İtalya’da eğitim serüvenine katılmaya hazır mısınız? Bu tarihi şehir, sadece dil eğitimi alma fırsatı sunmakla kalmayarak, aynı zamanda zengin tarih ve kültürüyle bilinen bir turistik yerlerini ziyaret etme imkânına da sahip olabilirsiniz. TEOL Dil Okulu olarak, sizlere İtalya’da Eğitim alma imkânı sunuyoruz ve bu süreçte şehrin tarihini keşfetmeyle şansı elde edebiliyorsunuz.

İtalya’da Eğitim avantajları şunlardır:
İtalya’nın sanatını, kültürünü ve tarihini öğrenirken dil eğitimi alma fırsatı.
Sprachcaffe Languages PLUS kurumunda, TEOL Dil Okulu referansı ile İtalyanca dil eğitimi imkânı.
Floransa’nın tarihi merkezinde, Milano Duomo Katedrali meydanına yürüme mesafesinde ve Piazza della Repubblica’ya bakan Palazzo’da bulunan ideal bir konumda eğitim almak.

İtalya’da eğitiminizi tamamladıktan sonra, Floransa’nın tarih ve kültür zenginliklerini keşfetme fırsatı yakalamış oluyorsunuz.
İtalya’da eğitimimiz, şehir merkezinde uygun bir konuma sahiptir. TEOL Dil Okulu olarak sizlere sunduğumuz bu fırsatla, İtalyanca dil eğitiminizi Floransa’nın muazzam atmosferinde tamamlayabilir ve aynı zamanda şehrin tarihi güzelliklerini keşfetme imkânı bulabilirsiniz.

TEOL Dil Okulları’nın İtalya’da eğitim imkânıyla sunduğu birçok olanağa sahip olmak ve daha detaylı bilgi almak için 0850 360 83 65 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.