fbpx

En İyi Yabancı Dil, İngilizce Kursu İstanbul’da: TEOL

İstanbul İngilizce kursu arayışı içerisinde olanlar için, her zaman en iyiyi hedefleyen TEOL Dil Okulları olarak yanınızdayız. TEOL İstanbul İngilizce dil kursları ile ‘En iyi eğitim, en iyi seviye, en iyi fiyat’ garantisi sunuyoruz. Verilen İngilizce kurslarının yanı sıra öğrendiklerinizi pekiştirmeniz amacı ile sizlere yurtdışı İngilizce eğitimi alma fırsatı sunuyoruz. Tüm bunların yanı sıra sizler için uluslararası sertifika programları ve danışmanlık hizmetleri de veriyoruz.

İstanbul İngilizce Kursu Arayışınızda, TEOL Yanınızda!

İngilizce öğrenmenin hem okul hem de iş hayatında bir artı değer olmaktan yavaş yavaş çıktığını görüyoruz. Öyle ki, İngilizce öğrenmek artık iş ve okul hayatında insanlara bir ayrıcalık kazandırmaktan ziyade, insanlar için bir gereklilik haline geldi. Öte yandan zamanla farklı amaçlar için birçok farklı dil sınavı çıktığından, insanlar kendi spesifik amaçları doğrultusunda İngilizce eğitimi aramaya başladılar. Biz de bu doğrultuda, İstanbul İngilizce Dil Okulları içerisinde kendisine en uygun dil kursunu seçmek isteyenler için, TEOL Dil Okulları bünyesinde farklı ihtiyaçlara yönelik birbirinden farklı kapsamlarda İngilizce kursları sunuyoruz. Sunduğumuz söz konusu İstanbul İngilizce Kursları arasında ise aşağıdaki kurslar yer almaktadır:

 • Genel İngilizce Kursu
 • YDS Dil Kursu
 • İş İngilizce Kursu
 • TOEFL Hazırlık Kursu
 • IELTS Hazırlık Kursu
 • YÖKDİL Kursu
 • Çocuklar için İngilizce Kursu
 • İngilizce Hazırlık Atlama Kursu
 • Kurumsal İngilizce Kursu

 

TEOL İstanbul İngilizce Kurslarında Kur Sistemi

Uluslararası İngilizce eğitim sisteminde geçerli sayılan kur sistemi TEOL Dil Okulları bünyesinde uygulanmaktadır. Bu doğrultuda başlangıç seviyesinden itibaren aşağıdaki kurlar verilmektedir:

 • 1. Seviye (A1-A2): Temel seviye İngilizce öğrenimi verilir.
 • 2. Seviye (A2-B1): Karmaşık olmayan konularda yazılı ve sözlü cevaplar verilmeye başlanır.
 • 3. Seviye (B1-B2): Sözcük dağarcığı genişler, dilin incelikleri anlaşılmış olunur.
 • 4. Seviye (B2-C1): İngilizce tüm kaynakları okuyup, dinleyip anlamaya başlanır.
 • 5. Seviye (C1-C2): Hiçbir İngilizce kaynakta sorun yaşanmaz, yabancılarla rahatlıkla iletişim kurulabilir.

TEOL İstanbul İngilizce Kursunun Size Sağlayacağı Ayrıcalıklar

TEOL Dil Okulları bünyesinde İstanbul’da İngilizce kursu almak isteyenlere yönelik birçok avantaj sunuyoruz. ‘İstanbul’da hangi İngilizce kursu daha iyi?’ sorunuzun yanıtını bulmaya bir adım daha yaklaştıracak olan söz konusu avantajları ve başarıları aşağıdaki gibi özetleyebiliriz:

