Ankara İngilizce Kursu & Dil Okulu

Ankara'nın En İyi Yabancı Dil, İngilizce Kursu: TEOL

Ankara dil okulunda sizlere sunmuş olduğumuz dil eğitimleriyle hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Dil öğrenmek artık bir zorunluluk ve parlak bir kariyer için gereklilik haline gelmiş bulunuyor. Yabancı dil öğrenimi sırasında uygun teknikler ve metotlar kullanıldığı sürece öğrenim süresi kısalmaktadır. Ankara dil kurslarında sizlere sunduğumuz dil eğitimlerinde hafıza tekniklerini kullanarak eğitim vermekteyiz. şubemizde bulunan eğitim sınıflarımızda gerekli tüm materyalleri barındırarak derslerden yüksek verim almanızı hedeflemekteyiz. Görsel hafızanıza hitap edecek ders programlarıyla istediğiniz dil eğitimini başarıyla tamamlayabilirsiniz. Ankara yabancı dil okulumuzda vermiş olduğumuz eğitimlerimizde öncelikli olarak öğrencinin hangi eğitim programına ihtiyaç duyduğu tespit edilmektedir. Hangi dilde eğitim alacağı belirlendikten sonrasında seviyesi belirlenerek uygun kur seçimleri yapılmaktadır. Seçmiş olduğu kurda birebir eğitim mi yoksa grup eğitimi mi almak istiyorsunuz eğitim danışmanlarımız ile görüşerek bir yol haritası çıkarabilirsiniz. Ankara dil okulumuzda dil öğrenme sürecinde sizlere eşlik edecek eğitmen kadromuzda hizmet veren eğitmenlerimiz Türk ve Yabancı eğitmenlerden oluşmaktadır.

Ankara Dil Kursumuzdan Alabileceğiniz Yabancı Dil Kursları

Ankara dil kursunda yabancı dil eğitimlerinde sizlere hedeflemiş olduğunuz yabancı dilde 4 temel beceri olan konuşma, dinleme, yazma ve okuma yetilerini kazandırmayı amaçlıyoruz. Ankara yabancı dil kursunda İngilizce kursu başta olmak üzere yaygın olarak tercih edilen yabancı dil kurslarımız Almanca kursu, Fransızca kursu, Rusça kursu ve İtalyanca kursudur. Bunların yanı sıra öğrencilerimiz için sunmuş olduğumuz Arapça kursu, Felemenkçe kursu, İspanyolca kursu ve farsça kursu programlarımız da bulunmaktadır. Ankara en iyi İngilizce kursu ve yabancı dil kursu arayışlarında tercih edilen TEOL Ankara dil kursundan kaliteli ve tecrübeli eğitmenler eşliğinde eğitim alabilirsiniz. Ankara yabancı dil kurs fiyatlarımız seçmiş olduğunuz program ve program uzunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Ankara İngilizce Kursu

Ankara İngilizce kursu programımız her zaman yoğunluğunu koruyan yabancı diller arasında yer almaktadır. İngilizce öğreniminin iş ve okul hayatı başta olmak üzere sosyal yaşamda bizlere olumlu katkısının olmasından dolayı her zaman tercih edilen yabancı dil kursudur. Ankara İngilizce kursunda sizlere 5 seviyede eğitim sunmaktayız. Başlangıç ve ileri düzeyi kapsayan her seviyeye uygun eğitim müfredatı hazırlanmaktadır. En iyi İngilizce kursu Ankara olmayı hedefleyen TEOL dil kursundan İngilizce kursu almak istediğiniz zaman ilk olarak sizlerin seviyesi ölçümlenerek başlamanız gereken kur seviyesi belirlenmektedir. Ankara İngilizce kursu fiyatlarımız ise bu seviye tespiti yapıldıktan sonra alınması gereken kur sayısına göre belirlenmektedir. Ankara İngilizce kursunda yetişkin programlarının yanı sıra çocuklar için İngilizce kursu müfredatı da hazırlanır. 6 yaş İngilizce kursu ve 8 yaş İngilizce kursu programında çocuklara yönelik eğitim verilmektedir.
Ankara İngilizce kursuna katılan öğrencilerimiz bu eğitim programına özel 6 seviye 900 saat 6 seviye yabancı dil eğitimini yanında ikinci bir dil hediyesiyle birlikte alabilirler. 6 seviye 900 saat İngilizce kursu kampanya detayları için linke tıklayabilirsiniz.


