TEOL Dil Okulları olarak, Almanya’da eğitim seçeneğimiz ile Almancayı kendi ülkesinde öğrenme fırsatını sizlere sunuyoruz. Dil öğrenmek, sadece bir dilin kurallarını anlamak değil, aynı zamanda o dilin kültürünü ve yaşam tarzını keşfetmek anlamına gelir. Almanya’da gerçekleştirdiğimiz eğitim planlamamızla bu deneyimi sizlere yaşatıyoruz.
Almanca dil kurslarımız, üç farklı seviyede eğitim sunmaktadır. Bu seviyeleri tamamladıktan sonra, dil becerilerinizi Almanya’da pratik yaparak güçlendirebilir ve Alman kültürünü daha yakından tanıyabilirsiniz. Kursunuzu tamamladıktan sonra, Almanya’nın kültür başkenti Frankfurt’ta bulunan dil okulumuzda eğitim alma şansınız bulunmaktadır.

TEOL Dil Okulları, Sprachcaffe Languages PLUS kurumuna bağlı olarak dünya genelindeki okullarda kaliteli dil eğitimi sunmaktadır. Frankfurt’taki dil okulumuz, şehir merkezine, tarihi ve turistik mekânlara yürüme mesafesinde yer almaktadır. Anlaşmalı olduğumuz dil okulumuz, modern teknoloji ile donatılmış sınıflara sahiptir. Bu sayede, dil öğrenim sürecinizi daha hızlı kavramanız ve daha etkili bir şekilde öğrenmeniz hedeflenmektedir. Ders aralarında dinlenmek ve keyifli vakit geçirmek için ortak kullanım alanları bulunmaktadır.
TEOL Dil Okullarında güvencesiyle, Frankfurt’taki dil okulumuzda kaliteli Almanca eğitimi almak için hemen başvuruda bulunun. Almanya’da dil öğrenmenin ve kültürüyle bütünleşmenin keyfini çıkarın!

FRANKFURT
Almanya’nın en fazla doğal güzelliklerinin bulunduğu ve en canlı şehri olan Frankfurt’a çeşitli geziler yaparken aynı zamanda dil eğitimi alarak kariyer planlamalarınızı yaparken size büyük avantaj sağlayacaktır. Aynı zamanda Avrupa’nın en iyi ekonomisine sahip olan Almanya’da çalışma fırsatını kurumumuz danışmanlığıyla elde etme imkânı kazanacaksınız.

MÜNİH
Almanya’nın en kalabalık ve en canlı şehirleri arasında olan aynı zamanda ekonomisi ve kültürü açısından da oldukça gelişmiş Münih şehrinde, dil eğitimi alma fırsatını TEOL Dil Okulları Almanca’da eğitim ile yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda Avrupa’nın en iyi ekonomisine sahip olan Almanya’da çalışma fırsatını kurumumuz danışmanlığıyla elde etme imkânı kazanacaksınız.

TEOL Dil Okulları’nın anlaşmalı olduğu yurt dışı okullarında Almanca dil eğitimi hakkındaki genel detaylar ise şu şekildedir:
Eğitim türü Almanca’dır.
Haftada 15 saat olmak üzere 20 ders işlenmektedir.
Eğitim süresi minimum 2, maksimum 48 hafta sürmektedir.
Eğitim sonunda aldığınız Almanca eğitim doğrultusunda size bir sertifika/katılım belgesi verilir.

TEOL Dil Okulları’nın sağladığı Almanya’da eğitimi ile ilgili diğer detayları öğrenmek için form doldurabilir ya da bizlere 0850 360 83 65 numaralı hat üzerinden ulaşabilirsiniz.