fbpx

İspanya'da Eğitim

İspanyanın başkenti olan Madrid şehrinde eğitim alma fırsatının yakalarken aynı  zamanda şehrin tarihi yapısınıda keşfetme fırsatıı yakalayacaksınız.

İspanyolca kursunuza ek olarak İspanya’da belirli bir süre eğitim almanız demek anadiliniz gibi konuşabilmenize katkı sağlayacaktır. Gezerek dil öğrenmenin keyifli yanını bilen öğrencilerimiz yurtdışı eğitim programlarına yoğun talep göstermektedir. İspanya’nın merkezi Madrid’de keyifli zaman geçirerek İspanyolcayı dilin konuşulduğu yerinden öğrenebilirsiniz. Ders aralarında şehrin merkezinde turistik yerleri gezerken insanlarla sohbet ederek İspanyolcanızı geliştirebilirsiniz. İspanya halkının yalın bir dille konuşması sizin de onlara eşlik etmenizde kolaylık sağlayacaktır. Hayat dolu bir yer olan İspanya’da moda, müzik, kültür ve çok çeşitli sanatsal faaliyetlerde bulunarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

İspanya Dil Eğitim Okulumuz
İspanya dil eğitim okul binamız İspanya’nın sıfır kilometresi olarak bilinen Puerta del Sol’da bulunmaktadır. Merkezi bir konumda bulunan İspanyolca dil kursumuzun en üst katından eşsiz manzarayı izleyerek keyifle vakit geçirebilirsiniz. İspanyolca eğitiminiz için gerekli sessiz çalışma ortamını sizlere sunmanın yanı sıra sosyalleşebilmeniz için ortak kullanım alanları da bulunmaktadır. Ders aralarında veya yoğun geçen bir günün ardından ‘Kraliyet Sarayına’ veya ‘Prado Müzesine’ yürüme mesafesiyle ulaşabilirsiniz. İspanyolca dil kursumuzda öğrencilerimiz için 7 sınıf bulunmaktadır
İspanya Dil Okulu Bilgileri
Madrid’de bulunan İspanya dil okulumuz da Sprachcaffe Languages PLUS ve TEOL dil okulu güvencesiyle eğitim alabilirsiniz. İspanyolca dil kursumuzda başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar kur seçenekleri sunulmaktadır. İspanyolca eğitim kurslarımız part –time, standart, bire bir, akademik dönem ve sınava hazırlık kursları olarak farklı eğitim modellerinde sunulmaktadır. 18 yaşından küçük öğrencilerimiz velilerinden muvafakat name alması gerekli olup ayrıca haftalık 250 TL ayrıca ücret ödemesi yapmaları gereklidir.
TEOL Dil Kursunda İspanyolca Eğitim Fırsatı
İspanya eğitimi almanız için sizlere özel kampanyalar hazırlıyoruz. Türkiye’de 7 aylık 3 seviyede (A1+A2+A3) İspanyolca kursu aldıktan sonra İspanyolca eğitiminizi 15 Günlük İspanya eğitimi ile tamamlayın. İspanyolca eğitimi + konaklama + gidiş – geliş uçak biletleriniz TEOL dil okulu tarafından karşılanmaktadır. Vize işlemleriniz için vize danışmanlığı hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Sizde İspanyolca kursunuzu İspanya’da eğitim alarak tamamlamak isterseniz iletişim formunu doldurarak ya da 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattımızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Previous slide
Next slide

Neden TEOL Dil Okullarını Tercih Etmeliyim ?

2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu.

Bu, eğitim kalitemiz ve standartlarımızın öncü olduğunun bir göstergesidir.

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu

Goethe Enstitüsü’nün Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

Tüm eğitimlerimiz, öğrencilerimize daha etkileşimli bir öğrenme deneyimi sunmak amacıyla interaktif dijital animasyonlarla desteklenen akıllı tahta üzerinden verilmektedir.

Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Avrupa Dil Portolyosuna Uygun Eğitim Yapılır.

Eğitimlerimiz, 4-12 kişilik sınıflarda, CELTA sertifikalı eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilir. Bu sayede öğrencilerimize daha kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunarız ve kaliteli bir eğitim sağlarız

TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır

Cambridge Üniversitesi'nin kaynakları ve müfredatı kullanmak, dil okulumuzda kaliteli ve etkili bir eğitim sunmamızı sağlar.

Sizi Arayalım!

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız