fbpx

İspanya’da Eğitim

Günümüzde, 470 ila 500 milyon kişinin İspanyolca konuştuğu tahmin edilmektedir. Amerikan Birleşik Devletleri’nde resmi dil olmasa da, ülkede İngilizce’nin ardından en çok konuşulan ikinci dil olarak öne çıkmaktadır.

İspanyolca, İspanya, Küba, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Ekvador, Guatemala, Ekvator Ginesi, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Venezuela gibi birçok ülkede resmi dil olarak kullanılmaktadır.

Bu geniş coğrafyaya yayılmış dil ve kültür, benzerlik göstermektedir. Dil öğrenmek, sadece bir dilin değil, aynı zamanda o dilin kültürünün anlaşılması anlamına geldiği için, İspanyolca öğrenmek, kültürel ve sosyal açıdan zengin bir deneyim sunmaktadır.

TEOL Dil Okulları, bu eşsiz deneyimi yaşamanız için size fırsat sunmaktadır. İspanya’da eğitim almak, sadece kariyer gelişiminize katkı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kültürel gelişiminize de önemli bir fayda sağlar.

TEOL, çeşitli imkânlar sunarak size bu konuda yardımcı olur. İspanya’da eğitim almanın faydaları arasında, başkent Madrid’de eğitim alma fırsatı ve aynı zamanda şehrin tarihi yapısını keşfetme imkânı bulunmaktadır.

İspanyolca kursuna ek olarak, belirli bir süre boyunca İspanya’da eğitim almak, dilinizi anadil gibi konuşabilme yeteneğinizi geliştirebilmektedir. Dil öğrenmeyi gezip görmeyle birleştirmeyi seven öğrencilerimiz, yurt dışı eğitim programlarına yoğun ilgi göstermektedir.

İspanya’nın merkezi olan Madrid’de, ders aralarında turistik yerleri ziyaret ederek ve insanlarla sohbet ederek İspanyolca becerilerinizi geliştirebilirsiniz. İspanya’nın sıcak ve samimi atmosferi, dil öğrenimini daha keyifli hale getirecektir.

Eğer İspanya’da dil eğitimi almayı düşünüyorsanız, TEOL Dil Okulu olarak size uygun programlar sunmaktan memnuniyet duyarız. Daha fazla bilgi için iletişim formumuzu doldurabilir veya ücretsiz danışma hattımızı 0850 360 83 65 numarasından arayabilirsiniz.

İspanya Dil Eğitim Okulumuz
İspanya dil eğitim okul binamız İspanya’nın sıfır kilometresi olarak bilinen Puerta del Sol’da bulunmaktadır. Merkezi bir konumda bulunan İspanyolca dil kursumuzun en üst katından eşsiz manzarayı izleyerek keyifle vakit geçirebilirsiniz. İspanyolca eğitiminiz için gerekli sessiz çalışma ortamını sizlere sunmanın yanı sıra sosyalleşebilmeniz için ortak kullanım alanları da bulunmaktadır. Ders aralarında veya yoğun geçen bir günün ardından ‘Kraliyet Sarayına’ veya ‘Prado Müzesine’ yürüme mesafesiyle ulaşabilirsiniz. İspanyolca dil kursumuzda öğrencilerimiz için 7 sınıf bulunmaktadır
İspanya Dil Okulu Bilgileri
Madrid’de bulunan İspanya dil okulumuz da Sprachcaffe Languages PLUS ve TEOL dil okulu güvencesiyle eğitim alabilirsiniz. İspanyolca dil kursumuzda başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar kur seçenekleri sunulmaktadır. İspanyolca eğitim kurslarımız part –time, standart, bire bir, akademik dönem ve sınava hazırlık kursları olarak farklı eğitim modellerinde sunulmaktadır. 18 yaşından küçük öğrencilerimiz velilerinden muvafakat name alması gerekli olup ayrıca haftalık 250 TL ayrıca ücret ödemesi yapmaları gereklidir.
TEOL Dil Kursunda İspanyolca Eğitim Fırsatı
İspanya eğitimi almanız için sizlere özel kampanyalar hazırlıyoruz. Türkiye’de 7 aylık 3 seviyede (A1+A2+A3) İspanyolca kursu aldıktan sonra İspanyolca eğitiminizi 15 Günlük İspanya eğitimi ile tamamlayın. İspanyolca eğitimi + konaklama + gidiş – geliş uçak biletleriniz TEOL dil okulu tarafından karşılanmaktadır. Vize işlemleriniz için vize danışmanlığı hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Sizde İspanyolca kursunuzu İspanya’da eğitim alarak tamamlamak isterseniz iletişim formunu doldurarak ya da 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattımızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Previous slide
Next slide

Neden TEOL Dil Okullarını Tercih Etmeliyim ?

2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu.

Bu, eğitim kalitemiz ve standartlarımızın öncü olduğunun bir göstergesidir.

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu

Kültürel Zenginlik.

İngilizce, İngilizce kültürünü daha derinlemesine keşfetmek ve anlamak için kapıları açar. İngiliz edebiyatı, felsefesi ve sanatı dünya genelinde etkili olmuştur.

Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Avrupa Dil Portolyosuna Uygun Eğitim Yapılır.

Eğitimlerimiz, 4-12 kişilik sınıflarda, CELTA sertifikalı eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilir. Bu sayede öğrencilerimize daha kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunarız ve kaliteli bir eğitim sağlarız

TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır

Cambridge Üniversitesi’nin kaynakları ve müfredatı kullanmak, dil okulumuzda kaliteli ve etkili bir eğitim sunmamızı sağlar.

Sizi Arayalım!

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız