STARTER (TEMEL SEVİYE) Çocuklar için İngilizce Kursu

Çocuklar için İngilizce kursuyla beraber bu düzeyde ilköğretim 2-3-4-5. sınıfların öğrencileri alınır. Program okul dönemi sürer. Yaz dönemi bu program aktive edilerek daha da iyi kullanarak kavrama uygulama yaşanır. Bu düzeyde öğrencilere dil bilgisinin temel bilgileri, temel cümlelerdeki kullanılacak kelimeler öğretilir. Bu düzeyde de öğretim duyma, yazma, okuma ve telaffuz çalışmasıyla yapılır.

MOVER (ORTA SEVİYE) Çocuklar için İngilizce Kursu

Çocuklar için İngilizce kurslarında bu düzeye ilköğretim 2-3-4-5. sınıfların TEOL’e ikinci yıl devam eden ve ilköğretim 5-6-7-8. sınıfların öğrencileri alınır. Program okul dönemi sürer. Yaz dönemi bu program aktivite edilerek daha da iyi kullanarak kavrama uygulama yaşanır. Bu düzeyde öğrencilere dil bilgisinin orta bilgileri, orta düzey cümlelerdeki kullanılacak kelimeler öğretilir. Öğrenci okuma, yazma, konuşma ve duyduğunu anlama çalışmaları yapabilmektedir.

FLYER (İLERİ SEVİYE) Çocuklar için İngilizce Kursu

Çocuklar için İngilizce kursundaki bu düzeyde öğrencilerimiz ilköğretim 2-3-4-5 . sınıfların TEOL’e üçüncü yıl devam eden ve ilköğretim 5-6-7-8. sınıfların TEOL’e ikinci yıl devam eden öğrencileri alınır. Program okul dönemi sürer. Yaz dönemi bu program aktive edilerek daha da iyi kullanarak kavrama-uygulama yaşanır.

Çocuğunuz için yeni veya ikinci bir yabancı dil öğrenmesinin yanı sıra, okul derslerine destek vermek ve kişisel gelişimi için oluşturulmuştur. Çocuklar için İngilizce kurs programlarımız da; gençlere yönelik okullarında kullanılmak üzere dil programları geliştirme hedefindedir.