 • Geniş kapsamlı İngilizce seviye tespit sınavı uygulanır ve böylelikle öğrencinin seviyesine en uygun kurdan kursa başlaması sağlanır.
 • Sınıflarda eğitimin verimini arttırıcı yeni nesil materyaller ve animasyonel sistemler kullanılmaktadır.
 • LMS (Learning Management System) kullanılmaktadır. Bu online sistem aracılığı ile internet üzerinden oluşturulan ortak platformda ödevler ile ilgili bilgilendirmeler, ek alıştırma dosyaları, ödev kontrolleri gibi işlemler yapılabilmektedir.
 • Alanında uzman, CELTA sertifikalı İngilizce öğretmenleri aracılığı ile dersler yürütülür. Dünya’nın farklı bölgelerinden anadili İngilizce olan eğitmenler, konuşma derslerini yürütür.
 • Sınıflar 4-12 kişi arasında olacak şekilde oluşturulur. Bu sayede her öğrenci, derse giren öğretmenlerden birebir daha fazla yararlanma şansı bulur.
 • Dünya genelinde geçerliliği kabul almış Cambridge Üniversitesi’nin kaynaklarına ve müfredatına yer verilmektedir.
 • Uygulanan kur ve seviye metotlar, uluslararası İngilizce eğitim standartları ile uyumlu olacak şekilde geliştirilmiştir.
 • Her kur sonunda uygulanan kur geçme sınavını başarı ile tamamlayamayan öğrencilere, derslere devam durumları göz önünde bulundurularak ücretsiz kur tekrarı fırsatı verilmektedir.
 • Öğrencilerin TEOL İstanbul İngilizce kursu ile konuşma, dinleme, gramer ve yazma üzerine aldıkları eğitimin ardından öğrendiklerini pekiştirmesi ve daha da geliştirmesi amaçlanır. Bu doğrultuda tamamlanan İngilizce eğitiminin ardından öğrencilere belli bir süre Londra’da dil kursu alması sağlanır.
 • Tüm bu avantajları öğrencilerinin daha verimli bir şekilde İstanbul’da İngilizce kursu almaları için sunan TEOL, başarısını ve iddiasını aldığı ödüllerle de göstermektedir. Nitekim TEOL Dil Okulları, son 5 yılda Türkiye ve Avrupa’nın en kaliteli dil okulu; 2014 yılında ise Dünya’nın en kaliteli dil okulu ödüllerine layık görülmüştür.

TEOL Dil Okulları olarak sunduğumuz bu avantajlar ile İstanbul’da en iyi İngilizce kursu arayışı arayışı içerisinde olanların yanında olduğumuzu hatırlatmak isteriz. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak ve İstanbul İngilizce dil kursu fiyatları ile ilgili bilgilendirilmek istiyorsanız bizlere 0850 360 83 65 numaralı ücretsiz danışma hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz de form doldurabilir ve bizlerin size müsait anınızda ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

TEOL İstanbul Yabancı Dil Okulu

 

[caccordion]

İstanbul İngilizce Kursu
2013, 2014 ve 2015 Yıllarında Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi Dil Okulu seçilen TEOL Dil Okulları’nı rakiplerinden farklı kılan temel özellikler şunlardır: Teol Dil Okulları teknolojik ve hedef dilin konuşulduğu ülkelerde eğitim modellerini benimsemiş olup öğrencilerine en gelişmiş teknolojiden yararlanma ve yurt dışında birçok ülkede eğitim görme imkanını sunar. Akıllı tahtalarla en gelişmiş eğitim materyallerini öğrencilerine sunan kurumlarımızda, eğitim sadece ders içerisinde değil, dersten sonra da devam etmektedir. Sahip olduğumuz LMS sistemi (Learning Management System) sayesinde öğrencilerimizi internet üzerinden ödevlendirebiliyor, onları takip edip gelişimlerini izleyebiliyoruz. Ayrıca eğitim almak için sınıfa gelmenize gerek yok. Derslerimize uzaktan katılabilir, derste aktif rol alabilir ve öğretmen ve arkadaşlarınızla rahatça iletişim kurabilirsiniz. Aldığınız eğitimle uluslar arası sınav merkezi olan kurumumuzdaki sınavlara katılabilir, başarınızı tescilleyebilirsiniz. Dersleri kaçırdığınızda üzülmenize gerek yok, kaçırdığınız derse ait sesli görüntülü kayıtları alabilir, eksikliklerinizi gidermek adına ücretsiz telafi destek sistemimizden yararlanabilirsiniz.

