fbpx

Türkiye'nin ve avrupa'nın en kaliteli dil okulundan
Uzaktan Eğitim

0
Şuan Online Öğrenci Sayısı
0
Mezun Öğrenci Sayısı

Online Canlı Dersler​

1'e 1 canlı /online özel koçluk ve gelişim kontrolü
1'e 3 canlı / online akademik yetenek dersleri
Canlı / Online sınıf dersleri

Ders Videoları

Profosyonel Çekimli ve Konu Anlatımlı Ders Videoları

Ev Çalışma Multimedya Sistemi

LMS ve selftstudy sistemi ile konu tekrarı ödev ve sonuçlarını takip et

TEOL Uygulaması 7/24 İletişim

Her an öğretmen ve kurum ile mesajlaşma, ödev gönderimi ve kontrolü, extra materyal kullanımı, ders videoları izleme, canlı online ders bağlantıları vb.

Uluslarası Sertifika Ve Seviye Tespit

Uluslararası sertifikanı al

Genel İngilizceDiğer Diller

Özel Ders

Güncelleniyor…

UYGULAMAYI İNDİR

small_c_popup.png

Online Demo Dersi Planla

Hakkımızda

TEOL Dil Okulları olarak bizler, 2005’ten bu yana Türkiye’de pek çok ilde yer alan 30 şubemiz ve Londra’daki okulumuz ile sektörde 100.000’in üzerinde öğrenciye, yabancı dil ve yurtdışı eğitim hizmeti vermiş bulunmaktayız.

 Merkezi yapıda kendi şubelerimizi kendimizin açıyor ve yönetiyor olmamızın sağlamış olduğu güç ile oluşturduğumuz eğitimde sağladığımız kalite standardı, 2013 tarihinden bugüne kurumumuza ‘’Avrupa’nın En İyi Dil Okulu ‘’ ödüllerini her yıl art arda kazandırdı. 

Eğitim faaliyetlerindeki öncü konumumuzu sürdürme ve geliştirme vizyonu ile toplumun ihtiyacı olan yabancı dil eğitiminin gerektiği her alanda, uluslararası düzeyde yetkin ve kendine güvenen bireyler yetiştirmeye bu güven ve gururla devam etmekteyiz.

 Eğitim kalitesinden ödün vermeme ilkemizle; anaokulları bünyesinde 3 yaştan, dil okulları bünyesinde 7 yaştan itibaren ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerini, bu dönem sonrasında kariyer yolculuğuna çıkan üniversite öğrencilerini ve iş yaşamındaki kariyerini geliştirmeyi hedefleyenleri; özetle dili kültürel gelişim kabul edip kapımızı çalan her bir adayı, ’TEOL AİLESİ’nin bir üyesi olarak benimseyip, dil öğrenme yolculuğuna başından sonuna kadar eşlik ediyoruz.

Satış sözleşmesi

1. Taraflar

İşbu sözleşme ve eklerden oluşan TEOL markası adı altında Morfiyus Sinerjik Grup Dan. İlet. Hizm. Rek. Yay. Yaz ve Tic. Ltd. Şti. Kullanıcı Sözleşmesi (bundan böyle kısaca ‘Kullanıcı Sözleşmesi’ olarak anılacaktır), Morfiyus Sinerjik Grup Dan. İlet. Hizm. Rek. Yay. Yaz ve Tic. Ltd. Şti.ile sitede yayınlanmış olan eğitim programını satın alan öğrenci arasında, öğrencinin elektronik ortamda onaylaması ile akit geçerli hale geleceğini taraflar kabul eder.

2.Tanımlar

Öğrenci: Siteye giriş yapan ve sitede sunulan Hizmetten, işbu Kullanıcı Sözleşmesinde belirtilen koşullar dahilinde yararlanan gerçek veya tüzel kişi

Satıcı: Sitede sunulan Hizmetleri kullanmak suretiyle, hukuken mülkiyetini haiz bulunduğu ve mülkiyet üzerinde tasarrufta bulunabilme hak ve yetkisine sahip olduğu mal ve/veya hizmetleri, diğer Kullanıcıya yönelik olarak satışa arz eden

Site:  Eğitim ( https://www.teol.com.tr/online/online-ingilizce-kursu/) isimli alan adından oluşan web sitesi

