fbpx

İngilizce Eğitimi

İngilizce, dünyada en çok konuşulan dildir. 54 ülkede resmi dil olarak kabul edilmiş ve 1.8 milyar insan tarafından konuşulduğu bilinmektedir. 

Devamı
Almanca Eğitimi

Almanca dil eğitimi için sizde okulda veya Almanca kurslarına gitmiş ancak halen Almancayı tam olarak öğrenememiş olabilirsiniz.

Devamı
consulting_placeholder
Almanca Eğitimi

Almanca dil eğitimi için sizde okulda veya Almanca kurslarına gitmiş ancak halen Almancayı tam olarak öğrenememiş olabilirsiniz.

read more
consulting_placeholder
Fransızca Eğitimi

A solution is proposed, from here you can action the plan with just outline assistance.

read more

Neden TEOL

Akıllı Tahta

Dil kurslarımızda ders anlatımlarını akıllı tahta üzerinden yaparak öğrencilerimizin dersleri daha iyi anlamalarını ve en yüksek verimi elde etmelerini sağlıyoruz.

Sistemli Rapor Ve Takip

LMS programıyla yabancı dil okulunda eğitim alan öğrencilerimizi internet üzerinden takip ederek gelişimlerini incelemekteyiz.

Uluslararası Sertifika ve Sınavlar

Dil okulumuzda sizlere IELTS, TOEFL ve TOEIC dil sınavlarına hazırlık programları hazırlamaktayız. Sertifika programlarıyla kariyer hedeflerinize ulaştırıyoruz.

Başarı Garantisi

Yabancı dil okulumuzda eğitim alan öğrencilerimizde derslere katılım oranı ve ödev yapma oranı dikkate alınarak ücretsiz kur tekrarı imkanı sunmaktayız.

İnteraktif Animasyonel Sistem

Yabancı dil kurslarımızda vermiş olduğumuz derslerde görsel zekanızı harekete geçirerek hızlı, kalıcı ve eğlenceli bir eğitim modeli oluşturmaktayız.

Şubeler Arası Geçiş

TEOL Dil Eğitim Merkezleri’nin herhangi bir şubesinden eğitim almakta iken şehir değiştirmek durumunda kalırsanız, eğer bulunduğunuz şehirde TEOL şubesi varsa eğitiminize burada devam edebilirsiniz. Bunun yanında derslere internet üzerinden bağlanmayı da tercih edebilirsiniz

Doing the right thing,
at the right time.

0

Cases completed

0

Consultants

0

Awards winning

0

Satisfied customers

Öğrenci Yorumları

To help entrepreneurs get their act together
before they talk to investors.

Kampanyalar

 • Test Kampanya

  Test  Bir Kampanya  İçeriği

  17 Mayıs 2022
 • 4+4 Erken Kayıt Kampanyası Aylık 390 TL

  ?YENİ AÇILAN SINIFLARIMIZ İÇİN ERKEN KAYIT FITSATINI KAÇIRMAYIN? ✔️4 Seviye Genel İngilizce ✔️4 Seviye Akademik Yetenek Dersleri ✔️18 Ay Eğitim – Aylık 390 TL ✔️Londra’da 15 Gün Eğitim HEDİYE ? ✔️Yurtdışı eğitim hakkınızı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. ?İstersen Şubede ?İstersen Online ?Ders Kitapları ?Cambridge English Exam Preparation Centre ?TEOL Uygulaması ile 7/24 iletişim ?LMS ve selfstudy

  31 Mayıs 2021
 • Seviye Tespit Sınavı

  Seviye Tespit Sınavı Adınız Soyadınız* Telefon Numaranız* Mail Adresiniz* Şube Seçiniz*AdanaAnkaraBursaBursa / ÜniversiteBursa / FSMEskişehir / ÜniversiteEskişehir / OdunpazarıErzurumGiresunİzmirİstanbul / Beylikdüzüİstanbul / Kadıköyİstanbul / Ümraniyeİzmit / KocaeliMersinMersin / ÜniversiteMuğla / FethiyeRizeSakarya / MerkezSakarya / SerdivanSamsun / MerkezSamsun / AtakumTrabzon / MeydanTrabzon / ÜniversiteOnlineÖğrenciniz DeğilimSeviyenizi Seçiniz A1 A2 B1 B2 C1 C2 1- TOM: How Are

  18 Nisan 2020
 • A digital prescription for the pharma industry

  Supported by a robust sales force and tight cost controls, Pharm Ltd. experienced sustained double-digit growth over a number of years, only to find that their supply chain struggled to keep pace.

  09 Aralık 2019
 • teol harita
  20 Kasım 2019
United Kingdom
Germany
Spain
Head Quarter
United States
Sales Office