fbpx

Ankara İngilizce Kursu & Dil Okulu

Ankara İngilizce Kursu & Dil Okulu

Ankara'nın En İyi Yabancı Dil, İngilizce Kursu: TEOL

Ankara dil okulunda sizlere sunmuş olduğumuz dil eğitimleriyle hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Dil öğrenmek artık bir zorunluluk ve parlak bir kariyer için gereklilik haline gelmiş bulunuyor. Yabancı dil öğrenimi sırasında uygun teknikler ve metotlar kullanıldığı sürece öğrenim süresi kısalmaktadır. Ankara dil kurslarında sizlere sunduğumuz dil eğitimlerinde hafıza tekniklerini kullanarak eğitim vermekteyiz. Ankara dil okulu şubemizde bulunan eğitim sınıflarımızda gerekli tüm materyalleri barındırarak derslerden yüksek verim almanızı hedeflemekteyiz. Görsel hafızanıza hitap edecek ders programlarıyla istediğiniz dil eğitimini başarıyla tamamlayabilirsiniz. Ankara yabancı dil okulumuzda vermiş olduğumuz eğitimlerimizde öncelikli olarak öğrencinin hangi eğitim programına ihtiyaç duyduğu tespit edilmektedir. Hangi dilde eğitim alacağı belirlendikten sonrasında seviyesi belirlenerek uygun kur seçimleri yapılmaktadır. Seçmiş olduğu kurda birebir eğitim mi yoksa grup eğitimi mi almak istiyorsunuz eğitim danışmanlarımız ile görüşerek bir yol haritası çıkarabilirsiniz. Ankara dil okulumuzda dil öğrenme sürecinde sizlere eşlik edecek eğitmen kadromuzda hizmet veren eğitmenlerimiz Türk ve Yabancı eğitmenlerden oluşmaktadır.

Ankara Dil Kursumuzdan Alabileceğiniz Yabancı Dil Kursları

Ankara dil kursunda yabancı dil eğitimlerinde sizlere hedeflemiş olduğunuz yabancı dilde 4 temel beceri olan konuşma, dinleme, yazma ve okuma yetilerini kazandırmayı amaçlıyoruz. Ankara yabancı dil kursunda İngilizce kursu başta olmak üzere yaygın olarak tercih edilen yabancı dil kurslarımız Almanca kursu, Fransızca kursu, Rusça kursu ve İtalyanca kursudur. Bunların yanı sıra öğrencilerimiz için sunmuş olduğumuz Arapça kursu, Felemenkçe kursu, İspanyolca kursu ve farsça kursu programlarımız da bulunmaktadır. Ankara en iyi İngilizce kursu ve yabancı dil kursu arayışlarında tercih edilen TEOL Ankara dil kursundan kaliteli ve tecrübeli eğitmenler eşliğinde eğitim alabilirsiniz. Ankara yabancı dil kurs fiyatlarımız seçmiş olduğunuz program ve program uzunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Ankara İngilizce Kursu

Ankara İngilizce kursu programımız her zaman yoğunluğunu koruyan yabancı diller arasında yer almaktadır. İngilizce öğreniminin iş ve okul hayatı başta olmak üzere sosyal yaşamda bizlere olumlu katkısının olmasından dolayı her zaman tercih edilen yabancı dil kursudur. Ankara İngilizce kursunda sizlere 5 seviyede eğitim sunmaktayız. Başlangıç ve ileri düzeyi kapsayan her seviyeye uygun eğitim müfredatı hazırlanmaktadır. En iyi İngilizce kursu Ankara olmayı hedefleyen TEOL dil kursundan İngilizce kursu almak istediğiniz zaman ilk olarak sizlerin seviyesi ölçümlenerek başlamanız gereken kur seviyesi belirlenmektedir. Ankara İngilizce kursu fiyatlarımız ise bu seviye tespiti yapıldıktan sonra alınması gereken kur sayısına göre belirlenmektedir. Ankara İngilizce kursunda yetişkin programlarının yanı sıra çocuklar için İngilizce kursu müfredatı da hazırlanır. 6 yaş İngilizce kursu ve 8 yaş İngilizce kursu programında çocuklara yönelik eğitim verilmektedir.
Ankara İngilizce kursuna katılan öğrencilerimiz bu eğitim programına özel 6 seviye 900 saat 6 seviye yabancı dil eğitimini yanında ikinci bir dil hediyesiyle birlikte alabilirler. 6 seviye 900 saat İngilizce kursu kampanya detayları için linke tıklayabilirsiniz.


 

Ankara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Ankara yurtdışı eğitim danışmanlığımız ile istediğiniz ülkede eğitim alabilmenizi sağlıyoruz. TEOL yurtdışı eğitim kapsamında sizlerin Almanya’da, Fransa’da, Londra’da, New York’ta, İtalya’da eğitim almalarını sağlıyoruz. Popüler olan yurtdışı eğitim programlarının yanı sıra Fas’ta ve İspanya’da eğitim alabilmeniz için de sizlere danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. Yurtdışında lise, üniversite veya master programları kapsamında eğitim almak öğrencilerin farklı kültürleri tanımasını ve kendisini geliştirmesinde katkı sağlamaktadır. TEOL Ankara dil okulu olarak yurtdışında eğitim alacağınız okullar ile ilgili yazışmaların yürütülmesi, uçak biletleri ve konaklama dahil birçok konu hakkında aklınıza takılan noktalarda sizlere uzman ekibimiz ile danışmanlık sağlamaktayız.

