yoğun olarak okuma, yazma, konuşma ve dinleme programı yoğun olarak uygulanmaktadır. Yanı sıra gramer eğitimleri de yoğun bir program ile sizlere verilmektedir.

5.Seviye Felemenkçe Kursu – Profesyonel: İleri düzeyde Felemenkçe kursunda sizlere yoğun olarak okuma, yazma, konuşma ve dinleme programı yoğun olarak uygulanmaktadır.

Felemenkçe kursu her seviyede dört temel beceriye yer verilmiş ve sistemli gramer eğitimi programımıza eklenmiştir. Her seviyede 8 haftalık eğitim sunulmaktadır; Felemenkçe eğitimler haftalık 8 saat planlaması ile uygulanır. Felemenkçe eğitimlerimiz konusunda uzman eğitmenler tarafından gelişmiş dil teknolojileri kullanılarak dersler verilmektedir. Felemenkçe kursu içeriğimiz ve eğitim müfredatımız hakkında bilgi almak ve Felemenkçe kursu fiyatlarımızı öğrenmek için 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattımızı arayabilir veya şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Flemenkçe Kursu için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

  • ✔TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.✔Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

    ✔Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

    ✔Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.

    ✔TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

    ✔TEOL’de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

Öğrenci Yorumları

[tmls category=”-1″ layout=”tmls_slider” style=”style2″ image_size=”large_image” image_radius=”large_radius” text_font_family=”” text_font_color=”#777777″ text_font_size=”14px” name_font_family=”” name_font_color=”#777777″ neme_font_size=”15px” neme_font_weight=”bold” position_font_family=”” position_font_color=”#777777″ position_font_size=”12px” order_by=”rand” order=”DESC” auto_play=”true” pause_on_hover=”false” next_prev_visibility=”tmls_visible” next_prev_radius=”large_radius” next_prev_position=”” scroll_duration=”500″ pause_duration=”9000″ ]

Flemenkçe Kursu’na Başvuru Yapabileceğiniz Şubeler