 

Ankara TOEFL Kursu

TOEFL kursları en çok talep edilen kurslar arasında yer almaktadır. Nitekim TOEFL sınavı birçok alanda milyonlarca kişi için büyük önem taşımaktadır. Yurtdışında lisans, yüksek lisans ya da doktora programlarında eğitimini sürdürmek isteyenler için en çok geçerliliği olan İngilizce yeterlilik sınavlarından bir tanesidir. Buna ek olarak hem yurt dışında hem de yurt içinde uluslararası şirketlerde çalışmak üzere iş başvuruları yapan kişilerden de şirketler TOEFL sınav sonucu belgesi isteyebilmektedirler. Bu doğrultuda biz de TEOL Ankara şubesi olarak, Ankara’da TOEFL kursları arayışı içerisinde olanlara yönelik TOEFL kursu fırsatı sunuyoruz.  

İngilizce yeterlilik sınavları arasında bilinen en zor sınavlardan bir tanesi olması, TOEFL sınavına özel olarak hazırlanmayı gerekli kılıyor. Bu doğrultuda TOEFL sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler, kendilerini bu sınava iyi bir şekilde hazırlayabilecek Ankara’da en iyi TOEFL kursu seçeneğini bulmalılardır. Biz TEOL Dil Okulları olarak TOEFL sınavına hazırlık kursu kapsamında eğitimimizi bu sınav doğrultusunda özelleştiriyoruz. Özellikle TOEFL sınav teknikleri konusunda eğitim kadromuz öğrencileri en iyi şekilde bilgilendirmeye çalışıyor. Dersler dışında TOEFL’a nasıl hazırlanılması gerektiğini anlatıyor ve İngilizce’nin tüm noktalarına değiniyoruz.

ÖSYM tarafından yapılan ve Türkiye’deki öğrenciler tarafından en çok girilen sınavlardan bir tanesi de YDS’dir. Her sene bir tanesi güz, diğeri bahar döneminde yapılmak üzere iki kere YDS sınavı düzenlenmektedir. Her sene yüz binlerce kişinin girdiği bu sınav, birçok öğrencinin hem akademik hem de sektörel anlamda dönüm noktalarından bir tanesi oluyor. Nitekim bugün yüksek lisans ve doktora öğrencisi olarak kabul alabilmek için, iyi derecede bir YDS puanı tutturulması gerekiyor. Buna ek olarak birçok devlet kurumuna yapılan iş başvurularında, İngilizce yeterlilik olarak YDS puanının gösterilmesi isteniyor. Tüm bu öneminden dolayı biz de TEOL Ankara şubesi olarak, Ankara’da YDS kursu arayanlar için YDS kursları sunuyoruz. Ankara YDS kursu ile öğrencilerimize birçok avantaj sunuyoruz. Tecrübeli eğitim kadromuz ile YDS sınav hazırlığı kapsamında en iyi YDS sınav teknikleri öğrencilere öğretiliyor. Her zaman en güncel sınav metotlarına bağlı olarak YDS kursu yapımız yeniden adapte ediliyor. Öğrencilere sahip oldukları süre içerisinde hem derslerde hem de ders dışındaki zamanlarında ne yapmaları gerektiğine dair rehberlik ederek, onları sınava en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Ankara IELTS Kursu

IELTS sınavı, tıpkı TOEFL sınavı gibi uluslararası geçerliliği olan ve İngilizce yetkinliğinizi en iyi gösterebileceğiniz sınavlar arasında yer almaktadır. Hem yurt dışında eğitim görmek isteyenler hem de uluslararası bir firmada çalışmak isteyenler için büyük önem taşımaktadır. Özellikle İngiltere’de geçerliliği en yüksek olan İngilizce dil sınavıdır. Dolayısıyla uluslararası alanda kabul gören bu sınav, dünya genelinde olduğu gibi Türkiye içerisinde de birçok kişi için önem taşıyor. Bununla birlikte geniş kapsamlı olarak yapılan bu sınav, zorlu geçmesi ile biliniyor. Buna bağlı olarak da zorlu bir hazırlanma süreci gerekliliğini de beraberinde getiriyor. Bu doğrultuda öğrenciler kendileri için en iyi IELTS kursu arayışı içerisine girip, sınavdan alabilecekleri maksimum puanı alarak rakiplerinden öne geçmeyi hedefliyor. Biz de bu doğrultuda TEOL Ankara şubesi olarak, Ankara IELTS kursları arayışındaki öğrencilere yönelik IELTS kursumuz ile de hizmet vermeye devam ediyoruz. Ankara IELTS kursu bünyemizde alanında uzman eğitimciler ile sizi en iyi şekilde IELTS kursuna hazırlamayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda çok yönlü bir eğitim verirken, IELTS İngilizce sınavı için rakiplerinizi geçmenize yardımcı olacak ipuçları ve sınav teknikleri sizlerle paylaşılıyor. 