Morfiyus Sinerjik Grup Dan. İlet. Hizm. Rek. Yay. Yaz ve Tic. Ltd. Şti. (Kısaca “Hizmet”): Kullanıcıların Kullanıcı Sözleşmesi’nde tanımlı olan iş ve işlemlerini gerçekleştirmelerini sağlamak ve site içerisinde ortaya konulan uygulamalar

Ürün: Sitede Satıcı tarafından satışa arz edilen her türlü mal ve/veya hizmet

2.1 SATICI BİLGİLERİ

Marka : TEOL

Ünvanı : MORFİYUS SİNERJİK GRUP DAN. İLET. HİZ. REK. YAY. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Adresi : Kalkınma, Farabi caddesi no.9 Trabzon-Merkez

Telefon :0 (850) 360 8365

 Eposta :info@teol.com.tr

2.2 ALICI BİLGİLERİ

Adı Soyadı / Ünvanı : [fatura-kullanici-adi] – [kullanici-adi]

T.C Kimlik No : [tc-no]

Adresi : [fatura-adresi]

Telefon : [telefon-no]

Eposta: [e-posta-adresi]

 1. Sözleşmenin Konusu ve Hizmet Kapsamı

  3.aKullanıcı Sözleşmesi’nin konusu, Sitede sunulan Hizmetlerin, bu Hizmetlerden yararlanma şartlarının ve tarafların hak ve yükümlülüklerinin tespitidir. Elektronik ortamda alınan hizmet/hizmetlerin ve ürün/ürünlerin cinsi ve türü, miktarı, özellikleri, marka/modeli, satış bedeli, ödeme şekli, fatura bilgileri belirtildiği gibidir. Fatura edilecek kişi ile sözleşmeyi yapan/onaylayan kişi aynı olmak zorundadır.

 2. Üyelik ve Hizmet Kullanımı Şartları

  4.aÜyelik, Site’nin ilgili bölümünden, öğrenci olmak isteyen kişi tarafından, Siteye üye olmak için gerekli kimlik bilgilerinin gönderilmesi ve öğrencinin kayıt olurken verdiği elektronik posta adresine Morfiyus Sinerjik Grup Dan. İlet. Hizm. Rek. Yay. Yaz ve Tic. Ltd. Şti.tarafından site üzerinden doldurulan eğitim formunun doldurulup, öğrencinin bilgilerini girmesi ile kayıt işlemi tamamlanır. Üyelik için öğrencinin on sekiz yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

  5. Hak ve Yükümlülükler

  5.1. Öğrencinin Hak ve Yükümlülükleri

  a) Öğrencinin Uzaktan Eğitim tarafından sunulan Hizmetlerden yararlanabilmek amacıyla kullandıkları sisteme erişim araçlarının (Kullanıcı ismi, şifre v.b.) güvenliği, saklanması, üçüncü kişilerin bilgisinden uzak tutulması ve kullanılması durumlarıyla ilgili hususlar tamamen öğrenci sorumluluğundadır. Öğrencinin, sisteme giriş araçlarının güvenliği, saklanması, üçüncü kişilerin bilgisinden uzak tutulması, kullanılması gibi hususlardaki tüm ihmal ve kusurlarından dolayı öğrencinin ve/veya üçüncü kişilerin uğradığı veya uğrayabileceği zararlara istinaden Morfiyus Sinerjik Grup Dan. İlet. Hizm. Rek. Yay. Yaz ve Tic. Ltd. Şti. doğrudan veya dolaylı, herhangi bir sorumluluğu yoktur. 

  b) Öğrenci, Site dâhilinde kendileri tarafından sağlanan bilgi ve içeriklerin doğru ve hukuka uygun olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler. Öğrenci tarafından site üzerinden kendileri tarafından yüklenen, bilgi ve içeriklerin doğruluğunu araştırma güvenli, doğru ve hukuka uygun olduğunu taahhüt ve garanti etmekle yükümlü ve sorumlu olmadığı gibi, söz konusu bilgi ve içeriklerin yanlış veya hatalı olmasından dolayı ortaya çıkacak hiçbir zarardan da sorumlu tutulamaz. 

  c) Öğrenci, Kullanıcı Sözleşmesi kapsamındaki hak ve yükümlülüklerini, kısmen veya tamamen, birinci dereceden yakını olan kişiye devredebilir, satın aldığı programı dilerse üçüncü kişilerde dahil olmak üzere hediye edebilir.

