İspanyolca kursu İspanyolcanın, dünya genelinde en çok konuşulan diller sıralamasında olmasından olayı en çok tercihe dilen seçenekler arasında olmaktadır. İspanyolca öğrenmek, bireylere hem kültürel hem de eğitim anlamında önemli bir gelişim fırsatı sunar. Dünya genelinde bu kadar geniş bir konuşmacı kitlesine sahip olması, İspanyolcanın İngilizceye yaklaşan bir küresel etki ve iletişim dili olma özelliği kazandırır.
TEOL Dil Okulu İspanyolca kursunda İspanyolcayı temelden iyi bir şekilde kavramanız için sizlere akıllı yazılımlar kullanarak interaktif eğitimler vermekteyiz. İspanyolca kurslarında sizlerin hızlı öğrenim sağlaması için animasyonel sistem kullanılarak eğitim modelini kullanmaktayız.

İspanyolca Eğitim Seviyeleri:

Başlangıç Seviyesi(A1-A2): Bu seviyesindeki öğrenciler, İspanyolca eğitimi sonunda, selamlaşma-vedalaşma, kendini tanıtma, sevdiği ya da nefret ettiği durumlardan bahsetme gibi temel duygu ve düşünceleri basitçe ifade edebilirler. Birinci seviye İspanyolca eğitimi sonunda öğrencilerin dil eğitimini ilerletmesi için bir sonraki seviye önemlidir.

Orta seviye(B1-B2): Bu seviyesindeki öğrenciler, İspanyolca eğitimi sonunda genel ve sade metinleri okuyabilir, özetini çıkarabilir ya da yorumlayabilir. Günlük hayatta yaşadığı tecrübelerden, umut veya hayallerinden bahsedebilir. Şarkı sözlerini, reklam, gazete yazılarını anlayabilir ve etrafındaki kişilere aktarabilir.

İleri seviye(C1-C2): Bu seviyesindeki öğrenciler ise, İspanyolca eğitimi sonunda ise birtakım kalıp ve deyimleri kurduğu cümlelerin içerisinde kullanabilir. Kişisel düşüncelerini ayrıntısıyla belirtip savunma ve kanıtlarıyla ortaya koyabilir. Yabancılarla akıcı bir şekilde konuşup her türlü tartışmaya katılabilir.

Edebi metinleri anlayabilir ve yorumlayabilir hale gelirler.
İspanyolca kursunda seviyelerini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz artık İspanyolcayı konuşma, anlama, yazma ve dinleme düzeylerinin profesyonelleştiğine tanık olurlar.

TEOL İspanyolca kurslarında sizlere verdiği eğitim sürecinde dersliklerden ses ve görüntü kayıtları almaktadır. Böylelikle kaçırdığınız derslerinizi ve tekrar dinlemek istediğiniz derslerin kayıtlarını alabilirsiniz.