New York’ta eğitim seçeneği ile İngilizce dilini etkili bir şekilde öğrenerek sadece dil becerilerinizi geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda kariyeriniz ve genel yaşam kaliteniz üzerinde olumlu bir etki yaratabilirsiniz. Bu nedenle, Newyork’ta eğitim kurslarımıza katılarak dil öğreniminizi tamamlayarak, coğrafyanın kültür ve yaşam tarzını da öğrenmek için harika bir fırsat elde edebilirsiniz. New York’ta Eğitim almanız ise bu deneyiminizi daha da zenginleştirebilir. New York, dünya çapında tanınan bir metropol şehri olup hem iş hem de sosyal hayat açısından birçok fırsat sunmaktadır.
İşte bu bağlamda, TEOL Dil Okulu olarak New York’ta Eğitim imkânımızla sunduğumuz dil eğitim programları ile hem dil becerilerinizi geliştirebilir hem de şehri daha yakından tanıma şansı bulabilirsiniz.

TEOL Dil Okulu’nun New York’taki avantajları şunlardır:
Okulumuz, 1886 yılında kurulmuş olup Madison Square Park, The Flatiron District ve Midtown’a hâkim bir konumdadır.
İngilizce dil okulumuz, Manhattan’ın merkezinde bulunmakta olup 28. ve 23. Cadde metro istasyonlarına sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.
Okul binamız 12 sınıfa ev sahipliği yapmakta olup, kapasitesi 250 öğrenciye kadar çıkmaktadır.
Sınıflarımız, öğrencilere en iyi öğrenim deneyimini sunmak adına teknolojik donanımla desteklenmiştir. Kablosuz internet ve modern eğitim materyalleri ile öğrenim süreçleriniz kolaylaştırılmıştır.
Ders aralarında ve ders sonrasında öğrencilerimizin çevreyi keşfetmeleri için sosyal alanlar ve dinlenme alanları bulunmaktadır.

TEOL Dil Kursunda New York Eğitim Fırsatı:

New York’ta eğitim almak isteyenlere özel kampanyalar sunuyoruz. Türkiye’de aldığınız 20 aylık 6 seviyeli (A1+A2+B1+B2+C1+C2) İngilizce kursunun ardından, İngilizce eğitiminizi 15 gün ya da 6 aylık yoğun bir programla tamamlayabilirsiniz.

TEOL Dil Okulları’nın New York’ta sunulan İngilizce dil eğitimi ile ilgili daha fazla detay için 0850 360 83 65 numaralı hat üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.