fbpx

TEOL Dil Okulları olarak her hafta yayınladığımız blog yazıları serisinde bu hafta İzmir İngilizce kursu arayışı içerisinde olanlara yönelik bir yazı hazırladık. Yazı içeriğimizde İzmir’de İngilizce kursu arayanlar için TEOL Dil Okulları’nın sunduğu temel faydalara ve avantajlara değinerek İzmir’de neden TEOL Dil Okulları’nın tercih edilmesi gerektiğini sunacağız. TEOL Dil Okulları olarak sizler için faydalı bir içerik olmasını umar, iyi okumalar dileriz.

İzmir İngilizce Kursu Arayanlara TEOL’ün Sunduğu Faydalar

TEOL Dil Okulları Türkiye genelinde 11 farklı şubeye sahiptir. Bu şubelerden bir tanesi olan TEOL İzmir İngilizce kursu ise sunduğu faydalar ile farkını ortaya koymaktadır. Peki en iyi süre, en iyi fiyat ve en iyi eğitim garantisini tüm öğrencilerine veren TEOL, İzmirliler için ne gibi faydalar sunuyor? Konu ile ilgili detayları maddeler halinde sıralayabiliriz:

 • Öğrencinin doğru bir İngilizce deneme sınavına tutulması ve seviyesine tam uygun olarak bir sınıfa yerleştirilmesi sağlanır. Böylelikle ne bildiklerini tekrar etmiş olur ne de bilgi seviyesinin üstünde bir noktada eğitime başlamış olur.
 • İngilizce derslerinde yalnızca gramer ve yazma yetenekleri üzerine değil; konuşma ve dinleme becerilerine yönelik de yoğun bir çalışma programı işlenir. Böylelikle öğrencinin en verimli şekilde İngilizce öğrenmesi amaçlanır.
 • TEOL Dil Okulları bünyesinde çalışan hem yerli hem de yabancı öğretmenlerimiz CELTA sertifikasına sahiptir. Bu da TEOL Dil Okulları’nda eğitim alacağınız İngilizce öğretmenlerinin kalitesini gösteren noktalardan bir tanesidir.
 • TEOL Dil Okulları, Cambridge sınav merkezlerinden bir tanesidir. Bununla birlikte Türkiye’deki şubelerine ek olarak Londra’da da bir şubeye sahiptir. Dolayısıyla İzmir’deki İngilizce kursunuzu tamamlamanızın ardından Londra’da da dönemsel olarak eğitim alabilir ve öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz. Yani TEOL İzmir İngilizce kursu katılımcılarına öğrendiklerini yurtdışında geliştirme fırsatı verilir.
 • TEOL İzmir İngilizce kursu müfredatında Cambridge Üniversitesi’nin kaynaklarına yer verilmektedir.
 • Dersliklerde hem zaman verimi açısından hem de ders işleyişinin verimi açısından fayda sağlayan akıllı tahta, animasyonel sistem gibi yeni nesil teknolojilere yer verilmektedir.
 • Fiyat-fayda dengesi açısından oldukça büyük avantajlar sunulmaktadır. Nitekim TEOL Dil Okulları bünyesinde eğitim gören istisnasız tüm öğrencilerimize en iyi fiyat, en iyi süre, en iyi seviye garantisi verilmektedir.
 • Uzun süredir İngilizce eğitimi vermenin getirdiği kurumsal tecrübe ile her daim en iyiye ulaşma gayesinin olduğu kurum ilkesi TEOL Dil Okulları bünyesinde birleştirilmektedir. Bu anlayış neticesinde TEOL Dil Okulları son 5 yıl içerisinde Türkiye ve Avrupa’nın en kaliteli dil okulu ödüllerini kazanmıştır.
 • Yalnızca Genel İngilizce Kursu değil; YDS, TOEFL, IELTS, üniversite hazırlık atlama gibi farklı amaçlara yönelik kurslar da bünyemizde sunmaktayız.
 • TEOL İzmir İngilizce kursu bünyesinde eğitim almanız ve herhangi bir dersi kaçırmanız durumunda ücretsiz telafi dersleri sunmaktayız. Dileyenler için video kayıt sistemi ile kaydedilen dersin görüntülerini de talep edebilmektedirler.
 • Her kur bitiminde yeni kura geçmek için tekrar seviye tespit sınavı yapılır. Sınavı geçenler bir sonraki kurdan eğitimine devam ederler. Sınavı geçemeyenler ise aynı kuru tekrar alırlar. Öğrencinin derse katılım durumu göz önünde bulundurularak sınavı geçemeyenlerin kur tekrarı ücretsiz olarak sağlanabilmektedir.
 • TEOL Dil Okulları bünyesinde verilen eğitim öğretmen merkezli değil; öğrenci merkezlidir. Bu amaç ile ‘İletişimsel Dil Öğretim Metodu (Communicative Language Teaching Method)’ benimsenmiştir.


TEOL Dil Okulları olarak İzmir İngilizce kursu arayışı içerisinde olanlara yönelik hazırladığımız blog yazısının sonuna geldik. Siz de İzmir’de İngilizce kursu arayışınız doğrultusunda yeni bir dile ‘Merhaba’ demek istiyorsanız bizlere 0850 360 83 65 numaralı hat üzerinden ulaşabilir ya da yukarıdaki link üzerinden form doldurabilirsiniz.