fbpx

Rusça Kursu

Rusça, Birleşik Milletler ’in resmi dilleri arasında yer almaktadır. Rusça eğitimi her dil eğitimde olduğu gibi düzen ve disiplinli bir çalışma performansı gerektiren bir dildir. Rusçanın Hint-Avrupa dil ailesinden olup Kiril harflerinden oluşan bir alfabesi bulunmaktadır. Ülkemizde Rusya ile ticari ve turistik faaliyetlerin yoğun olarak faaliyet göstermesinden dolayı Rusça dil kursuna olan talep de bu oranda artmıştır. Rusçanın dil yapısından dolayı telaffuz ve vurgu açısından yoğun gayret ve çaba gerektirir. TEOL dil okulunda Rusça kursu eğitim alan öğrencilerin Rusçayı okuma, yazma, dinleme ve konuşma yönüne tam olarak hakim olması amaçlanmaktadır. Rusça kursuna katılan öğrencilerimizin dersliklerinde teknik tüm materyallere yer verilerek interaktif bir eğitim almalarını sağlıyoruz. Geliştirmiş olduğumuz görsel ve işitsel materyaller sayesinde Rusçanın alfabesine ve konuşma biçimini tam olarak öğrenmenizi hedefliyoruz. Dijital materyallerle donatılmış Rusça eğitim sınıflarında derslerin görüntülü ve sesli kayıtları tutularak derse katılım sağlamayan öğrencilerin kolaylıkla ulaşılması sağlanır. Rusça kursuna katılamayan öğrenciler isterse dersleri online izleyebilir, sonrasında ders kayıtlarını alabilir veya telafi ders talebinde bulunabilir. Rusça kurslarına başlamadan önce TEOL dil okulu sizlere seviye tespit sınavı yapmaktadır. Bu sınav sonucunda sizlerin hangi seviyede bilgi sahibi olduğunuz belirlenerek alacağınız eğitim programları belirlenmektedir. TEOL Dil Okullarında Rusça eğitimi beş temel seviyede programlanmıştır.

5 Seviyede Rusça Kursu1.Seviye Rusça Kursu – Başlangıç: İlk seviye Rusça kursunda sizlere okuma, yazma, konuşma ve dinleme çalışmaları yoğun olarak verilmektedir. Başlangıç seviyesi Rusça kursunda aynı zamanda temel seviye gramer kuralları da verilmektedir.

2.Seviye Rusça Kursu – Temel: Temel seviye Rusça kursunda sizlere okuma, yazma, konuşma ve dinleme çalışmaları yoğun olarak verilmektedir. Temel seviyesi Rusça kursunda sizlerin gramer eğitimi de tamamlanır.

3.Seviye Rusça Kursu – Orta: Rusça kursunda yoğun olarak okuma, yazma, konuşma ve dinleme çalışmaları yapılmaktadır. Orta seviyedeki Rusça kursunda gramer konularına yoğun olarak zaman ayrılmaktadır.

4.Seviye Rusça Kursu – İleri: Rusça kursunda yoğun olarak okuma, yazma, konuşma ve dinleme çalışmaları yapılmaktadır. Gramer konularının tam olarak geliştirilmesi için ders müfredatı uygulanmaktadır.

5.Seviye Rusça Kursu – Profesyonel: Rusçayı her yönüyle kavramanız ve akıcı bir şekilde konuşabilmeniz için sistemli bir eğitim müfredatı uygulanmaktadır.

Rusça kursu her seviyede dört temel beceriye yer verilmiş ve sistemli gramer eğitimi programımıza eklenmiştir. Her seviyede 8 haftalık eğitim sunulmaktadır; eğitimler haftalık 8 saat planlaması ile uygulanır. Rusça eğitimimiz alanında uzman ana dili Rusça olan veya Rusça eğitimi almış uzman eğitimciler tarafından dört ana beceriyi geliştirme yönünde programlanmıştır. Rusça kursu fiyatlarımız almış olduğunuz eğitim programı ve eğitim zamanına göre değişiklik gösterir. TEOL dil okulu Rusça dil kursu fiyatını öğrenmek için 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattını arayabilir, TEOL dil okullarını ziyaret edebilirsiniz.

Neden Rusça Kursu için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

  • ✔TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.✔Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

    ✔Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

    ✔Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.

    ✔TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

    ✔TEOL’de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

Öğrenci Yorumları

[tmls category=”-1″ layout=”tmls_slider” style=”style2″ image_size=”large_image” image_radius=”large_radius” text_font_family=”” text_font_color=”#777777″ text_font_size=”14px” name_font_family=”” name_font_color=”#777777″ neme_font_size=”15px” neme_font_weight=”bold” position_font_family=”” position_font_color=”#777777″ position_font_size=”12px” order_by=”rand” order=”DESC” auto_play=”true” pause_on_hover=”false” next_prev_visibility=”tmls_visible” next_prev_radius=”large_radius” next_prev_position=”” scroll_duration=”500″ pause_duration=”9000″ ]

Rusça Kursu’na Başvuru Yapabileceğiniz Şubeler