 3. d) Öğrenci Kullanıcı Sözleşmesi kapsamındaki hak ve yükümlülüklerini kısmen veya tamamen dil okulumuzun bulunduğu ve örgün eğitim verdiği illerimizdeki okullarda da kullanabilir.

  Morfiyus Sinerjik Grup Dan. İlet. Hizm. Rek. Yay. Yaz ve Tic. Ltd. Şti.’nin sunduğu hizmetlerden yararlananlar ve siteyi kullananlar, yalnızca hukuka uygun amaçlarla Site üzerinde işlem yapabilirler. Öğrencinin, site dahilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir. Her öğrenci, Morfiyus Sinerjik Grup Dan. İlet. Hizm. Rek. Yay. Yaz ve Tic. Ltd. Şti.veya başka bir üçüncü şahsın ayni veya şahsi haklarına veya malvarlığına tecavüz teşkil edecek şekilde, Site dahilinde bulunan resimleri, metinleri, görsel ve işitsel imgeleri, ders videolarını, dosyaları, veri tabanlarını, katalogları ve listeleri çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla Morfiyus Sinerjik Grup Dan. İlet. Hizm. Rek. Yay. Yaz ve Tic. Ltd. Şti.ile doğrudan veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Uzaktan Eğitim, Öğrencinin, Kullanıcı Sözleşmesi hükümlerine ve/veya hukuka aykırı olarak site üzerinde gerçekleştirdikleri faaliyetler nedeniyle üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan doğrudan ve/veya dolaylı olarak, hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. 

  e)Morfiyus Sinerjik Grup Dan. İlet. Hizm. Rek. Yay. Yaz ve Tic. Ltd. Şti., kullanıcılara tanıtım ve bilgilendirme mesajlarını mobil ortam ve sosyal mecradan gönderilmesine onay verdiklerini kabul, beyan ve taahhüt ederler.

5.2. Morfiyus Sinerjik Grup Dan. İlet. Hizm. Rek. Yay. Yaz ve Tic. Ltd. Şti.’nin Hak ve Yükümlülükleri

a) Morfiyus Sinerjik Grup Dan. İlet. Hizm. Rek. Yay. Yaz ve Tic. Ltd. Şti., sitede sunulan hizmetleri ve içerikleri öğrencinin eğitimi tamamlamasından sonra, erişimine kapatabilme ve silme hakkını saklı tutmaktadır. 

b) Morfiyus Sinerjik Grup Dan. İlet. Hizm. Rek. Yay. Yaz ve Tic. Ltd. Şti., ile öğrenciler arasında site üzerinden gerçekleşen ve Sitenin işleyişine ve/veya Kullanıcı Sözleşmesine ve/veya Sitenin kurallarına, genel ahlak kurallarına aykırı veya içeriklerin tespit edilmesi halinde öğrenciyi yazılı uyarabilir ve/veya öğrencinin eğitimine, herhangi bir ihbar yapmadan, geçici veya kalıcı olarak, son verebilir. 

6. Öğrenci, Kredi Kartı İle Satış, Banka Havalesi İle Satış ve Banka Havalesi ile Taksitli Satış yöntemlerinden biriyle hizmet/ürün satın alımını gerçekleştirir.