Ankara’da bulunan ve yabancı dil kurslarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için hazırladığımız avantajlı kampanyalarla uygun dil kursu fiyatlarıyla eğitim alabilirsiniz.

Neden Ankara Yabancı Dil, İngilizce Kursu için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.

Cambrıdge Üniversitesi'nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.

TEOL'de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

TEOL'de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

TEOL Ankara Yabancı Dil Okulu İletişim Bilgisi

İletişim Bilgisi


Adres: ATATÜRK BULVARI NO:97 GAMA İŞ MERKEZİ KAT:4 KIZILAY/ANKARA

Telefon: 0850 360 83 65

Telefon: 0312 417 98 10

Email: ankara@teol.com.tr

Ankara Yabancı Dil Kursu ile İletişime Geçin

 

Ankara İngilizce Kursu
2013, 2014 ve 2015 Yıllarında Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi Dil Okulu seçilen TEOL Dil Okulları’nı rakiplerinden farklı kılan temel özellikler şunlardır: Teol Dil Okulları teknolojik ve hedef dilin konuşulduğu ülkelerde eğitim modellerini benimsemiş olup öğrencilerine en gelişmiş teknolojiden yararlanma ve yurt dışında birçok ülkede eğitim görme imkanını sunar. Akıllı tahtalarla en gelişmiş eğitim materyallerini öğrencilerine sunan kurumlarımızda, eğitim sadece ders içerisinde değil, dersten sonra da devam etmektedir. Sahip olduğumuz LMS sistemi (Learning Management System) sayesinde öğrencilerimizi internet üzerinden ödevlendirebiliyor, onları takip edip gelişimlerini izleyebiliyoruz. Ayrıca eğitim almak için sınıfa gelmenize gerek yok. Derslerimize uzaktan katılabilir, derste aktif rol alabilir ve öğretmen ve arkadaşlarınızla rahatça iletişim kurabilirsiniz. Aldığınız eğitimle uluslar arası sınav merkezi olan kurumumuzdaki sınavlara katılabilir, başarınızı tescilleyebilirsiniz. Dersleri kaçırdığınızda üzülmenize gerek yok, kaçırdığınız derse ait sesli görüntülü kayıtları alabilir, eksikliklerinizi gidermek adına ücretsiz telafi destek sistemimizden yararlanabilirsiniz.

 

Ankara Almanca Kursu
HERKES ALMANCA ÖĞRENEBİLİR Siz de okulda veya kurslarda Almanca öğrenmek için farklı deneyimler yaşamış, buna rağmen Almanca probleminizi çözememiş olabilirsiniz. Bu sonuç kesinlikle sizin bu dili öğrenemeyeceğiniz anlamına gelmez. Çünkü sizin öğrenememe nedeniniz kullanılan öğretim yönteminin yanlışlığından kaynaklanmaktadır ve zaten bu klasik öğretim yöntemleri artık bütün dünyada yavaş yavaş terk edilmektedir. İKİ AYRI SEVİYEDE ALMANCA KURSU Almanca öğretimi; bu dili öğrenmek isteyenlerin düzeyi ve ihtiyaçları dikkate alınarak üç aşamalı olarak programlanmıştır. Temel Almanca Kursu; bu dili hiç bilmeyenlere her şeyi en başından başlayarak ve Orta seviyede, yani öğrencinin günlük yaşamdaki gereksinimini karşılayacak seviyede Almanca öğreten bir kurstur. İleri Almanca Kursu; Temel Almanca Kursumuzu bitiren veya orta seviyede Almanca bilgisine sahip olanlara ileri seviyede bilgi sahibi yapan bir kurstur. EN UYGUN SEVİYEDEN ÖĞRENMEYE BAŞLAYINIZ

 

Ankara Fransızca Kursu
Teol Dil Okullarında Fransızca eğitimi alan bir öğrenci kendini her alanda ifade edebilir. Öğrencilerimiz dijital sınıflarda alınan görsel ve işitsele dayalı eğitim sayesinde Fransızca öğrenimindeki “zorluk” tabusunu kolayca yıkabilecektir. Eğitimi boyunca öğrenci bir dili öğrenirken edinilmesi gereken 4 beceriyi (Okuma-Yazma-Dinleme-Konuşma) benimseyerek iletişime geçebilecek düzeye gelebilecektir. Teol Dil Okulları Akıllı Tahta sayesinde derslerin sesli ve görüntülü kaydını öğrenciye verip dersin tekrarını yapabilme olanağını sunduğu gibi öğrencinin anlamadığı yerlerde ek ders ve telafiler de sağlamaktadır. Teol derse katılımı ve ev ödevi oranlarını dikkate alarak başarı sağlanamayan kur için ücretsiz tekrar hakkı vermekte ve “Başarı Garantisi” ile çalışarak kalitesini ortaya koymaktadır.

[tmls category="-1" layout="tmls_slider" style="style2" image_size="large_image" image_radius="large_radius" text_font_family="" text_font_color="#777777" text_font_size="14px" name_font_family="" name_font_color="#777777" neme_font_size="15px" neme_font_weight="bold" position_font_family="" position_font_color="#777777" position_font_size="12px" order_by="rand" order="DESC" auto_play="true" pause_on_hover="false" next_prev_visibility="tmls_visible" next_prev_radius="large_radius" next_prev_position="" scroll_duration="500" pause_duration="9000" ]