fbpx

Ankara Yabancı Dil Okulu

Ankara dil kursunda yabancı dil eğitimlerinde sizlere hedeflemiş olduğunuz yabancı dilde 4 temel beceri olan konuşma, dinleme, yazma ve okuma yetilerini kazandırmayı amaçlıyoruz. Ankara yabancı dil kursunda İngilizce kursu başta olmak üzere yaygın olarak tercih edilen yabancı dil kurslarımız Almanca kursu, Fransızca kursu, Rusça kursu ve İtalyanca kursudur. Bunların yanı sıra öğrencilerimiz için sunmuş olduğumuz Arapça kursu, Felemenkçe kursu, İspanyolca kursu ve farsça kursu programlarımız da bulunmaktadır. Ankara en iyi İngilizce kursu ve yabancı dil kursu arayışlarında tercih edilen TEOL Ankara dil kursundan kaliteli ve tecrübeli eğitmenler eşliğinde eğitim alabilirsiniz. Ankara yabancı dil kurs fiyatlarımız seçmiş olduğunuz program ve program uzunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Ankara'nın En İyi Yabancı Dil, İngilizce Kursu: TEOL

Ankara dil okulunda sizlere sunmuş olduğumuz dil eğitimleriyle hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Dil öğrenmek artık bir zorunluluk ve parlak bir kariyer için gereklilik haline gelmiş bulunuyor. Yabancı dil öğrenimi sırasında uygun teknikler ve metotlar kullanıldığı sürece öğrenim süresi kısalmaktadır. Ankara dil kurslarında sizlere sunduğumuz dil eğitimlerinde hafıza tekniklerini kullanarak eğitim vermekteyiz. Ankara dil okulu şubemizde bulunan eğitim sınıflarımızda gerekli tüm materyalleri barındırarak derslerden yüksek verim almanızı hedeflemekteyiz. Görsel hafızanıza hitap edecek ders programlarıyla istediğiniz dil eğitimini başarıyla tamamlayabilirsiniz. Ankara yabancı dil okulumuzda vermiş olduğumuz eğitimlerimizde öncelikli olarak öğrencinin hangi eğitim programına ihtiyaç duyduğu tespit edilmektedir. Hangi dilde eğitim alacağı belirlendikten sonrasında seviyesi belirlenerek uygun kur seçimleri yapılmaktadır. Seçmiş olduğu kurda birebir eğitim mi yoksa grup eğitimi mi almak istiyorsunuz eğitim danışmanlarımız ile görüşerek bir yol haritası çıkarabilirsiniz. Ankara dil okulumuzda dil öğrenme sürecinde sizlere eşlik edecek eğitmen kadromuzda hizmet veren eğitmenlerimiz Türk ve Yabancı eğitmenlerden oluşmaktadır.

Neden TEOL Dil Okullarını Tercih Etmeliyim ?

2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu.

Bu, eğitim kalitemiz ve standartlarımızın öncü olduğunun bir göstergesidir.

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu

Kültürel Zenginlik.

İngilizce, İngilizce kültürünü daha derinlemesine keşfetmek ve anlamak için kapıları açar. İngiliz edebiyatı, felsefesi ve sanatı dünya genelinde etkili olmuştur.

Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Avrupa Dil Portolyosuna Uygun Eğitim Yapılır.

Eğitimlerimiz, 4-12 kişilik sınıflarda, CELTA sertifikalı eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilir. Bu sayede öğrencilerimize daha kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunarız ve kaliteli bir eğitim sağlarız

TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır

Cambridge Üniversitesi’nin kaynakları ve müfredatı kullanmak, dil okulumuzda kaliteli ve etkili bir eğitim sunmamızı sağlar.

Öğrenci Yorumları

Ankara Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız

İletişim Bilgilerimiz

Adres

ATATÜRK BULVARI NO:97 GAMA İŞ MERKEZİ KAT:4 KIZILAY/ANKARA

Email

ankara@teol.com.tr

 

Harita'da Teol

Şube Fotoğraflarımız

Sizi Arayalım!

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız

Ankara Skill Programı