Ankara Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Günümüzde artık İngilizce konuşabilmek insanlar için ekstra bir özellik olmaktan çıkıp, halihazırda olması gereken özelliklerden bir tanesi haline gelmiştir. Bu yüzden hem dünya genelinde hem de Türkiye’de ikinci ve hatta üçüncü yabancı dil öğrenmek adına kendini geliştiren insanların sayısında artış oldu. Nitekim çok dilli olmak, hem akademik hayatta hem de sektörel hayatta kişiyi ön plana çıkaran özelliklerden bir tanesi oldu. Buna bağlı olarak çocukluk yaşlarından itibaren İngilizce öğrenmesi için çocuğuna yönelik İngilizce kursu arayan bilinçli anne-babaların sayısında da yüksek oranda artış oldu. Böylelikle çocukları hem İngilizce’yi erken bir yaşta öğrenmeye başlıyor, hem de ilerleyen yıllarda ikinci ve üçüncü yabancı dilleri öğrenmek için önleri daha açık oluyor. Biz de bu doğrultuda TEOL Dil Okulları olarak, Ankara’da çocuklar için İngilizce kursu arayışında olan ebeveynlerin talepleri doğrultusunda, Ankara çocuk İngilizce kursu hizmetimizi yüksek kalitede vermeyi sürdürüyoruz. Ankara 6-8 yaş İngilizce kursu gibi farklı yaş gruplarına hitap eden çocuk için İngilizce kursları sayesinde, çocukların geleceklerine daha emin adımlarla ilerlemelerine yardımcı oluyoruz. 

Ankara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Ankara yurtdışı eğitim danışmanlığımız ile istediğiniz ülkede eğitim alabilmenizi sağlıyoruz. TEOL yurtdışı eğitim kapsamında sizlerin Almanya’da, Fransa’da, Londra’da, New York’ta, İtalya’da eğitim almalarını sağlıyoruz. Popüler olan yurtdışı eğitim programlarının yanı sıra Fas’ta ve İspanya’da eğitim alabilmeniz için de sizlere danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. Yurtdışında lise, üniversite veya master programları kapsamında eğitim almak öğrencilerin farklı kültürleri tanımasını ve kendisini geliştirmesinde katkı sağlamaktadır. TEOL Ankara dil okulu olarak yurtdışında eğitim alacağınız okullar ile ilgili yazışmaların yürütülmesi, uçak biletleri ve konaklama dahil birçok konu hakkında aklınıza takılan noktalarda sizlere uzman ekibimiz ile danışmanlık sağlamaktayız.

Ankara’da bulunan ve yabancı dil kurslarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için hazırladığımız avantajlı kampanyalarla uygun dil kursu fiyatlarıyla eğitim alabilirsiniz.

Neden Ankara Yabancı Dil, İngilizce Kursu için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.

Cambrıdge Üniversitesi'nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.

TEOL'de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

TEOL'de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

TEOL Ankara Yabancı Dil Okulu İletişim Bilgisi

İletişim Bilgisi


Adres: ATATÜRK BULVARI NO:97 GAMA İŞ MERKEZİ KAT:4 KIZILAY/ANKARA

Telefon: 0850 360 83 65

Telefon: 0312 417 98 10

Email: ankara@teol.com.tr

TEOL Ankara Dil Okulu Foto Galeri

Ankara Yabancı Dil Kursu ile İletişime Geçin

Ankara İngilizce Kursu Öğrenci Yorumu

Ankara İngilizce Kursu
2013, 2014 ve 2015 Yıllarında Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi Dil Okulu seçilen TEOL Dil Okulları’nı rakiplerinden farklı kılan temel özellikler şunlardır: Teol Dil Okulları teknolojik ve hedef dilin konuşulduğu ülkelerde eğitim modellerini benimsemiş olup öğrencilerine en gelişmiş teknolojiden yararlanma ve yurt dışında birçok ülkede eğitim görme imkanını sunar. Akıllı tahtalarla en gelişmiş eğitim materyallerini öğrencilerine sunan kurumlarımızda, eğitim sadece ders içerisinde değil, dersten sonra da devam etmektedir. Sahip olduğumuz LMS sistemi (Learning Management System) sayesinde öğrencilerimizi internet üzerinden ödevlendirebiliyor, onları takip edip gelişimlerini izleyebiliyoruz. Ayrıca eğitim almak için sınıfa gelmenize gerek yok. Derslerimize uzaktan katılabilir, derste aktif rol alabilir ve öğretmen ve arkadaşlarınızla rahatça iletişim kurabilirsiniz. Aldığınız eğitimle uluslar arası sınav merkezi olan kurumumuzdaki sınavlara katılabilir, başarınızı tescilleyebilirsiniz. Dersleri kaçırdığınızda üzülmenize gerek yok, kaçırdığınız derse ait sesli görüntülü kayıtları alabilir, eksikliklerinizi gidermek adına ücretsiz telafi destek sistemimizden yararlanabilirsiniz.

HERKES ALMANCA ÖĞRENEBİLİR Siz de okulda veya kurslarda Almanca öğrenmek için farklı deneyimler yaşamış, buna rağmen Almanca probleminizi çözememiş olabilirsiniz. Bu sonuç kesinlikle sizin bu dili öğrenemeyeceğiniz anlamına gelmez. Çünkü sizin öğrenememe nedeniniz kullanılan öğretim yönteminin yanlışlığından kaynaklanmaktadır ve zaten bu klasik öğretim yöntemleri artık bütün dünyada yavaş yavaş terk edilmektedir. İKİ AYRI SEVİYEDE ALMANCA KURSU Almanca öğretimi; bu dili öğrenmek isteyenlerin düzeyi ve ihtiyaçları dikkate alınarak üç aşamalı olarak programlanmıştır. Temel Almanca Kursu; bu dili hiç bilmeyenlere her şeyi en başından başlayarak ve Orta seviyede, yani öğrencinin günlük yaşamdaki gereksinimini karşılayacak seviyede Almanca öğreten bir kurstur. İleri Almanca Kursu; Temel Almanca Kursumuzu bitiren veya orta seviyede Almanca bilgisine sahip olanlara ileri seviyede bilgi sahibi yapan bir kurstur. EN UYGUN SEVİYEDEN ÖĞRENMEYE BAŞLAYINIZ

Teol Dil Okullarında Fransızca eğitimi alan bir öğrenci kendini her alanda ifade edebilir. Öğrencilerimiz dijital sınıflarda alınan görsel ve işitsele dayalı eğitim sayesinde Fransızca öğrenimindeki “zorluk” tabusunu kolayca yıkabilecektir. Eğitimi boyunca öğrenci bir dili öğrenirken edinilmesi gereken 4 beceriyi (Okuma-Yazma-Dinleme-Konuşma) benimseyerek iletişime geçebilecek düzeye gelebilecektir. Teol Dil Okulları Akıllı Tahta sayesinde derslerin sesli ve görüntülü kaydını öğrenciye verip dersin tekrarını yapabilme olanağını sunduğu gibi öğrencinin anlamadığı yerlerde ek ders ve telafiler de sağlamaktadır. Teol derse katılımı ve ev ödevi oranlarını dikkate alarak başarı sağlanamayan kur için ücretsiz tekrar hakkı vermekte ve “Başarı Garantisi” ile çalışarak kalitesini ortaya koymaktadır.

Ankara Rusça Kursu
Rusça dili Hint-Avrupa dil ailesinden olup Kiril harflerinden oluşan alfabesi ile öğrenimi süreç gerektiren bir dildir. Rusça dil eğitimi almak son yıllarda en şok tercih edilen dil eğitimleri arasında yerini almıştır.Özellikle her geçen gün artana ticari ve turistik ilişkiler Rusça diline olan ilgiyi üst düzeye taşımıştır. Teol Dil Okullarında Rusça eğitimi beş temel seviyede programlanmıştır. Bu seviyeler; 1.Seviye-BAŞLANGIÇ (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma-Dinleme Yoğun-Temel Gramer Kuralları) 2.Seviye-TEMEL (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma-Dinleme Yoğun-Gramer) 3.Seviye-ORTA (Okuma Yoğun-Yazma-Konuşma Yoğun-Dinleme Yoğun-Gramer Yoğun) 4.Seviye-İLERİ (Okuma Yoğun-Yazma-Konuşma Yoğun-Dinleme –Gramer) 5.Seviye-PROFESYONEL (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma Yoğun-Dinleme Yoğun) şeklindedir. Her seviyede dört temel beceriye yer verilmiş ve sistemli gramer eğitimi programımıza eklenmiştir. Her seviyede 8 haftalık eğitim sunulmaktadır; eğitimler haftalık 8 saat planlaması ile uygulanır.

Ankara İtalyanca Kursu
Doğal güzellikleriyle Avrupa’da gezilip görülecek en önemli ülkeleri arasındadır. Ülkenin bu doğaüstü güzelliklerini görmek ya da orada eğitim almak isteyenler için dil eğitimini almak kaçınılmazdır. Teol Dil Okulları bu anlamda sizi profesyonel eğitimcileriyle İtalyancayı akıcı ve etkin kullanılabilecek seviyeye ulaştıracaktır. Başlangıç Seviyesi(A1-A2) Bu seviyelerde temel alınan kıstas öğrenciye kendini kısaca tanıtma, basit açıklamaları anlama ve kısa cevaplar verebilme yetisi kazandırmaktır. Orta Seviye (B1-B2) Bu seviyelerde öğrenci kendi fikir ve deneyimlerini ayrıntıya girmeden aktarabilecektir. Kişisel mektup ve kısa metinler yazabilecek ve çeşitli konularda telefon görüşmeleri yapabilecektir. İleri Seviye(C1-C2) Bu seviyelerde öğrenci kültürel metin ve yazışmaları kolayca algılayabilecek, analiz edebilecek ve görüşlerini rahatça ifade edebilecektir. İtalyanlarla akıcı bir şekilde tartışabilecek ve kendi tezlerini savunabilecektir.

Ankara İspanyolca Kursu
İspanyolca, İngilizce ve Mandarin dillerinden sonra dünyanın en çok konuşulan üçüncü dilidir. İngilizce ve diğer Latin dilleriyle benzerlik gösterir ve ortak kelimeler barındırır. Teol Dil Okulları olarak akıllı yazılımlarla sunduğumuz interaktif eğitim sayesinde İspanyolcayı ne kadar hızlı öğrendiğinizi fark edeceksiniz. Eğitimimiz sadece yazılı veya dilbilgisi düzeyinde değil; hem okuma, hem konuşma hem de dinlemeye yönelik verilmektedir çünkü sadece kurallar konuşmamız veya duyduğumuzu anlamamız için yeterli olmayacaktır. İspanyolcanızı hızlı, akıcı ve eğlenceli bir biçimde geliştirecek olan okulumuz, dil becerinizi daha da üst seviyelere çıkaracaktır. Başlangıç seviyesi(A1-A2) Öğrenciler selamlaşma-vedalaşma, kendini tanıtma, sevdiği ya da nefret ettiği durumlardan bahsetme gibi temel duygu ve düşünceleri basitçe ifade edebilir. Orta seviye(B1-B2) Genel ve sade metinleri okuyabilir, özetini çıkarabilir ya da yorumlayabilir. Günlük hayatta yaşadığı tecrübelerden, umut veya hayallerinden bahsedebilir. Şarkı sözlerini, reklam, gazete yazılarını anlayabilir ve etrafındaki kişilere aktarabilir. İleri seviye(C1-C2) Birtakım kalıp ve deyimleri kurduğu cümlelerin içerisinde kullanabilir. Kişisel düşüncelerini ayrıntısıyla belirtip savunma ve kanıtlarıyla ortaya koyabilir. Yabancılarla akıcı bir şekilde konuşup her türlü tartışmaya katılabilir. Edebi metinleri anlayabilir ve yorumlayabilir.

Ankara Çince Kursu
Dünyada her beş kişiden birinin konuştuğu Çin dili, kendi içinde farklılıklar gösteren dil topluluklarından oluşmuştur.3500 yılı bulan tarihiyle yaklaşık 40.000 karakterden oluşan Çincenin kendine özgü yazı sistemiyle Çince öğrenilmesi zor bir dildir. Teol Dil Okullarında Çince dil eğitimi 5 ayrı seviyede programlanmıştır. Bu seviyeler ; 1.Seviye-BAŞLANGIÇ (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma-Dinleme Yoğun) 2.Seviye-TEMEL (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma-Dinleme Yoğun-Temel Gramer Kuralları) 3.Seviye-ORTA (Okuma Yoğun-Yazma-Konuşma Yoğun-Dinleme Yoğun-Gramer) 4.Seviye-İLERİ (Okuma Yoğun-Yazma-Konuşma Yoğun-Dinleme -Gramer Yoğun) 5.Seviye-PROFESYONEL (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma Yoğun-Dinleme Yoğun) şeklindedir. Her seviyede dört temel beceriye yer verilmiş ve sistemli gramer eğitimi programımıza eklenmiştir. Her seviyede 12 haftalık eğitim sunulmaktadır; eğitimler haftalık 8 saat planlaması ile uygulanır. Eğitimlerimiz konusunda uzman eğitmenler tarafından gelişmiş dil teknolojileri kullanılarak verilmektedir.