[/caccordion]

[caccordion]

İstanbul Almanca Kursu
HERKES ALMANCA ÖĞRENEBİLİR Siz de okulda veya kurslarda Almanca öğrenmek için farklı deneyimler yaşamış, buna rağmen Almanca probleminizi çözememiş olabilirsiniz. Bu sonuç kesinlikle sizin bu dili öğrenemeyeceğiniz anlamına gelmez. Çünkü sizin öğrenememe nedeniniz kullanılan öğretim yönteminin yanlışlığından kaynaklanmaktadır ve zaten bu klasik öğretim yöntemleri artık bütün dünyada yavaş yavaş terk edilmektedir. İKİ AYRI SEVİYEDE ALMANCA KURSU Almanca öğretimi; bu dili öğrenmek isteyenlerin düzeyi ve ihtiyaçları dikkate alınarak üç aşamalı olarak programlanmıştır. Temel Almanca Kursu; bu dili hiç bilmeyenlere her şeyi en başından başlayarak ve Orta seviyede, yani öğrencinin günlük yaşamdaki gereksinimini karşılayacak seviyede Almanca öğreten bir kurstur. İleri Almanca Kursu; Temel Almanca Kursumuzu bitiren veya orta seviyede Almanca bilgisine sahip olanlara ileri seviyede bilgi sahibi yapan bir kurstur. EN UYGUN SEVİYEDEN ÖĞRENMEYE BAŞLAYINIZ

[/caccordion]

[caccordion]

İstanbul Fransızca  Kursu
Teol Dil Okullarında Fransızca eğitimi alan bir öğrenci kendini her alanda ifade edebilir. Öğrencilerimiz dijital sınıflarda alınan görsel ve işitsele dayalı eğitim sayesinde Fransızca öğrenimindeki “zorluk” tabusunu kolayca yıkabilecektir. Eğitimi boyunca öğrenci bir dili öğrenirken edinilmesi gereken 4 beceriyi (Okuma-Yazma-Dinleme-Konuşma) benimseyerek iletişime geçebilecek düzeye gelebilecektir. Teol Dil Okulları Akıllı Tahta sayesinde derslerin sesli ve görüntülü kaydını öğrenciye verip dersin tekrarını yapabilme olanağını sunduğu gibi öğrencinin anlamadığı yerlerde ek ders ve telafiler de sağlamaktadır. Teol derse katılımı ve ev ödevi oranlarını dikkate alarak başarı sağlanamayan kur için ücretsiz tekrar hakkı vermekte ve “Başarı Garantisi” ile çalışarak kalitesini ortaya koymaktadır.

[/caccordion]

[caccordion]

İstanbul Rusça Kursu
Rusça dili Hint-Avrupa dil ailesinden olup Kiril harflerinden oluşan alfabesi ile öğrenimi süreç gerektiren bir dildir. Rusça dil eğitimi almak son yıllarda en şok tercih edilen dil eğitimleri arasında yerini almıştır.Özellikle her geçen gün artana ticari ve turistik ilişkiler Rusça diline olan ilgiyi üst düzeye taşımıştır. Teol Dil Okullarında Rusça eğitimi beş temel seviyede programlanmıştır. Bu seviyeler; 1.Seviye-BAŞLANGIÇ (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma-Dinleme Yoğun-Temel Gramer Kuralları) 2.Seviye-TEMEL (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma-Dinleme Yoğun-Gramer) 3.Seviye-ORTA (Okuma Yoğun-Yazma-Konuşma Yoğun-Dinleme Yoğun-Gramer Yoğun) 4.Seviye-İLERİ (Okuma Yoğun-Yazma-Konuşma Yoğun-Dinleme –Gramer) 5.Seviye-PROFESYONEL (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma Yoğun-Dinleme Yoğun) şeklindedir. Her seviyede dört temel beceriye yer verilmiş ve sistemli gramer eğitimi programımıza eklenmiştir. Her seviyede 8 haftalık eğitim sunulmaktadır; eğitimler haftalık 8 saat planlaması ile uygulanır.

[/caccordion]

[caccordion]

İstanbul İtalyanca Kursu
Doğal güzellikleriyle Avrupa’da gezilip görülecek en önemli ülkeleri arasındadır. Ülkenin bu doğaüstü güzelliklerini görmek ya da orada eğitim almak isteyenler için dil eğitimini almak kaçınılmazdır. Teol Dil Okulları bu anlamda sizi profesyonel eğitimcileriyle İtalyancayı akıcı ve etkin kullanılabilecek seviyeye ulaştıracaktır. Başlangıç Seviyesi(A1-A2) Bu seviyelerde temel alınan kıstas öğrenciye kendini kısaca tanıtma, basit açıklamaları anlama ve kısa cevaplar verebilme yetisi kazandırmaktır. Orta Seviye (B1-B2) Bu seviyelerde öğrenci kendi fikir ve deneyimlerini ayrıntıya girmeden aktarabilecektir. Kişisel mektup ve kısa metinler yazabilecek ve çeşitli konularda telefon görüşmeleri yapabilecektir. İleri Seviye(C1-C2) Bu seviyelerde öğrenci kültürel metin ve yazışmaları kolayca algılayabilecek, analiz edebilecek ve görüşlerini rahatça ifade edebilecektir. İtalyanlarla akıcı bir şekilde tartışabilecek ve kendi tezlerini savunabilecektir.