 1. Flyers Program

1 Ay 700 TL

1 Seviye 3 Ay 2100 TL

2 Seviye 6 Ay (Aylık 660) 3960 TL

3 Seviye 9 Ay (Aylık 620) 5580 TL  2. Dil Hediye

4 Seviye 12 Ay (Aylık 580)  6960 TL   15 Gün Londra’da Eğitim Hediye

5 Seviye 15 Ay (Aylık 540) 8100 TL

5 Seviye 15 Ay (Aylık 620) 9300 TL   15 Gün Londra’da Eğitim Konaklama Hediye

6 Seviye 18 Ay (Aylık 500) 9000 TL

6 Seviye 18 Ay (Aylık 666) 12000 TL + 15 Gün Londra’da Eğitim Konaklama Uçak Bileti Hediye

 1. Walkers Program

1 Ay 450 TL

1 Seviye 6 Ay 2.700 TL

2 Seviye 12 Ay (Aylık 420) 5.040 TL

3 Seviye 18 Ay(Aylık 390) 7.020 TL  2. Dil Hediye

4 Seviye 24 Ay (Aylık 360)  8.640 TL 15 Gün Londra’da Eğitim

5 Seviye 30 Ay (Aylık 330) 9.900 TL 

5 Seviye 30 Ay (Aylık 390) 11.700 TL 15 Gün Londra’da Eğitim + Konaklama

6 Seviye  36 Ay (Aylık 300) 10.800 TL 

6 Seviye  36 Ay (Aylık 420) 15.120 TL 15 Gün Londra’da Eğitim + Konaklama + Uçak Biletleri

 1. Ürün veya Hizmet İptal Koşulları

Satın alınan eğitim programını 7 gün içerisinde iptal edebilirsiniz. İptal koşullarının uygulanabildiği durumlarda kredi kartı komisyon ve bedelleri ile MEB’ nin 56b maddesi uyarınca belirtilen tutarlar hizmet bedelinin içerisinden mahsup edilerek öğrenciye yansıtılacağını taraflar kabul ve beyan eder. Kredi kartı komisyon ve kesinti bedelleri bankanın o an belirttiği güncel tutarlar geçerli olacak şekilde düzenlenir. İade tutarı 4 ile 8 hafta arasında yapılır.

7.1. Cayma Hakkı

Öğrenci aldığı eğitim programından mücbir sebepler dışında ilk 7 gün sonrasında cayma hakkını kullanamaz. Mücbir sebepler doğrultusunda belgelendirilerek hakkı kullanılabilir hale gelir. Bu mücbir sebepler dahilinde oluşan cayma hakkının kullanabilmesi için ödeme şekline bağlı olarak iptal koşullarında belirtilen kesintiler yapılarak öğrencinin kalan tutar iadesi 4 ile 8 hafta arasında yapılır.

 1. Gizlilik Politikası

  Morfiyus Sinerjik Grup Dan. İlet. Hizm. Rek. Yay. Yaz ve Tic. Ltd. Şti., Öğrenciye ilişkin bilgileri, Gizlilik Politikasındaki düzenlemelere uygun olarak kullanabilir. Morfiyus Sinerjik Grup Dan. İlet. Hizm. Rek. Yay. Yaz ve Tic. Ltd. Şti., öğrenciye ait gizli bilgileri, Kullanıcı Sözleşmesi’nde ve Gizlilik Politikasının aksi durumlar haricinde, üçüncü kişi ve kurumlara kullandırılamaz.

8.1. Fikri Mülkiyet Hakları

Öğrenci, Morfiyus Sinerjik Grup Dan. İlet. Hizm. Rek. Yay. Yaz ve Tic. Ltd. Şti., bilgilerini ve  telif haklarına tabi çalışmalarını yeniden satamaz, paylaşamaz, dağıtamaz, sergileyemez, çoğaltamaz, bunlardan türemiş çalışmalar yapamaz veya hazırlayamaz veya başkasının Morfiyus Sinerjik Grup Dan. İlet. Hizm. Rek. Yay. Yaz ve Tic. Ltd. Şti. erişmesine veya kullanmasına izin veremez; aksi takdirde, lisans verenler de dâhil Morfiyus Sinerjik Grup Dan. İlet. Hizm. Rek. Yay. Yaz ve Tic. Ltd. Şti.’nin uğrayacağı tüm zararlar dâhil her türlü yükümlülükleri karşılamakla sorumlu olacaklardır. 

 1. Uygulanacak Hukuk ve Yetki

  İşbu Kullanıcı Sözleşmesi’nin uygulanmasında, yorumlanmasında ve hükümleri dâhilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetiminde 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri uygulanacaktır. İşbu Kullanıcı Sözleşmesi’nden doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde, Trabzon Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

