fbpx

İngilizce Kursu

İngilizce, dünyada en çok konuşulan dildir. 54 ülkede resmi dil olarak kabul edilmiş ve 1.8 milyar insan tarafından konuşulduğu bilinmektedir. İngilizce iş ve okul başta olmak üzere  her alanda karşımıza çıktığından,  öğrenimi artık zorunluluk haline gelmiştir.

TEOL Dil Okulları  İngilizce kursunda, sizlerin İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşabilmeniz ve anlamanız için özel eğitim programları hazırlanmaktadır. Dersliklerinde bulunan elektronik akıllı tahta, projeksiyon ve görsel ekipmanlar ile  eğitmenler sırasında kullanılan animasyonel yazılımlar, öğrencilerin dili kavrama ve uygulama yetisini arttırmaktadır. Uluslararası eğitim kalitesine ulaşmış olan TEOL İngilizce kurslarında dijital sınıflarda, görsel ve işitsel ağırlıklı işlenen dersler, görüntülü ve sesli kayıt edilerek, ders tekrarı imkanı sağlamaktadır.Öğrencilerimiz, İngilizce kursu eğitim programları dahilinde ek skill programları ile hafta boyunca Speaking/Listening, Reading/Writing ve Grammar/Vocabulary  programlarına katılarak ,hafta boyunca diledikleri kadar uygulama yapma şansına sahip olurlar.

İngilizce kurslarımızda okuma, yazma, duyma- konuşma bazlı öğretim uygulanmakta olup, kur sonlarında Cambridge English Qualifications Exams uygulanalarak öğrencilere seviyelerine uygun Cambridge Assessment English sertifikaları verilmektedir. Sözleşme gereğince, öğrencinin gayret ve disiplini göz önünde bulundurularak %100 başarı garantisi sunulmaktadır.

İngilizce Düzey Belirleme Sınavı

Öğrenime doğru yerde başlamak ve doğru adımlarla ilerlemek, sağlıklı bir “ölçme ve değerlendirme sistemi” ile mümkün olabilir. İngilizce kursu eğitime başlamadan önce yapılan “düzey belirleme testi” hangi kurdan derslere başlanacağını belirler. İngilizce kursuna başlamadan önce detaylı bir İngilizce belirleme sınavı yapmak öğrencilerin eğitim verimliliğini arttırmaktadır. Eğitim seviyenize uygun olarak başlangıç kuru belirlenerek İngilizce eğitim haritanız belirlenmektedir.

 

 

İngilizce Kursunda Dünya Standartlarında Eğitim

TEOL Dil Okullarında Avrupa Birliği Akademik Standartları’na uygun (Common European  Framework of Referance for Languages -CEFR) 6 kurluk bir eğitim sistemi uygulanmaktadır. İngilizce kursunun her kuru,  en az zorunlu 120 ders saatinden oluşmaktadır. Kurlar tercih edilen programın yoğunluğuna göre 8 – 16 hafta sürmektedir. TEOL’ de öğretmen odaklı değil, öğrenci odaklı “iletişimsel Dil Öğretim Metodu (Communicative Language Teaching Method-CLT) uygulanmaktadır. TEOL’ de öğrencilerin değişik telaffuzları tanımalarını sağlamak amacıyla, İngiltere ve Amerika’lı  öğretmenlerin yanı sıra, anadili İngilizce olan dünyanın farklı ülkelerinden de  öğretmenler ile çalışmaktadır.

6 Seviyede İngilizce Kursu

1 ve 2. Seviye  İngilizce Kursu  / BASIC  Seviye  (A1-A2 ): Temel seviye İngilizce kursunda kursiyer, genel olarak İngilizce ile tanışır ve temel bilgileri edinir. Öğrendiği dört temel zamanlar basit cümleler kurabilir, kendini kısaca ifade edebilecek düzeye ulaşır.

3 ve 4.Seviye İngilizce Kursu  / INDEPENDET (B1- B1+) : Orta düzey İngilizce kursunda, bireyin İngilizcesinin yapısal özelliklerini kavramış olarak, artık dilin inceliklerini öğrendiği ve uyguladığı, dört dil becerisindeki eksikliklerini giderdiği bir aşamadır. Bu düzeyde öğrenci, kendini daha rahat ifade edebilir.Belirli bir konuda düşüncelerini daha zengin bir sözcük dağarcığıyla dile getirebilir. Günlük yaşamda çok rahat iletişim kurabilir. Bu aşamaya ulaşmış bireyler, yapacakları bireysel çalışmalarla (kitap, dergi, gazete okumak; TV ve CD izlemek, ilgi alanlarına giren konulara yoğunlaşmak vb.) İngilizcelerini kullanılır duruma getirirler.

5 ve 6.Seviye İngilizce Kursu/ Advanced (B2-C1): İleri seviye İngilizce kursunda öğrenciler genel İngilizce kazanımlarını daha yukarı çekerek, “Near Native Compendence” (anadili İngilizce olana yakın düzeyde dile hâkimiyet) seviyesine ulaşırlar.Akademik çalışmalar yapabilir.

İngilizce Dil Kursu Fiyatları

 

İngilizce dil kursu fiyatlarımız almış olduğunuz kur sayısına ve saatine göre değişlik göstermektedir. İngilizce kursuna başlamadan önce sizler için yapılan düzey belirleme sınavları dahilinde başlangıç kur seviyeniz belirlenir.. İngilizce kursu fiyatlarımızdaki kur sayıları seviyeye göre değişiklik göstermektedir. TEOL dil okulu ile iletişime geçerek İngilizce kurs fiyatlarını öğrenebilirsiniz. İngilizce kurs fiyatını ve eğitim programı içeriğini öğrenmek için 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattını arayabilir veya TEOL dil kurslarını ziyaret edebilirsiniz.

Neden İngilizce Kursu için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.

✔ Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.
✔ Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.
✔ Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.
✔ TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.
✔ TEOL’de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.


Öğrenci Yorumları

[tmls category=”-1″ layout=”tmls_slider” style=”style2″ image_size=”large_image” image_radius=”large_radius” text_font_family=”” text_font_color=”#777777″ text_font_size=”14px” name_font_family=”” name_font_color=”#777777″ neme_font_size=”15px” neme_font_weight=”bold” position_font_family=”” position_font_color=”#777777″ position_font_size=”12px” order_by=”rand” order=”DESC” auto_play=”true” pause_on_hover=”false” next_prev_visibility=”tmls_visible” next_prev_radius=”large_radius” next_prev_position=”” scroll_duration=”500″ pause_duration=”9000″ ]

İngilizce Kursu’na Başvuru Yapabileceğiniz Şubeler