[/caccordion]

[caccordion]

İstanbul İspanyolca Kursu
İspanyolca, İngilizce ve Mandarin dillerinden sonra dünyanın en çok konuşulan üçüncü dilidir. İngilizce ve diğer Latin dilleriyle benzerlik gösterir ve ortak kelimeler barındırır. Teol Dil Okulları olarak akıllı yazılımlarla sunduğumuz interaktif eğitim sayesinde İspanyolcayı ne kadar hızlı öğrendiğinizi fark edeceksiniz. Eğitimimiz sadece yazılı veya dilbilgisi düzeyinde değil; hem okuma, hem konuşma hem de dinlemeye yönelik verilmektedir çünkü sadece kurallar konuşmamız veya duyduğumuzu anlamamız için yeterli olmayacaktır. İspanyolcanızı hızlı, akıcı ve eğlenceli bir biçimde geliştirecek olan okulumuz, dil becerinizi daha da üst seviyelere çıkaracaktır. Başlangıç seviyesi(A1-A2) Öğrenciler selamlaşma-vedalaşma, kendini tanıtma, sevdiği ya da nefret ettiği durumlardan bahsetme gibi temel duygu ve düşünceleri basitçe ifade edebilir. Orta seviye(B1-B2) Genel ve sade metinleri okuyabilir, özetini çıkarabilir ya da yorumlayabilir. Günlük hayatta yaşadığı tecrübelerden, umut veya hayallerinden bahsedebilir. Şarkı sözlerini, reklam, gazete yazılarını anlayabilir ve etrafındaki kişilere aktarabilir. İleri seviye(C1-C2) Birtakım kalıp ve deyimleri kurduğu cümlelerin içerisinde kullanabilir. Kişisel düşüncelerini ayrıntısıyla belirtip savunma ve kanıtlarıyla ortaya koyabilir. Yabancılarla akıcı bir şekilde konuşup her türlü tartışmaya katılabilir. Edebi metinleri anlayabilir ve yorumlayabilir.

[/caccordion]

[caccordion]

İstanbul Çince Kursu
Dünyada her beş kişiden birinin konuştuğu Çin dili, kendi içinde farklılıklar gösteren dil topluluklarından oluşmuştur.3500 yılı bulan tarihiyle yaklaşık 40.000 karakterden oluşan Çincenin kendine özgü yazı sistemiyle Çince öğrenilmesi zor bir dildir. Teol Dil Okullarında Çince dil eğitimi 5 ayrı seviyede programlanmıştır. Bu seviyeler ; 1.Seviye-BAŞLANGIÇ (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma-Dinleme Yoğun) 2.Seviye-TEMEL (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma-Dinleme Yoğun-Temel Gramer Kuralları) 3.Seviye-ORTA (Okuma Yoğun-Yazma-Konuşma Yoğun-Dinleme Yoğun-Gramer) 4.Seviye-İLERİ (Okuma Yoğun-Yazma-Konuşma Yoğun-Dinleme -Gramer Yoğun) 5.Seviye-PROFESYONEL (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma Yoğun-Dinleme Yoğun) şeklindedir. Her seviyede dört temel beceriye yer verilmiş ve sistemli gramer eğitimi programımıza eklenmiştir. Her seviyede 12 haftalık eğitim sunulmaktadır; eğitimler haftalık 8 saat planlaması ile uygulanır. Eğitimlerimiz konusunda uzman eğitmenler tarafından gelişmiş dil teknolojileri kullanılarak verilmektedir.