www.teol.com.tr/online Sitesine ve ortak sitelerine erişim ve sitenin kullanımı aşağıdaki koşullara, ayrıca web siteleri ve internet üzerinden yapılan işlemlerle ilgili yürürlükteki tüm yasalara tabidir. Ayrıca, www.teol.com.tr/online ;uygun gördüğü zamanda ve önceden bildirimde bulunmaksızın bu sitede değişiklik ve düzeltme yapma hakkını saklı tutmaktadır.www.teol.com.tr, Web Sitesini ziyaret edip form doldurup tarafımıza yollayarak kayıt olan, ileride olabilecek üyelik hizmetleri ile kayıtlı olan ve/veya misafir kullanıcılardan topladığı bilgileri her türlü analiz/anket, reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere, her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılabilir.. www.teol.com.tr/online bu bilgileri iş ortakları ile paylaşabilir. Ancak e-posta ve diğer kişisel bilgiler, hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da başka bir kuruluşla kullanıcının izni olmaksızın paylaşılmayacaktır.
 • www.teol.com.tr/online kayıtlı ve misafir kullanıcılarına ait e-posta, telefon numarası ve kayıt sırasında ve/veya iletişim formunu doldurma neticesinde girilen hiçbir bilgiyi, kullanıcı aksini iletişim formunda belirtse dahi Web Sitesinde yayınlamaz.
 • www.teol.com.tr/online, isteyerek verilmediği takdirde, ziyaretçi hakkında kişiyi tanımlayan bilgiler toplamayacaktır (örneğin isim, adres, telefon numarası, ya da e-posta adresi) (“kişisel bilgi”). www.teol.com.tr/online com’a iletişim formunda belirtilen kişisel bilgiler ziyaretçi tarafından doldurulduğunda, www.teol.com.tr/online bu bilgileri gelecekte, e-ticaret pazarlama, bilgilendirme, pazar araştırması, müşteri bilgilerinin takibi, ziyaret sayısı vs. gibi ve size ulaşmak gibi amaçlarla kullanmak üzere saklayacaktır. Kişi / Ziyaretçi "Genel Müdürlük" formu aracılığı ile "İletmek İstediğiniz Bilgi Türü*" hanesinden "Kampanya / Bülten / İletişim Üyeliği İptali"seçeneği ile veya ücretsiz 08503608365 hattımızdan iletişim bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilir ve talep yasal süreç içerisinde gerçekleştirilir.
 • www.teol.com.tr/online, ziyaretçinin kişisel bilgilerini sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açar. a.) Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde. b.) www.teol.com.tr/online mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla c.) Kullanım şartlarında ziyaretçinin kabul ettiği kurallar çerçevesinde
 • www.teol.com.tr/online Web Sitesi’ne üye olarak kayıt altına alınmış olan kişisel bilgiler sadece bu bilgileri giren ziyaretçi tarafından görüntülenebilir. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez. Bu “Gizlilik Sözleşmesi” metninde yer alan maddeler haricinde hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmaz. www.teol.com.tr/online com bu sözleşmede taahhüt ettiği şartları yerine getirmek için mümkün olan tüm önlemleri alır.
 • www.teol.com.tr, ziyaretçi tarafından iletişim formlarının doldurulması ile ve/veya üyelik ile kayıt altına alınarak toplanan bilgileri genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklamaktadır. www.teol.com.tr/online, ortamdaki bilgileri korumak için her türlü endüstri standardını kullanmaktadır. Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda bir garanti verememektedir.
 • Kayıt sırasında ve/veya üyelik için kayıt olduğunuz sırada ziyaretçi tarafından girilen kişisel bilgilerin ziyaretçi tarafından istediği her zaman güncelleme ve değiştirme hakkı bulunmaktadır. www.teol.com.tr/online bu “Gizlilik Sözleşmesi” ve “Site Kullanım Şartları”na uyulmadığı takdirde üyeliği silmeye ya da askıya almaya yetkilidir.
 • İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir, ulaşılabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğabilecek her türlü zarar www.teol.com.tr/online sorumluluğu dışındadır.
 • Bazı durumlarda, ziyaretçi şahsına özel olmayan bilgiler toplanabilir. Bu tip bilgilere örnek olarak, ziyaretçinin kullandığı internet browser türü, işletim sistemi, www.teol.com.tr Web Sitesi’ne linkle ya da ilanla ulaşılan sitenin domain ismi verilebilir.