Ankara Arapça Kursu
Arapça Arap Birliğine üye olan 22 ülkede kullanılan resmi dildir.Son yıllarda gelişen dini ,ticari ve turistik ilişkiler Arapça dili öğrenimini cazip hale getirmiştir.Sami dilleri ailesinden olan Arap dili farklı yapısıyla öğrenimi süreç gerektiren bir dildir. Teol Dil Okulları dil öğrenimini kolaylaştırmak ve her ders sonrası dil gelişimini sağlamak amacıyla dil öğrenim sürecini 5 seviye şeklinde programlamıştır. Bu seviyeler; 1.Seviye-BAŞLANGIÇ (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma-Dinleme Yoğun) 2.Seviye-TEMEL (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma-Dinleme Yoğun-Temel Gramer Kuralları) 3.Seviye-ORTA (Okuma Yoğun-Yazma-Konuşma Yoğun-Dinleme Yoğun-Gramer) 4.Seviye-İLERİ (Okuma Yoğun-Yazma-Konuşma Yoğun-Dinleme -Gramer Yoğun) 5.Seviye-PROFESYONEL (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma Yoğun-Dinleme Yoğun) şeklindedir. Her seviyede dört temel beceriye yer verilmiş ve sistemli gramer eğitimi programımıza eklenmiştir. Her seviyede 12 haftalık eğitim sunulmaktadır; eğitimler haftalık 8 saat planlaması ile uygulanır. Eğitimlerimiz konusunda uzman eğitmenler tarafından gelişmiş dil teknolojileri kullanılarak verilmektedir.

Ankara Farsça Kursu
Farsça, bugün İran’ın yazı ve konuşma dilidir. İsmini merkezi Şirâz şehri olan Fars eyâletinin adından almıştır. Eskiden buna Derî ( Saray dili, sarayda kullanılan dil) adı veriliyordu. Farsça, Hind-Avrupa dillerinin Hind-İran grubunda yer alan İran dillerinden biridir. Eski Farsça, Orta Farsça (Pehlevî), Yeni Farsça (Derî) olmak üzere üç devre geçirmiştir. Size uygun farsça dil kurs seçenekleri için bizimle iletişime geçiniz.

Ankara Flemenkçe Kursu
Hint-Avrupa dil ailesinin Cermen dil grubundan olan Flemenkçe dili Hollanda,Belçika,Surinam ve Güney Afrika Cumhuriyetin de resmi dil olarak kullanılır.Flemenkçe dil öğrenimi zaman gerektiren bir süreç olup her yen derste öğrencinin gelişimini fark edebileceği eğlenceli ve öğretici bir süreçtir. Teol Dil Okullarında dil gelişiminizi en iyi düzeyde takip edebileceğiniz programlar ile eğitiminizi en iyi seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Teol Dil Okullarında Flemenkçe dil eğitimi 5 ayrı seviyede programlanmıştır. Bu seviyeler; 1.Seviye-BAŞLANGIÇ (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma-Dinleme Yoğun) 2.Seviye-TEMEL (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma-Dinleme Yoğun-Temel Gramer Kuralları) 3.Seviye-ORTA (Okuma Yoğun-Yazma-Konuşma Yoğun-Dinleme Yoğun-Gramer) 4.Seviye-İLERİ (Okuma Yoğun-Yazma-Konuşma Yoğun-Dinleme -Gramer Yoğun) 5.Seviye-PROFESYONEL (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma Yoğun-Dinleme Yoğun) şeklindedir.

Ankara Çocuklar için İngilizce Kursu
Çoçuklar için ingilizce kurslarımız; çocuğunuz için yeni veya ikinci bir yabancı dil öğrenmesinin yanı sıra, okul derslerine destek vermek ve kişisel gelişimi için oluşturulmuştur. Çoçuklar için ingilizce kurs programlarımız da; gençlere yönelik okullarında kullanılmak üzere dil programları geliştirme hedefindedir. Çocuk programları iki grup ve 3 farklı seviye şeklinde oluşturulmaktadır. Birinci gruba ilk öğretim 2-3-4-5 . sınıflar, ikinci gruba ise ilk öğretim 5-6-7-8. sınıfların öğrencileri alınır. • STARTER (TEMEL SEVİYE) • MOVER (ORTA SEVİYE) • FLYER (İLERİ SEVİYE) Sizi Bilgilendirmemiz için lütfen yukarıdaki formu doldurunuz

 

İspanya’ya gitme kararını aldığım andan Türkiye’ye döndüğüm ana kadar her anımda benimle yakından ilgilenen, prosedürleri takip eden, bana gerçekten iyi bir okulda eğitim alma, oldukça merkezi ve güzel bir evde konaklama fırsatı sunan başta Teol Ankara’dan Gülşah Hanım’a, Teol Beylikdüzü’nün müdürü Can Bey’e, Teol Beylikdüzü’ne ve Teol Dil Okulları’na teşekkür ederim. Halen gittiğimde bile oldukça güler yüzle beni karşılayan ve benimle ilgilenen bu kurumu arkadaşlarıma ve tanıdıklarıma gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
Ahmet Fatih AKYÜREK
İspanya / Röportaj
İngiltere’yi görmek güzel ve çok değişik bir deneyimdi. Farklı kültürleri ve alışkanlıkları da biraraya getiren Londra’nın, programa katılan öğrencilere unutamayacağı bir deneyim katacağına eminim.Arkadaşlarımla beraber bol bol gezme imkânı buldum. Şehrin güzelliği bizi büyüledi. İlk kaldığım yerde aileyi çok fazla göremediğimden pratik yapma imkânı bulamadım. Evde çok fazla durmuyorlardı. Rahat bir ortamdı. Kendi evimde gibiydim. Daha sonraki kaldığım yer olan öğrenci evleri klasik öğrenci evi durumundaydı, bilirsiniz her ülkenin öğrencisi de bizler gibi işteJ Bir aile evi gibi değildi fakat pratik yapma açısından güzel bir imkandı. Kursun fiyatı uygundu. Güzel vakit geçirdim. Her şey için teşekkürler.
Hikmet YAZICI
2 hafta boyunca hayatımın en güzel günlerimi geçirdiğimi söylerim. Londra’ da dolaşmak ve tarihi yerleri gezmek oldukça heyecan vericiydi. Kaldığım yerden okula rahatlıkla ulaşabiliyordum. Londra’ da bulunduğum süreci hiçbir zaman unutmayacağım. Orada bulunmamda emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Berrak İNCİ
Londra
Londra’ da bulunduğum süre içersinde her şey oldukça güzeldi. Kaldığım yerden okula rahatlıkla ulaşabildim ve hayatımın en güzel günlerini geçirdim diyebilirim. 3 hafta boyunca Londra’ da eğitim aldım ve pratik yapma imkanına eriştim. Londra sokaklarında gezmek, müzeleri dolaşmak ve alışveriş yapmak oldukça heyecanlıydı. Bence bu deneyimi herkes yaşamalı !
Betül ALPAY
Londra
İngiltere’ de bulunduğum süre boyunca her şey çok güzeldi ve inanılmaz eğlendim. Benim için farklı bir deneyimdi. Londra’ nın tarihi dokusunu yakından görme ve aynı zamanda dil eğitimi alma fırsatına eriştiğim için şanslıyım.
Ali DEMİRER
Londra
4 hafta boyunca Londra’ da bulunmak inanılmaz keyifliydi. Hem şehri tanıma hem de gezebilme şansına eriştiğim için çok şanslıyım. TEOL’ e teşekkürler.
Duygu YÜZÜGÜLDÜ
ingiltere / Londra / der
Londra’ da bulunmak benim için farklı bir deneyimdi. Farklı bir kültürle karşılaşmak ve iki hafta boyunca hem eğitim almak ve hem şehri dolaşmak heyecan vericiydi. Bu fırsata TEOL Dil Okulları aracılığyla eriştiğim için çok mutluyum. Hayatımın en güzel deneyimlerinden birini yaşadım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Simay YORGUNER
Londra
Londra’ da bulunmak inanılmaz eğlenceliydi. 2 hafta boyunca şehri tanıma imkanı elde ettim. Hem eğitim alıp hem de şehirde dolaşmak pratik yapmama imkan sağladı. Benim için farklı bir deneyimdi ve bulunduğum sürenin her dakikasından keyif aldım. Emeği geçenlere teşekkürler.
Seyfi Orçun ORHAN
Londra
Gitmeden önce aile yanında konaklamayı tercih ettik. Çok güzel bir ortamdı. Bizim için seçilen aile çok anlayışlıydı ve bize çok iyi davrandılar.Geçirdiğimiz 2 hafta boyunca çok memnun kaldık. Dışarıda bir çok ülkeden İngilizce bilen kişiler ile tanışıp pratik yapıp kendimizi geliştirme imkânı bulduk. Güzel vakit geçirdim. Farklı bir deneyimdi. Kendimi geliştirdiğime inanıyorum. TEOL Dil Okullarına bu fırsatı sunduğu için çok teşekkür ederim.
Betül ŞİMŞEK
Londra
Kaldığım süre boyunca her şey çok güzeldi.Hayatımın en güzel deneyimlerinden biriydi diyebilirim.Birlikte kaldığım arkadaşlar,ev ortamı,kurulan arkadaşlıklar çok eğlenceliydi ve hiç bir sorunla karşılaşmadım.Eğitim için kısaca bir süre olmasına pratik konuşma becerileri açısından bana çok şey kattığına inanıyorum.Gidecek olan herkese şimdiden iyi yolculuklar ve iyi eğlenceler diyorum :)
Emine Bilge TÜRK
Londra
Çok güzel bir iki hafta geçirdiğimi söyleyebilirim. Londra’ da bulunmak ve farklı bir kültürü tecrübe edinmek oldukça keyifliydi. Eğitim aldığımız okuldan evime rahatlıkla ulaşabildim. İngiltere’ de çok eğlendim ve çok güzel vakit geçirdim. İlerde farklı bir kampanya ile başka bir ülkeye gitmek ümidiyle.
Büşra AYMAZ
Londra
Kalacak olduğumuz yeri kendimiz bulduk. Karşılama hizmetini almamamıza rağmen okulumuzu ve kaldığımız yeri çok fazla zorlanmadan bulabildik. Deneyimimden çok memnun kaldım. Hayatımın en güzel deneyimi olduğunu söyleyebilirim. Çok mutlu bir şekilde ayrıldım. Londra için ücretin çok uygun olduğunu düşünüyorum. Birçok yeri gezdim ve dolaştım. Londra güzeldi. Böyle bir imkânı elde edip şehri ziyaret edebildiğim için çok şanslıyım. Bu sene Londra’ya gidecek öğrencilere şimdiden iyi eğlenceler diliyorum!
Damla KÖROĞLU
Londra
Henüz yeni döndüm Türkiye'ye. Her şey gayet güzeldi, hiç bir sıkıntım olmadı. Okul olsun, yanında kaldığım aile olsun gayet iyiydi. Aile çok samimiydi, çok memnun kaldım. Kaldığım yerin okula yakınlığı da yerinde bir karardı. Kısacası çok güzel ve verimli iki hafta geçirdim tabi kısalığını saymasak :) İleriki zamanlarda tekrardan ve daha uzun süreli olarak gitmeyi çok isterim, düşünüyorum bakalım inş. olur :) Size iyi günler ve iyi çalışmalar dilerim. Emekleriniz için de ayrı bir teşekkür ederim.
Emre MEMİŞOĞLU
Londra
2 haftalık programa katıldım. Londra’da bulunmak inanılmaz derecede keyifliydi. Hayatımda unutamayacak olduğum dostluklarım ve anılarım oldu. Hiç dönmek istemedim. İlk fırsatta tekrar gitmeyi istiyorum. Herkesin bu deneyimi yaşaması gerekli.
Sinem BULUT
Londra
Hayatımda daha önceden Londra gitme planı vardı ve bunu TEOL aracılığyla gerçekleştirdiğim için mutluyum. Londra’ da bulunduğum sürenin her dakikasından keyif aldım. Bu farklı deneyimi yaşamak bana çok şey kazandırdı ve hayalimi gerçekleştirmiş oldum. Regent ve Oxford Caddesi’ nde dolaşmak heyecan vericiydi. Konakladığım yerden okuluma rahatlıkla ulaşabildim. 2 hafta boyunca hem eğitim aldım hem de şehri tanıma fırsatına eriştim. Her şey çok güzeldi!
Merve ARIBUGA
Londra
Gitmeden önce danışmanlarımın benimle ilgilenmesi ve her konuda bilgilendirmesi çok hoşuma gitmişti. Nerelere gideceğimi ve orada neler yapacağımı gitmeden önce danışmanlarımdan öğrendim. Mükemmel bir iki hafta geçirdim ve unutamayacak olduğum anılarla ülkeme döndüm. Tarihi sokaklarda yürümek, müzeleri gezmek ve Londra sokaklarında yürümem oldukça keyifliydi. Farklı bir deneyim edindiğim için çok mutluyum.
Çağla BEREKETOĞLU
Londra
Her şey mükemmeldi diyebilirm. Londra’ da bulunduğum sürenin her dakikasından keyif aldım. Farklı bir kampanya ile tekrar gitmeyi isterim. İngiltere’ de çok eğlendim. Çok güzel vakit geçirdim. İngilizler ile de pratik yapma imkânı bulduk. Gezme ve dolaşma imkânının bana çok şey kattığını düşünüyorum. Yanında kaldığımız aile çok iyiydi. Bizlere çok iyi davrandılar. Kendimizi evimizde gibi hissettik. Güzel bir deneyim olduğunu söyleyebilirim.TEOL Dil Okulları’na öğrencileri için böyle güzel kampanyalar düzenlediği için teşekkürler!
Merve ÇEBİ
Londra