fbpx

Misyonumuz

TEOL Dil Okulları olarak gururla sunarız ki, yıllar içinde pek çok öğrenci, aile ve iş ortağıyla işbirliği yaparak geniş bir referans ağı oluşturduk. Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı hizmet anlayışımız sayesinde, TEOL Dil Okulları’na güvenen birçok kişi ve kurum bulunmaktadır. İşte bazı referanslarımızdan bazıları:

 • Eğitimde Mükemmeliyet

  Her öğrencinin öğrenme ihtiyaçlarına uygun, etkili ve özelleştirilmiş bir eğitim deneyimi sunmak için en son bilimsel yöntemleri ve teknolojileri kullanmak.

 • Kültürel Farklılıklara Saygı

  Öğrencilerimize yabancı dil öğrenirken aynı zamanda farklı kültürleri anlama ve saygı duyma fırsatı sunarak küresel vatandaşlar olarak yetişmelerine katkıda bulunmak.

 • Öğrenci Odaklı Yaklaşım

  Öğrencilerimizin bireysel hedeflerini ve gereksinimlerini anlamak ve bu hedeflere ulaşmaları için gerekli desteği sağlamak.

 • Sürdürülebilirlik ve Toplumsal Sorumluluk

  Çevre dostu uygulamaları teşvik etmek ve toplumumuza fayda sağlamak için sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunmak.

 • Sürekli İyileştirme ve İnovasyon

  Eğitim yöntemlerimizi ve programlarımızı sürekli olarak geliştirmek, öğrencilerimize en güncel becerileri kazandırmak için yenilikçi çözümler aramak.

TEOL Dil Okulları olarak, misyonumuzu yerine getirmek için öğrenci memnuniyetini her zaman öncelik olarak kabul ediyor ve eğitim alanındaki liderliğimizi sürdürmek için kararlı bir şekilde çalışıyoruz. Öğrencilerimizin başarıları, bizim için en büyük ödüldür ve bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz.

Sıkça Sorulan Sorular ?

Yurtdışındaki dil okulları, dünyanın her yerinden gelen öğrencilere dil eğitimi veren kurumlardır. Dilin birinci dil olarak konuşulduğu ülkede bulunan dil okullarıdır. İngilizceyi verimli bir şekilde öğrenmek isteyen öğrenciler yurt dışına seyahat ederler çünkü dili duyabilecekleri ülkeye daldıklarında dili daha hızlı öğrenirler ve 7/24 kullanırlar.

Öğretmenlerimiz “iletişimsel” veya “eylemli” öğrenme adı verilen bir öğretim yöntemi kullanır; bu, bir masada oturup onlar konuşurken not almayı beklememeniz gerektiği anlamına gelir. Öğrenciler, rol oynamak, kısa sunumlar yapmak ve dille etkileşim kurmak için sürekli olarak küçük gruplara ayrılırlar. Yurtdışındaki dil kursunuz, her ders belirli bir konuya veya konuya odaklanan dört beceriyi (konuşma, dinleme, okuma, yazma) kapsayacaktır.

Hedefe bağlı olarak, bir dil öğrenmek için haftada ortalama 900 dolar harcamayı bekleyebilirsiniz. Belirli bir varış noktasına gidiş dönüş uçuşunuzun maliyetini buna ekleyin.

Yurtdışındaki tüm dil okulları, onlarla bir dil okuduğunuzu göstermek için size bir katılım sertifikası verecektir. Çoğu okulun, okullarında tüm bir döngüyü (normalde 6-8 hafta) tamamlayan öğrencilere verdikleri kurs seviyesi tamamlama sertifikası da vardır. Maalesef bunların herkes tarafından tanınması pek olası değildir, ancak herkesin gidişatının kanıtı olması gerekmez.

Gideceğiniz yere bağlı olarak, vizesiz bir ülkede 90 güne kadar kalabilirsiniz. Geçerli bir pasaporta, dönüş bileti ve elektronik giriş iznine (ESTA) ihtiyacınız var. Daha uzun bir süre kalmak istiyorsanız, çoğu durumda vizeye ihtiyacınız olacaktır. Öğrenci danışmanlarımız, vize başvuru sürecinde size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Sizi Arayalım!

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız