fbpx

İspanya’da Eğitim

İspanya'da Eğitim

İspanya’da eğitim alarak 500 milyona yakın kişinin ana dili olarak konuştuğu İspanyolcayı öğrenmek ister misiniz? Dil eğitimlerini asıl yurdunda öğrenmek daha hızlı kavramanıza ve pekiştirmenize büyük katkılar sağlamaktadır. İspanyolca kursunuza ek olarak İspanya’da belirli bir süre eğitim almanız demek anadiliniz gibi konuşabilmenize katkı sağlayacaktır. Gezerek dil öğrenmenin keyifli yanını bilen öğrencilerimiz yurtdışı eğitim programlarına yoğun talep göstermektedir. İspanya’nın merkezi Madrid’de keyifli zaman geçirerek İspanyolcayı dilin konuşulduğu yerinden öğrenebilirsiniz. Ders aralarında şehrin merkezinde turistik yerleri gezerken insanlarla sohbet ederek İspanyolcanızı geliştirebilirsiniz. İspanya halkının yalın bir dille konuşması sizin de onlara eşlik etmenizde kolaylık sağlayacaktır. Hayat dolu bir yer olan İspanya’da moda, müzik, kültür ve çok çeşitli sanatsal faaliyetlerde bulunarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

İspanya Dil Eğitim Okulumuz;

İspanya dil eğitim okul binamız İspanya’nın sıfır kilometresi olarak bilinen Puerta del Sol’da bulunmaktadır. Merkezi bir konumda bulunan İspanyolca dil kursumuzun en üst katından eşsiz manzarayı izleyerek keyifle vakit geçirebilirsiniz. İspanyolca eğitiminiz için gerekli sessiz çalışma ortamını sizlere sunmanın yanı sıra sosyalleşebilmeniz için ortak kullanım alanları da bulunmaktadır. Ders aralarında veya yoğun geçen bir günün ardından ‘Kraliyet Sarayına’ veya ‘Prado Müzesine’ yürüme mesafesiyle ulaşabilirsiniz. İspanyolca dil kursumuzda öğrencilerimiz için 7 sınıf bulunmaktadır. Okul içerisinde öğrenciler için çalışma odaları, ücretsiz internet imkanı bulunmaktadır. İspanyolca eğitimi alacağınız sınıfların öğrenci sayısı maksimum 12 kişi olmaktadır.

İspanya Dil Okulu Bilgileri

Madrid’de bulunan İspanya dil okulumuz da Sprachcaffe Languages PLUS ve TEOL dil okulu güvencesiyle eğitim alabilirsiniz. İspanyolca dil kursumuzda başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar kur seçenekleri sunulmaktadır. İspanyolca eğitim kurslarımız part –time, standart, bire bir, akademik dönem ve sınava hazırlık kursları olarak farklı eğitim modellerinde sunulmaktadır. 18 yaşından küçük öğrencilerimiz velilerinden muvafakat name alması gerekli olup ayrıca haftalık 250 TL ayrıca ücret ödemesi yapmaları gereklidir.

İspanya eğitim şartları ve imkânları hakkında detaylı bilgi almanız için http://www.sprachcaffe.com/turkish/study_abroad/language_schools/madrid/main.htm  ziyaret edebilirsiniz.

TEOL Dil Kursunda İspanyolca Eğitim Fırsatı

İspanya eğitimi almanız için sizlere özel kampanyalar hazırlıyoruz. Türkiye’de 7 aylık 3 seviyede (A1+A2+A3) İspanyolca kursu aldıktan sonra İspanyolca eğitiminizi 15 Günlük İspanya eğitimi ile tamamlayın. İspanyolca eğitimi + konaklama + gidiş – geliş uçak biletleriniz TEOL dil okulu tarafından karşılanmaktadır. Vize işlemleriniz için vize danışmanlığı hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Sizde İspanyolca kursunuzu İspanya’da eğitim alarak tamamlamak isterseniz iletişim formunu doldurarak ya da 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattımızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden İspanya'da Yabancı Dil, İngilizce Kursu için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

 • ✔TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.

  ✔Cambrıdge Üniversitesi'nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

  ✔Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

  ✔Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.

  ✔TEOL'de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

  ✔TEOL'de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

Öğrenci Yorumları

[tmls category="-1" layout="tmls_slider" style="style2" image_size="large_image" image_radius="large_radius" text_font_family="" text_font_color="#777777" text_font_size="14px" name_font_family="" name_font_color="#777777" neme_font_size="15px" neme_font_weight="bold" position_font_family="" position_font_color="#777777" position_font_size="12px" order_by="rand" order="DESC" auto_play="true" pause_on_hover="false" next_prev_visibility="tmls_visible" next_prev_radius="large_radius" next_prev_position="" scroll_duration="500" pause_duration="9000" ]

İspanya'da Eğitim için Başvuru Yapabileceğiniz Şubeler