fbpx

Referanslarımız

TEOL Dil Okulları olarak gururla sunarız ki, yıllar içinde pek çok öğrenci, aile ve iş ortağıyla işbirliği yaparak geniş bir referans ağı oluşturduk. Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı hizmet anlayışımız sayesinde, TEOL Dil Okulları’na güvenen birçok kişi ve kurum bulunmaktadır. İşte bazı referanslarımızdan bazıları:

  • Öğrenci Görüşleri

    TEOL Dil Okulları'na katılan öğrencilerimizin geri bildirimleri, en iyi referanslarımızdır. Öğrencilerimiz, dil becerilerini geliştirmede ve kültürel anlayışlarını zenginleştirmede okulumuzun sunduğu değeri vurgulamaktadır.

Eylül Kayboz
Eylül Kayboz
2023-07-20
Volkan hoca için gelinir . ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ İyiki teol
Mustafa Kaan Kutan
Mustafa Kaan Kutan
2023-06-12
Aldığım eğitimden oldukça memnunum. Asla pişman olmazsınız. Tavsiye ederim. Volkan Hoca başta olmak üzere tüm ekip çok harika.
Buse Elifnaz Kösece
Buse Elifnaz Kösece
2023-06-07
Adana'da çok sayıda dil kursu var ama hiçbirisi TEOL kadar kaliteli değil, ilk girdiğiniz an itibariyle bunu hissediyorsunuz özellikle Akın Bey'in ilgisi ve sorduğunuz tüm sorulara cevap vermesi aklınızda hiçbir soru işareti bırakmıyor, dil üzerine eğitim almak isteyen herkesin yolu kesinlikle buraya düşmeli asla pişmanlık yaşamazsınız🍬
Furkan KARA
Furkan KARA
2023-06-06
Çok kaliteli bi dil kurumu kapıdan ilk girdiğiniz andan beri bunu hissediyorsunuz. Demet hanım ve hocalar çok ilgili davrandı öğrenmeniz için elinden geleni yapıyorlar. Kesinlikle tavsiye etmeniz gereken bi yer 👍🏻
Batuhan Batur
Batuhan Batur
2023-05-31
Harika bi eğtim ortamı mükemmel hoca kadrosu akın hocama ve demet hanıma yaren hocama çok teşekkürler ama beni bu aileye kazandıran Hülya hanıma şükranlarımı sunuyorum Ayrıca üzerimde büyük emeği olan mükemmel insan volkan hocama çook çook çok teşekkür ediyorum
muhammed emin özer
muhammed emin özer
2023-05-31
Sırf volkan hoca için gitmiştim dünyanın en kaliteli öğretmeni bu eğitim seviyesine sahip olduğum için çok şanslıyım 💕🍬💋💋
Sude ÖZEREN
Sude ÖZEREN
2023-05-22
Demet Hanımın güvenilirliği ve samimiyeti sayesinde kursa başlamaya karar verdim. İyi ki TEOL' deyim. Çok güzel bir eğitim alıyorum.
ahmet aydin
ahmet aydin
2023-05-22
Eglenerek ogrenmenin tam adresi 👈 Grup dersleri ve konusma etkinlikleriyle Ingilizcenizi gelistirmemek isten degil. Egitim Koordinatorumuz Volkan Hoca guler yuzlu ve iletisime acik cok tesekkur ederim tavsiye ediyorum :)))
Zeynep Nehir Akşam
Zeynep Nehir Akşam
2023-05-17
Adana’da bir cok dil kursu var, tek tek gezdim hepsini ve sonunda aradigim kursu buldum 💖 İnanılmaz mutluyu 👍🏻 Eğitim Koordinatörü Volkan Hoca’nın katkısı çok büyük. İyi ki varsınız 🫶🏻 TEOL herşey için teşekkür ederim 👏🏼👏🏼👏🏼
  • Kurumsal İşbirlikleri

    TEOL Dil Okulları, çeşitli şirketler ve kuruluşlarla işbirliği yaparak çalışanlarının dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. İş dünyasının liderleri, iş gücünün dil becerilerini artırma konusundaki uzmanlığımızı övmektedir.

TEOL Dil Okulları olarak, müşterilerimizden ve iş ortaklarımızdan gelen geri bildirimleri değerli buluyor ve bu geri bildirimleri sürekli olarak işimizi iyileştirmek için kullanıyoruz. Referanslarımız, bizim için başarımızın ve güvenilirliğimizin bir yansımasıdır.

 

Sıkça Sorulan Sorular ?

Yurtdışındaki dil okulları, dünyanın her yerinden gelen öğrencilere dil eğitimi veren kurumlardır. Dilin birinci dil olarak konuşulduğu ülkede bulunan dil okullarıdır. İngilizceyi verimli bir şekilde öğrenmek isteyen öğrenciler yurt dışına seyahat ederler çünkü dili duyabilecekleri ülkeye daldıklarında dili daha hızlı öğrenirler ve 7/24 kullanırlar.

Öğretmenlerimiz “iletişimsel” veya “eylemli” öğrenme adı verilen bir öğretim yöntemi kullanır; bu, bir masada oturup onlar konuşurken not almayı beklememeniz gerektiği anlamına gelir. Öğrenciler, rol oynamak, kısa sunumlar yapmak ve dille etkileşim kurmak için sürekli olarak küçük gruplara ayrılırlar. Yurtdışındaki dil kursunuz, her ders belirli bir konuya veya konuya odaklanan dört beceriyi (konuşma, dinleme, okuma, yazma) kapsayacaktır.

Hedefe bağlı olarak, bir dil öğrenmek için haftada ortalama 900 dolar harcamayı bekleyebilirsiniz. Belirli bir varış noktasına gidiş dönüş uçuşunuzun maliyetini buna ekleyin.

Yurtdışındaki tüm dil okulları, onlarla bir dil okuduğunuzu göstermek için size bir katılım sertifikası verecektir. Çoğu okulun, okullarında tüm bir döngüyü (normalde 6-8 hafta) tamamlayan öğrencilere verdikleri kurs seviyesi tamamlama sertifikası da vardır. Maalesef bunların herkes tarafından tanınması pek olası değildir, ancak herkesin gidişatının kanıtı olması gerekmez.

Gideceğiniz yere bağlı olarak, vizesiz bir ülkede 90 güne kadar kalabilirsiniz. Geçerli bir pasaporta, dönüş bileti ve elektronik giriş iznine (ESTA) ihtiyacınız var. Daha uzun bir süre kalmak istiyorsanız, çoğu durumda vizeye ihtiyacınız olacaktır. Öğrenci danışmanlarımız, vize başvuru sürecinde size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Sizi Arayalım!

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız