fbpx

İstanbul ingilizce kursu için fiyat araştırması mı yapıyorsunuz? Metropol şehirlerinde ingilizce kursu için önünüze farklı alternatifler sunulmaktadır. Devlet tarafından onaylanmış eğitim kurumlarından eğitim kalitesi yüksek fiyat bakımından bütçenize uygunluğuna dikkat edersiniz. Ortalama ingilizce kursu fiyatları kurumun kalitesi, eğitim olanakları ve eğitmen kadrosundan dolayı değişkenlik gösterir. Tüm bu varyasyonları dikkate alarak geleceğiniz için size en faydalı olacak dil okulunu seçip kariyeriniz için güzel bir adım atmalısınız. Uluslararası kabul gören yabancı diller arasında ilk sıralarda yerini koruyan İngilizce’yi tam olarak öğrenmek isteyenlere güzel bir haberimiz var. TEOL dil okullarında ingilizce kursu başta olmak üzere birçok yabancı dile ait dil programları bulunmaktadır.

Kadıköy İngilizce Kursunda TEOL’ ün Sunduğu Ayrıcalıklar Nedir?

  • Yenilikçi bir vizyona sahip olan TEOL dil kurslarında interaktif eğitim sistemi benimsenerek görsel hafızanızı harekete geçirecek eğitim metotları tercih edilir.
  • LMS (Learning Management System) sisteminden öğretmen ve öğrencilerin bilgisayar, tablet ve telefon gibi akıllı cihazlar üzerinden online ders ve ödev takibi yapmasını sağlamaktadır.
  • İngilizce kursu veya diğer dil programlarına katılan öğrencilerin derslere katılamadığı günlerde ücretsiz telafi dersi alabilir veya online ders videolarını izleyebilirsiniz.
  • Türk ve yabancı eğitmenler ile birlikte ders içinde ve ders sonrasında ingilizce konuşarak pratik yapabilmenizi sağlar.
  • İngilizce kursundan en iyi verimi sağlayabilmeniz için bilgi ve pratik seviyenize uygun olarak sizlere başlangıç, orta ve ileri düzey olmak üzere farklı kur seçenekleri sunulmaktadır.
  • Kur geçişlerinde seviye belirleme sınavı yapılmaktadır. Sınavda başarılı olamayan öğrencilerin derse katılım ve ödev yapma oranı dikkate alınarak ücretsiz kur tekrarı yapılmaktadır.

Kadıköy İngilizce Kursunda En İyi Fiyat TEOL’ de
Kadıköy ingilizce kursunda eğitim almak isteyen öğrencilere için en iyi fiyat ve seviye garantisini sunan TEOL dil okullarından avantajı kaçırmayın. İngilizce kursu İstanbul fiyatlarının karşılaştırmasını yaparken birçok kurumdan fiyat alabilirsiniz. Ancak TEOL sizlere en iyi ingilizce kursu fiyat garantisi kampanyası ile aldığınız en iyi teklifin 100 TL altında fiyat ile eğitim almanızı sağlıyor.

Yurtdışında Eğitim Almak İstemez Misiniz?
İngilizce kursunuzu başarıyla tamamlayarak eğitiminize yurtdışında devam ederek farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Öğrendiğiniz yabancı dilin kültürünü ve yaşam tarzını görmeniz için TEOL dil kurslarında aldığınız İngilizce kursu programında yapmış olduğu kampanya ile sizleri ücretsiz Londra’ya gönderiyor. 6 seviye 24 ay 720 saatlik ingilizce kurs programına kayıt yaptıran tüm öğrencilerimizin konaklama, uçak bileti ve eğitim masraflarınız TEOL tarafından karşılanarak 15 gün eğitim almanız sağlanır.
Kadıköy ingilizce kursu arayanlar başta olmak üzere yabancı dil öğrenmek isteyen herkesi TEOL’ün fiyat avantajından yararlanmaya davet ediyoruz. Sizde daha uygun fiyatlarla yabancı dil öğrenmek isterseniz 0 850 360 83 65 ücretsiz danışma hattımızı arayabilir veya şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.