TEOL Dil Okullarıyla Fransa’da eğitim almak, Fransızca dil kursuyla temel seviyesinde aldığınız eğitimi daha da geliştirmek amacıyla oldukça faydalı olan bir seçenekle karşınıza çıkıyor. Fransızca öğrenirken sadece dil bilgisi değil, aynı zamanda Fransız yaşam tarzını, konuşma aksanını ve kültürünü de öğrenme şansına sahip olursunuz. TEOL Dil Kursu olarak Fransa’da eğitim programımız, Fransızca dilini konuşulan bir ortamda pekiştirmenizi sağlamayı amaçlamaktadır.

TEOL Dil Kursu’nun Fransa eğitim programındaki avantajlar şunlardır:
Fransızca dil kursunu alırken öğrendiğiniz temel seviyeyi, Fransa’da eğitim alarak daha da geliştirme fırsatı.
Fransa’da eğitim alarak dil becerilerinizi günlük hayatta pekiştirme ve geliştirme imkânı.
Fransız yaşam tarzını, konuşma aksanını ve kültürünü yerinde deneyimleme şansı. Sprachcaffe Languages PLUS ve TEOL Dil Okulu güvencesiyle, Fransa’nın güneydoğusundaki Côte D’Azur bölgesinde eğitim alma fırsatı.

TEOL Dil Kursu olarak hedefimiz, Fransa’da eğitim aldıktan sonra bu dil becerilerinizi tam anlamıyla pekiştirmenizi sağlamak.
Eğer Fransızca konuşulan bir ortamda dilinizi geliştirmek ve Fransız kültürünü deneyimlemek istiyorsanız, iletişim formumuzu doldurarak ya da 0850 360 83 65 numaralı ücretsiz danışma hattımızı arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.