fbpx

İspanyolca Kursu

Dünyada İngilizce dilinden sonra en çok konuşulan ikinci resmi dil İspanyolcadır. İspanyolcanın dünyada 610 milyona yakın insanın aktif olarak konuştuğu bilinmektedir. İspanyolcayı resmi dil olarak kabul eden başlıca ülkeler arasında İspanya, Avrupa Birliği Birleşmiş Milletler, Arjantin, Bolivya, Dominik Cumhuriyeti, Kolombiya, Meksika, Venezuela ve peru olmak üzere İspanyolca konuşulan birçok ülke bulunmaktadır. İspanyolca dil kursuna başladığınız zaman dil yapısında Fransızca ve İtalyanca ile bir benzerlik olduğunu görebilirsiniz. TEOL İspanyolca kursuna başlamadan önce sizlerin dil öğrenimine hangi seviyeden başlayacağınızı belirlemektedir. İspanyolca düzey belirleme sınavı yapılarak kur seviyeniz belirlenir ve İspanyolca eğitimine başlarsınız. TEOL dil okulu olarak İspanyolcayı temelden iyi bir şekilde kavramanız için sizlere akıllı yazılımlar kullanarak interaktif eğitimler verilmektedir. İspanyolca kurslarında sizlerin hızlı öğrenim sağlaması için animasyonel sistem kullanılarak eğitim verilmektedir. İspanyolca eğitimimiz sadece yazılı veya dil bilgisi düzeyinde değil, öğrencinin İspanyolca kursu sonunda okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini de tamamlamasını amaçlıyoruz. İspanyolca eğitimi sırasında alacağınız İspanyolca seviyeleri;

3 Seviyede İspanyolca Kursu1.Seviye İspanyolca Kursu – Başlangıç Seviyesi(A1-A2)

İspanyolca kurs eğitimi sonunda öğrenciler selamlaşma-vedalaşma, kendini tanıtma, sevdiği ya da nefret ettiği durumlardan bahsetme gibi temel duygu ve düşünceleri basitçe ifade edebilir. Birinci seviye İspanyolca kursu sonunda öğrencilerin dil eğitimini ilerletmesi için bir sonraki seviye önemlidir.

2.Seviye İspanyolca Kursu – Orta seviye(B1-B2)

İspanyolca kurs eğitimi sonunda öğrenciler genel ve sade metinleri okuyabilir, özetini çıkarabilir ya da yorumlayabilir. Günlük hayatta yaşadığı tecrübelerden, umut veya hayallerinden bahsedebilir. Şarkı sözlerini, reklam, gazete yazılarını anlayabilir ve etrafındaki kişilere aktarabilir.

3.Seviye İspanyolca Kursu – İleri seviye(C1-C2)

İspanyolca kurs eğitimi sonunda öğrenciler birtakım kalıp ve deyimleri kurduğu cümlelerin içerisinde kullanabilir. Kişisel düşüncelerini ayrıntısıyla belirtip savunma ve kanıtlarıyla ortaya koyabilir. Yabancılarla akıcı bir şekilde konuşup her türlü tartışmaya katılabilir. Edebi metinleri anlayabilir ve yorumlayabilir.

Öğrencinin gayreti ve çalışma düzeni ile doğru orantılı olarak TEOL dil kursunda aldığı eğitim sonunda hızlı ve akıcı bir şekilde İspanyolcayı konuşabilmesini hedefliyoruz. İspanyolca kursu için hazırlanan özel müfredatımız ile dil becerinizi en üst seviyeye çıkaracak dersler almanız için yabancı öğretmenler ve Türk eğitmenler ile ders verilmektedir.İspanyolca kursu fiyatlarımız almış olduğunuz dil seviyesine göre değişim gösterir. İspanyolca kursu fiyatını öğrenmek ve detaylı bilgi almak için 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattımızdan bizleri arayabilir, şubelerimize görüşmeye gelebilirsiniz.

Neden İspanyolca Kursu için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

  • ✔TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.✔Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

    ✔Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

    ✔Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.

    ✔TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

    ✔TEOL’de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

Öğrenci Yorumları

[tmls category=”-1″ layout=”tmls_slider” style=”style2″ image_size=”large_image” image_radius=”large_radius” text_font_family=”” text_font_color=”#777777″ text_font_size=”14px” name_font_family=”” name_font_color=”#777777″ neme_font_size=”15px” neme_font_weight=”bold” position_font_family=”” position_font_color=”#777777″ position_font_size=”12px” order_by=”rand” order=”DESC” auto_play=”true” pause_on_hover=”false” next_prev_visibility=”tmls_visible” next_prev_radius=”large_radius” next_prev_position=”” scroll_duration=”500″ pause_duration=”9000″ ]

İspanyolca Kursu’na Başvuru Yapabileceğiniz Şubeler