fbpx

TEOL Dil Okulları olarak Tüm Türkiye’deki İlkokul, Ortaokul ve Üniversite öğrencileri için yapılacak olan Eğitim Destek Sınavı ile kayıtlarda % 50’ye varılan indirim imkanı sağlanacaktır.
Genel İngilizce ve diğer dillerde her bir seviye süresi 12 hafta olup, Ana dersler ve eğitim paketinde bulunan Akademik Yetenek Programları ile toplam 240 saat dil eğitimi almış olurlar.
Programını bitiren öğrenciler kurum sertifikası almayı hak ederler. Dileyen öğrenciler, kurumumuzda Cambridge Üniversitesi Uluslararası Dil Sertifika Sınavlarına girerek, uluslararası seviye sertifikası alırlar

Çocuk programlarında, Genel İngilizce ve diğer dillerde her bir seviye bir okul dönemi olup, toplam 192 saat eğitim alırlar. Eğitimler tamamen uygulamaya yönelik olup, SKILLS BASED’dir.
Görsel ve işitsel hafızayı destekleyici akıllı tahta uygulamalar ile doğal yolla öğrenme sistemleri uygulanır. Öğrencilerin gelişimleri sistematik olarak raporlanarak, TEOL TAKİP SİSTEMİ üzerinden öğrenci velileri bilgilendirilir.
Her seviye sonunda kurumumuzda yapılan Cambridge University STARTERS-MOVERS-FLYERS sertifika sınavları ile uluslar arası yeterlilikleri ölçülür.