fbpx

ANKARA BARO BAŞKANLIĞI ÜYELERİ,STAJYER AVUKAT, PERSONEL VE 1.DERECE YAKINLARINA ÖZEL İNDİRİMLİ EĞİTİM FIRSATI

1.       “ANKARA BARO BAŞKANLIĞI” üyeleri, stajyer  avukat, personel ve çalışanlarına ait kimlik kartlarının ibrazı, belirtilen indirimli fiyatların uygulanması için yeterlidir.
2.       Kurumumuza kayıt için başvuran “ANKARA BARO BAŞKANLIĞI” üyeleri, stajyer  avukat, personel ve çalışanları ile birinci derece akrabalarına %15 kurumsal indirim uygulanacaktır.
3.       Size verilen indirim oranları genel ve kişi bazlı olarak belirlenmiştir, toplu eğitim taleplerinde  (örnek: 50 kişi 3 seviye İngilizce/Almanca eğitimi vb), siz kurumsal müşterilerimize özel ekstra indirim uygulanacaktır.-     


4.       Kurumsal %15 eğitim hariç kalan ürünler aşağıda belirtilmiştir.

–      YURTDIŞI EĞİTİM KAMPANYALARI
–      ERKEN KAYIT KAMPANYALARI
–      İNDİRİM ÇEKLERİ
–      EXTRA İNDİRİMLER

5.       Ders kitapları, dijital kaynaklar, çalışma kitapları ücretsiz olarak verilecektir.
6.       ANKARA BARO BAŞKANLIĞI’ na özel indirimli fiyatlar ile ilgili bilgiler tüm şubelerimize bildirilmiştir. Dilerseniz Ankara dışında ki şubelerimizden eğitim hizmeti alabilirsiniz.
7.       Bu indirim Türkiye’deki şubelerimizde uygulanacak ve reklam yayınları genel merkezimiz tarafından yapılmaktadır.
8.    Talep dâhilinde tüm hizmet verdiğimiz eğitimlerimiz için size özel sınıf, yer, saat ve içeriklere göre ayrıca eğitim hizmet kalemleri oluşturulabilmektedir.
9.    Ayrıca yurtdışı eğitimlerimiz kişi sayısı ve güncel döviz kuru üzerinden değerlendirilir.
10. Mesleki alanda gelişimine önem veren kariyer ve akademik eğitimlerine devam etmek isteyenler için istenirse;

       *İNGİLTEREDE HUKUK İNGİLİZCESİ,

       *TÜRKİYEDE HUKUK İNGİLİZCESİ,

       Eğitimleri planlanabilir.
11.   Yaşanacak herhangi bir sorunda (312) 417 98 10 veya 0850 360 83 65 no’lu telefonlardan irtibata geçebileceğinizi bilgilerinize sunarız.