fbpx

Malta’da Eğitim

Malta'da Eğitim

TEOL Dil Okulları, yurtdışında İngilizce eğitim kapsamında sizlere Malta’da İngilizce kursu fırsatı da sunuyor. TEOL Dil Okulları çatısı altında İngilizce seviyenizi geliştirmenizin ardından Malta yurtdışı eğitim programı kapsamında İngilizce dil öğrenimini tamamlayabilirsiniz.

Malta Hakkında Genel Bilgi

Malta, resmi dili İngilizce olan küçük bir ada ülkesidir. Tarihi mekanlarla dolu olan bu ada ülkesi, her yıl yurtdışından yüzlerce öğrenciyi İngilizce dil öğrenimlerini tamamlamak üzere ağırlamaktadır. Resmi dili İngilizce olduğundan İngilizcesini geliştirmek amacıyla yurtdışında İngilizce kursları arayışı olanların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Üstelik hoş bir çehreye sahip olan bu ada ülkesinde İngilizce öğreniminizi tamamlamanın yanı sıra birçok uluslararası öğrenci ile tanışabilir ve ülkede güzel anılar biriktirebilirsiniz.


 

Malta St. Julians İngilizce Dil Okulu Hakkında

TEOL Dil Okulları olarak Malta’da anlaşmalı olduğumuz yurtdışı İngilizce dil okulu St. Julians’tır. Bu tarihi dil okulu ilk olarak 1930 yılında İngilizler tarafından kışla olarak inşa edilmiştir. Sonra ise İngilizce dil okuluna dönüştürülmüştür. Mimari olarak çarpıcı bir görünüme sahip olan bu bina St. Julian Koyu’nun sahil kısmında konumlandırılmıştır. Öte yandan lokasyon olarak Paceville adlı gece hayatı canlı olan bir bölgeye oldukça yakındır.

Malta İngilizce Dil Okulu’na ulaşım da oldukça kolaydır. Nitekim biraz ötesinde otobüs durakları yer almaktadır. Diğer yakın olduğu yerler arasında AVM, kayalık plajlar ve kumluk plajlar bulunmaktadır. St. Julians Malta İngilizce Dil Okulu ile ilgili diğer detaylara ise linkten ulaşabilirsiniz.

Malta’da Alınacak İngilizce Dil Eğitimi Hakkında

TEOL Dil Okulları’nın anlaşmalı olduğu Malta’daki St. Julians’ın İngilizce dil eğitimi hakkındaki genel detaylar ise şu şekildedir:

✔Eğitim türü genel İngilizce’dir.
✔Haftada 15 saat olmak üzere 20 ders işlenmektedir.
✔Eğitim süresi minimum 2, maksimum 48 hafta sürmektedir.
✔Eğitim sonunda aldığınız İngilizce eğitim doğrultusunda size bir sertifika/katılım belgesi verilir.

TEOL Dil Okulları’nın sağladığı Malta’da İngilizce dil eğitimi ile ilgili diğer detayları öğrenmek için form doldurabilir ya da bizlere 0850 360 83 65 numaralı hat üzerinden ulaşabilirsiniz.

Neden Malta'da Yabancı Dil, İngilizce Kursu için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

✔TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.
✔Cambrıdge Üniversitesi'nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

✔Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

✔Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.

✔TEOL'de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

✔TEOL'de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

Öğrenci Yorumları

[tmls category="-1" layout="tmls_slider" style="style2" image_size="large_image" image_radius="large_radius" text_font_family="" text_font_color="#777777" text_font_size="14px" name_font_family="" name_font_color="#777777" neme_font_size="15px" neme_font_weight="bold" position_font_family="" position_font_color="#777777" position_font_size="12px" order_by="rand" order="DESC" auto_play="true" pause_on_hover="false" next_prev_visibility="tmls_visible" next_prev_radius="large_radius" next_prev_position="" scroll_duration="500" pause_duration="9000" ]

 

Malta'da Eğitim için Başvuru Yapabileceğiniz Şubeler