Felemenkçe kursu, Hollanda’nın resmi dili olmasının yanı sıra Belçika’nın Flandre bölgesinde de yaygın olarak konuşulan bu dili öğrenmenin bir seçeneğidir. Hollanda ve Belçika’nın kültürel ve ekonomik etkisi düşünüldüğünde, Felemenkçe öğrenmek, hem kültürel bağlamda zenginleşmek hem de iş olanaklarını genişletmek açısından kritik bir adımdır. Dolayısıyla Felemenkçe kursu, bireylere hem dil becerilerini geliştirme hem de Hollanda ve Belçika’nın derin kültürel dokusunu daha iyi anlama fırsatı sunar.

Felemenkçe Dil Seviyeleri:

Başlangıç Seviyesi ( A1-A2): Bu seviyesindeki öğrenciler, temel ifadelerle günlük konuşmalara katılabilir. Temel kelime dağarcığına sahiptir. Basit yazılı ve sözlü metinleri anlama yeteneği oluşturur.

Orta Seviye (B1-B2) Bu seviyesindeki öğrenciler, daha karmaşık dil yapılarını anlama ve kullanma yeteneğini gelişir. Orta seviyede kelime bilgisine sahiptir. Günlük yaşamda ve işle ilgili konularda rahatça iletişim kurabilir.

İleri Seviye(C1-C2): Bu seviyesindeki öğrenciler ise, derinlemesine metinleri anlama ve eleştirel bir şekilde değerlendirme yeteneklerini arttırır. Zengin kelime dağarcığına sahiptir. Profesyonel ve akademik bağlamda etkili iletişim kurabilir.
Felemenkçe kursumuzda dil seviyelerini tamamlayan öğrencilerimize, dil becerilerini geliştirerek, günlük yaşamdan iş dünyasına kadar çeşitli alanlarda etkili iletişim kurabilmelerine yardımcı olmaktayız. Öğrencilerimiz kültürel etkileşimleri artırmanın yanı sıra, dilin sağladığı avantajları iş ve akademik bağlamlarda kullanabilme yeteneğine de sahip olurlar.

TEOL Felemenkçe kurslarında sizlere verdiği eğitim sürecinde dersliklerden ses ve görüntü kayıtları almaktadır. Böylelikle kaçırdığınız derslerinizi ve tekrar dinlemek istediğiniz derslerin kayıtlarını alabilirsiniz.