[/caccordion]

[caccordion]

İstanbul Arapça Kursu
Arapça Arap Birliğine üye olan 22 ülkede kullanılan resmi dildir.Son yıllarda gelişen dini ,ticari ve turistik ilişkiler Arapça dili öğrenimini cazip hale getirmiştir.Sami dilleri ailesinden olan Arap dili farklı yapısıyla öğrenimi süreç gerektiren bir dildir. Teol Dil Okulları dil öğrenimini kolaylaştırmak ve her ders sonrası dil gelişimini sağlamak amacıyla dil öğrenim sürecini 5 seviye şeklinde programlamıştır. Bu seviyeler; 1.Seviye-BAŞLANGIÇ (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma-Dinleme Yoğun) 2.Seviye-TEMEL (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma-Dinleme Yoğun-Temel Gramer Kuralları) 3.Seviye-ORTA (Okuma Yoğun-Yazma-Konuşma Yoğun-Dinleme Yoğun-Gramer) 4.Seviye-İLERİ (Okuma Yoğun-Yazma-Konuşma Yoğun-Dinleme -Gramer Yoğun) 5.Seviye-PROFESYONEL (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma Yoğun-Dinleme Yoğun) şeklindedir. Her seviyede dört temel beceriye yer verilmiş ve sistemli gramer eğitimi programımıza eklenmiştir. Her seviyede 12 haftalık eğitim sunulmaktadır; eğitimler haftalık 8 saat planlaması ile uygulanır. Eğitimlerimiz konusunda uzman eğitmenler tarafından gelişmiş dil teknolojileri kullanılarak verilmektedir.

[/caccordion]

[caccordion]

İstanbul Farsça  Kursu
Farsça, bugün İran’ın yazı ve konuşma dilidir. İsmini merkezi Şirâz şehri olan Fars eyâletinin adından almıştır. Eskiden buna Derî ( Saray dili, sarayda kullanılan dil) adı veriliyordu. Farsça, Hind-Avrupa dillerinin Hind-İran grubunda yer alan İran dillerinden biridir. Eski Farsça, Orta Farsça (Pehlevî), Yeni Farsça (Derî) olmak üzere üç devre geçirmiştir. Size uygun farsça dil kurs seçenekleri için bizimle iletişime geçiniz.

[/caccordion]

[caccordion]

İstanbul Flemenkçe Kursu
Hint-Avrupa dil ailesinin Cermen dil grubundan olan Flemenkçe dili Hollanda,Belçika,Surinam ve Güney Afrika Cumhuriyetin de resmi dil olarak kullanılır.Flemenkçe dil öğrenimi zaman gerektiren bir süreç olup her yen derste öğrencinin gelişimini fark edebileceği eğlenceli ve öğretici bir süreçtir. Teol Dil Okullarında dil gelişiminizi en iyi düzeyde takip edebileceğiniz programlar ile eğitiminizi en iyi seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Teol Dil Okullarında Flemenkçe dil eğitimi 5 ayrı seviyede programlanmıştır. Bu seviyeler; 1.Seviye-BAŞLANGIÇ (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma-Dinleme Yoğun) 2.Seviye-TEMEL (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma-Dinleme Yoğun-Temel Gramer Kuralları) 3.Seviye-ORTA (Okuma Yoğun-Yazma-Konuşma Yoğun-Dinleme Yoğun-Gramer) 4.Seviye-İLERİ (Okuma Yoğun-Yazma-Konuşma Yoğun-Dinleme -Gramer Yoğun) 5.Seviye-PROFESYONEL (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma Yoğun-Dinleme Yoğun) şeklindedir.

[/caccordion]

[caccordion]

İstanbul Çocuklar için İngilizce Kursu
Çoçuklar için ingilizce kurslarımız; çocuğunuz için yeni veya ikinci bir yabancı dil öğrenmesinin yanı sıra, okul derslerine destek vermek ve kişisel gelişimi için oluşturulmuştur. Çoçuklar için ingilizce kurs programlarımız da; gençlere yönelik okullarında kullanılmak üzere dil programları geliştirme hedefindedir. Çocuk programları iki grup ve 3 farklı seviye şeklinde oluşturulmaktadır. Birinci gruba ilk öğretim 2-3-4-5 . sınıflar, ikinci gruba ise ilk öğretim 5-6-7-8. sınıfların öğrencileri alınır. • STARTER (TEMEL SEVİYE) • MOVER (ORTA SEVİYE) • FLYER (İLERİ SEVİYE) Sizi Bilgilendirmemiz için lütfen yukarıdaki formu doldurunuz

[/caccordion]