fbpx
blank

blank

Tüm dünyada ortak bir dil olarak kabul edilen İngilizce her geçen gün daha fazla hayatımızda yer alıyor. Okul ve iş hayatımız başta olmak üzere sosyal yaşantımızda da artık büyük bir yere sahip olan İngilizceyi artık teoriden çok pratiğe geçirme vakti geldi de geçiyor. Öncelikle ingilizce kursunuz için doğru tercih yapmalı ve araştırmalısınız. Özellikle İstanbul gibi büyük metropol şehirlerinde dil kursu sayısının çok fazla olmasından dolayı titizlikle araştırma yapmanız gerekecektir. İstanbul ingilizce kursu arayanların öncelikle Avrupa yakasında mı yoksa Anadolu yakasın da mı eğitim almak istiyorlar buna karar verilmelidir. İstanbul’da yabancı dil eğitimlerinde tercih edebileceğiniz TEOL dil kurslarının Anadolu yakasında Kadıköy, Avrupa yakasında ise Beylikdüzü şubelerinde eğitim vermektedir.

İngilizce Öğreniminiz Teori de Kalmasın!

İngilizce öğrenirken pratiğe ihtiyacınız var. Öğrendiğiniz yeni cümle kalıplarını birebir konuşarak pekiştirmeli ve geliştirmelisiniz. Aksi takdirde yeni kalıplar ve cümleler öğrendikçe öncekileri unutacak ve her defasında başa döneceksiniz. TEOL ingilizce kursu bunun için sizleri ücretsiz Londra’ya gönderiyor. İngilizce öğreniminizi teori de kalmadan Londra’da pratiğe dökebilirsiniz. O zaman TEOL’ün İstanbul ingilizce kurslarında bizlere sağladığı avantajlara bir göz atalım.

Beylikdüzü İngilizce Kursu Programında 5 Seviye’de İngilizceyi Öğrenin!

Beylikdüzü ingilizce kursunda eğitim alacak öğrencilere 5 seviyeden oluşan bir eğitim programı hazırlanır. Her öğrencinin ilk aşamada İngilizceyi ne kadar bildiğini anlamak için kur başlangıcında seviye tespit sınavları yapılmaktadır. Başlangıçtan ileri düzeye kadar 5 seviyeden oluşan bu eğitim sürecinin tamamlanması ardından 5. Seviyeye başarıyla ulaşan öğrenciler ingilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma yetilerine sahip olmaları hedeflenir. Eğer ki öğrenci kur geçişlerinde yapılan seviye belirleme sınavında başarısız olursa devamsızlık ve ödev yapma durumları göz önüne alınarak ÜCRETSİZ kur tekrarı yapılmaktadır.

TEOL Kadıköy İngilizce Kursu Sizi 15 Günlüğüne Londra’ya Gönderiyor!

Kadıköy ingilizce kursunda alacağınız İngilizce eğitiminizde sizlere Türk ve yabancı eğitmenler tarafından eğitim verilmektedir. Alacağınız İngilizce programında aldığınız derslerin sonrasında “speaking class” etkinliklerinde sınıf arkadaşlarınız ve yabancı öğretmenler ile birlikte konuşabilirsiniz. TEOL, İngilizce kursu programlarını tamamlayan öğrencilerini ücretsiz olarak Londra’ya göndererek hem pratik konuşmayı ilerletmek hem de öğrenmiş oldukları ikinci dilin kültürünü benimsemelerini sağlıyor. İngilizce kursu programlarına kayıt olan öğrenciler için kaçırılmayacak bir fırsat sunan TEOL dil kursu, 6 seviye eğitime ek olarak ücretsiz olarak 15 gün Londra’da eğitim almanızı sağlıyor. Ücretsiz Londra eğitimine gönderen TEOL, konaklama ve uçak biletlerini de karşılamaktadır.

TEOL ile Yurtdışında Eğitime Katılan Öğrencilerimiz;

TEOL ile Londra’ya Giden Öğrencilerimiz Anlatıyor.

Damla KÖROĞLU

Kalacak olduğumuz yeri kendimiz bulduk. Karşılama hizmetini almamamıza rağmen okulumuzu ve kaldığımız yeri çok fazla zorlanmadan bulabildik. Deneyimimden çok memnun kaldım. Hayatımın en güzel deneyimi olduğunu söyleyebilirim. Çok mutlu bir şekilde ayrıldım. Londra için ücretin çok uygun olduğunu düşünüyorum. Birçok yeri gezdim ve dolaştım. Londra güzeldi. Böyle bir imkânı elde edip şehri ziyaret edebildiğim için çok şanslıyım. Bu sene Londra’ya gidecek öğrencilere şimdiden iyi eğlenceler diliyorum!

Ali DEMİRER

İngiltere’ de bulunduğum süre boyunca her şey çok güzeldi ve inanılmaz eğlendim. Benim için farklı bir deneyimdi. Londra’nın tarihi dokusunu yakından görme ve aynı zamanda dil eğitimi alma fırsatına eriştiğim için şanslıyım.
Londra’ya giden diğer öğrencilerimizin yapmış oldukları yorumları web sitemizden inceleyebilirsiniz.
Sizde TEOL ile Londra’da ingilizce eğitiminizi tamamlamak istersiniz 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattımızı arayabilir veya şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.