 • Ziyaretçi, www.teol.com.tr/online Web Sitesi’ni ziyaret ettiğinde bilgisayarına bilgi konulabilir. Bu bilgi, bilgi belirteci (“cookie”) formatında ya da benzeri türden dosyada olacaktır ve www.teol.com.tr/online birkaç yönden yardımcı olacaktır. Örneğin, cookie’ler, siteleri ve reklamları ziyaretçinin ilgi alanlarına ve tercihlerine göre düzenlemeyi sağlayacaktır. Hemen hemen tüm internet browser’larda, cookie’leri hard diskinizden silmek, yazılmasını önlemek ya da kaydedilmeden önce uyarı mesajı almak için seçenekler vardır. Bu konuda daha fazla bilgi için kullanılan browserın yardım dosyalarına ve kullanım bilgilerine bakılabilir.
 • Ziyaretçinin IP adresi, www.teol.com.tr/online Web Sitesi’nin ve serverlarının sürekli çalışır halde bulundurulması, yönetilmesi ve sorunların çözülmesi amacıyla kullanılmaktadır. Ziyaretçiye ait IP adresi ziyaretçinin tanımlanmasında kullanılmaktadır.
 • www.teol.com.tr/online Web Sitesi, diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Güvencesi sadece bu Web Sitesi içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Bu web sitesinden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait Gizlilik Güvencesi ve Kullanım Şartları geçerlidir. Bu Web Sitesinden linkle gidilen diğer web sitelerinde o sitelere ait Gizlilik Güvencesi ve Kullanım Şartları metinlerinin bulunarak okunması önerilir. “Sitenin çeşitli yerlerinde, bu sitenin belirli bir özelliğiyle bağlantılı olarak başka internet sitelerine otomatik linkler verilebilir. Bu uygulama, www.teol.com.tr/online ya da bağlı şirketlerinin söz konusu diğer sitelerle ya da sahipleriyle ilişkide olduğu anlamına gelmez. www.teol.com.tr/online söz konusu diğer sitelerin kullanıcı açısından ilgi çekici olabileceğini düşünmesine karşın, www.teol.com.tr/online bağlı şirketler, bunların yetkilileri, çalışanları ve temsilcileri, www.teol.com.tr/online ve/veya bağlı şirketler tarafından doğrulanmamış veya onaylanmamış siteler ya da bunların içeriğindeki bilgiler için hiçbir şekilde sorumluluk ya da yükümlülük altında değildir. Başka bir siteye girildiği zaman, “geri” okuna basarak ya da www.teol.com.tr alan adresini yazarak bu siteye geri dönebilirsiniz”.
 • www.teol.com.tr kullanıcılara doğrudan ürün ya da hizmet sunmazlar. Bu sitede herhangi bir ürün ya da hizmetten söz edilmesi, söz konusu ürün ya da hizmeti satma veya temin etme teklifi değildir ve ürün ya da hizmetin bütün ülkelerde bulunabilir olduğu veya ürün ya da hizmetin isminin, tanımının veya spesifikasyonlarının sitedekiyle aynı olacağı anlamına gelmez. Herhangi bir ürün ya da hizmetin bulunabilirliği ve uygunluğu konusundaki özel tavsiyeler, www.teol.com.tr ortakları şirketlerden ya da ilgili Şubelerden alınmalıdır”.
 • Copyright © www.teol.com.tr/online 2020 Her hakkı saklıdır. Bu sitedeki bütün metinlerin, görüntülerin, seslerin, yazılımların ve diğer malzemelerin her türlü telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet hakları www.teol.com.tr ve bağlı şirketlerine aittir ya da ilgili hak sahibinin izniyle siteye dahil edilmiştir. Bağlı şirketlere yönelik referanslar, www.teol.com.tr/online dahil olduğu bütün üyelerini kapsayacaktır. Sitenin hiçbir bölümü çoğaltılıp ticari kazanç amacıyla satılamaz ya da dağıtılamaz; ayrıca yazılı çıktı halinde veya başka bir siteye gönderilmesi de dahil olmak üzere elektronik formatta başka herhangi bir çalışmaya, yayına veya siteye eklenemez. Başka hiç kimseye bu konuda lisans ya da hak verilmez.
 • www.teol.com.tr/online bu metin içindeki her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar. Ziyaretçi, bu siteyi kullanarak bu “Gizlilik Güvencesi”nde yapılacak her türlü düzenleme ve değişikliği kabul etmiş sayılır. Ancak iş bu sözleşme dahilindeki şartları uygun bulmayan, yasal sorumlulukları kabul etmeyen ziyaretçinin bu Web Sitesini kullanmaması tarafımızdan önerilmektedir. Aksi halde sitenin ziyaretçi tarafından kullanım hali sözleşme şartlarının tamamının kabulüne karine teşkil edecektir.

  Gizlilik Sözleşmesi & Site Kuralları" sözleşmemizin bir parçası olan bu "Gizlilik Politikası"nı zaman zaman güncelleyebiliriz. Bu yüzden buraya belli aralıklarla göz atmanızı, herhangi bir soru ya da sorununuz olursa da iletişim kurmanızı rica ederiz.