fbpx

İtalyanca Kursu

İtalya tarihi, kültürü, sineması ve doğal güzellikleriyle Avrupa’da gezilip görülecek en önemli ülkeleri arasındadır. Ülkenin bu doğaüstü güzelliklerini görmek ya da orada eğitim almak isteyenler için dil eğitimini almak kaçınılmazdır. Avrupa Birliği, İtalya, İsviçre, San Marino, Vatikan, Hırvatistan ve Slovenya ülkelerinde İtalyanca resmi dil olarak kabul edilmiştir. Tarihi ve turistik bakımından 60 milyon insan tarafından konuşulabilen İtalyancayı sizde aktif olarak konuşabilirsiniz. İtalyanca kursu ile dil öğrenimi için ilk adımı atabilirsiniz. TEOL dil okulları olarak almış olduğunuz İtalyanca eğitiminde sizlere yabancı öğretmenler ve Türk öğretmenler ile eğitim verilmektedir. Size profesyonel eğitimciler ile ders almanızı sağlayan TEOL dil kursu, İtalyancayı etkin ve akıcı bir şekilde konuşabilmenizi hedeflemektedir. İtalyanca kursu aldığınız derslikleri teknolojik ekipmanlar ile donatarak öğrenim süreciniz hızlandırılmaktadır. Görsel materyaller ve interaktif eğitim sistemini benimseyen TEOL dil kursu sizlerin İtalyanca kursundan en yüksek verimi elde etmenizi sağlamaktadır. Öğrencinin istek ve gayreti ile doğru orantılı olarak İtalyancayı en kısa sürede öğrenmeniz amaçlanmaktadır. İtalyanca kursu sonunda sizlerin okuma, yazma, konuşma ve dinleme yetilerine sahip olarak kursu bitirmenizi hedefliyoruz. İtalyanca kursları ders müfredatımız özel olarak hazırlanmış olup başlangıç seviyesinden ileri düzeye kadar üç aşamada gerçekleşmektedir.

3 Seviyede İtalyanca Kursu1.Seviye İtalyanca Kursu – Başlangıç Seviyesi(A1-A2)

Başlangıç seviyesi İtalyanca kursunda temel alınan kıstas öğrenciye kendini kısaca tanıtma, basit açıklamaları anlama ve kısa cevaplar verebilme yetisi kazandırmaktır.

2.Seviye İtalyanca Kursu – Orta seviye(B1-B2)

Orta seviye İtalyanca kursunu tamamlayan öğrencilerimiz kendi fikir ve deneyimlerini ayrıntıya girmeden aktarabilecektir. Kişisel mektup ve kısa metinler yazabilecek ve çeşitli konularda telefon görüşmeleri yapabilecektir.

3.Seviye İtalyanca Kursu – İleri seviye(C1-C2)

İleri düzey İtalyanca kursunda öğrenci kültürel metin ve yazışmaları kolayca algılayabilecek, analiz edebilecek ve görüşlerini rahatça ifade edebilecektir. İtalyanlarla akıcı bir şekilde tartışabilecek ve kendi tezlerini savunabilecektir.

TEOL dil okulu İtalyanca kursu fiyatlarımız almış olduğunuz seviye sayısına göre değişiklik göstermektedir. İtalyanca kurs fiyatlarını öğrenmek ve İtalyanca eğitimleri hakkında detaylı bilgi almak için 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattımızı arayabilir veya şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden İtalyanca Kursu için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

  • ✔TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.✔Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

    ✔Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

    ✔Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.

    ✔TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

    ✔TEOL’de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

Öğrenci Yorumları

[tmls category=”-1″ layout=”tmls_slider” style=”style2″ image_size=”large_image” image_radius=”large_radius” text_font_family=”” text_font_color=”#777777″ text_font_size=”14px” name_font_family=”” name_font_color=”#777777″ neme_font_size=”15px” neme_font_weight=”bold” position_font_family=”” position_font_color=”#777777″ position_font_size=”12px” order_by=”rand” order=”DESC” auto_play=”true” pause_on_hover=”false” next_prev_visibility=”tmls_visible” next_prev_radius=”large_radius” next_prev_position=”” scroll_duration=”500″ pause_duration=”9000″ ]

İtalyanca Kursu’na Başvuru Yapabileceğiniz Şubeler