fbpx

İzmir İngilizce Kursu & Dil Okulu

 İzmir İngilizce Kursu & Dil Okulu

İzmir'in En İyi Yabancı Dil, İngilizce Kursu: TEOL

İzmir dil okulu şubemizde alacağınız dil eğitimi programlarında eğitim kalitenizi arttırmak ve öğrenme sürecinizi hızlandırmak için çalışmalar yürütmekteyiz. Dil kurslarımızda seçmiş olduğunuz eğitim programlarımızda öğrenim tekniklerini kullanarak daha hızlı kavramanızı sağlayarak öğrenme sürecinizi hızlandırmaktayız. İzmir dil kursumuzdaki sınıflarımızda bulunan akıllı tahtalar ve gelişmiş cihazlar ile almış olduğunuz eğitimin kalitesini yükseltmekteyiz. İzmir dil okulunda bulunan eğitici kadromuzda hem Türk öğretmenler hem de yabancı öğretmenler ile dil eğitimleri vermekteyiz. TEOL İzmir yabancı dil kursu olarak alacağınız eğitimlerde okuma, konuşma ve yazma noktasında yabancı eğitmenlerden destek alabilirsiniz. Dil okulumuzda eğitimlerimize katılamadığınız dersler için ücretsiz olarak telafi dersleri alabilir veya bu derslerin görüntü kayıtlarını alarak istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. İzmir yabancı dil okulu olarak sizlere yabancı dil kursları, yurtdışı eğitim programları, yds kursu, üniversite hazırlık muafiyet kursları, vize danışmanlığı, aile birleşimi başvurusu, TOEFL-IELTS yabancı dil kursu başta olmak üzere eğitim ve danışmanlık hizmetleri sağlamaktayız.

İzmir Yabancı Dil Kursları

İzmir yabancı dil kursları kapsamında sizlere İngilizce kursu, Almanca kursu, Fransızca kursu başta olmak üzere Rusça, İspanyolca, Farsça, İtalyanca, Arapça ve Flemenkçe dil eğitimleri vermektedir. En iyi yabancı dil kursu olmayı hedefleyen TEOL yabancı dil kursunda öğrencilerin gelişimlerini izleyerek almış oldukları eğitim sürecinden en yüksek verimi elde etmektedir. Ders esnasında görsel öğelerden yararlanan Türk ve Yabancı eğitmen kadromuz ile İzmir yabancı dil okulundan tam verim ile eğitim alabilirsiniz. İzmir yabancı dil okullarında eğitim veren yabancı öğretmenler farklı bölgelere sahip aksanlardan seçilerek öğrencinin kulak aşinalığı olmasını ve bu yönde tüm sürece hakim olması sağlanır.

İzmir İngilizce Kursu

İzmir İngilizce kursu dil programı öğrenciler tarafından her zaman yoğun ilgiyle karşılaşmaktadır. Tüm dünyada en çok konuşulan yabancı dil arasında yer alan İngilizce iş ve okul hayatı başta olmak üzere yaşantımızda büyük bir öneme sahiptir. Ülkemizde ek olarak İngilizce konuşabilen insanların iş bulma ve araştırma olanakları geniş olduğu için her zaman tercih edilesi olmuştur. İzmir İngilizce dil kurslarında sizlere genel iş İngilizcesi, kurumsal İngilizce eğitimleri, online İngilizce kursu ve çocuklar için özel İngilizce kursu müfredatı hazırlamaktayız. Çocuklar için İngilizce dil kursu kapsamında 3 yaş İngilizce kursu, 5 yaş İngilizce kursu, 6 yaş İngilizce kursu, 8 yaş İngilizce kursu ve diğer yaş gruplarına eğitimler verilmektedir. Yetişkin programlarımız İzmir İngilizce kursunda 5 kur seviyesinde eğitim verilmektedir. İzmir İngilizce kursu fiyatlarımız da almış olduğunu kur seviyesine ve kur sayısına göre değişiklik göstermektedir.


İzmir Yurtdışı Eğitim Programları

İzmir yabancı dil okulumuzda sizlere sunmuş olduğumuz yurtdışı eğitim programlarında dilediğiniz ülkeye giderek dil eğitimini almanızı sağlıyoruz. İzmir yurtdışı eğitim danışmanlığımızda sizleri Almanya’da eğitim, Fas’ta eğitim, Fransa’da eğitim, İtalya’da eğitim, İspanya’da eğitim, Londra’da eğitim, Newyork’ta eğitim programlarını sunmaktayız. TEOL İzmir yurtdışı eğitim danışmanlığıyla avantajlı fiyatlarla kaliteli okullarda eğitim alabilirsiniz. İzmir yurtdışı eğitim programları danışmanlığında okul ile yazışma, konaklama vs. konuları hakkında tüm bilgileri alarak donanımlı olarak eğitim programlarına katılımınızı sağlıyoruz.

TEOL dil okulunun avantajlı kampanyalarından biri olan 6 seviye 900 saat ve ikinci dil hediye olan paketimiz İzmir dil kursumuzda da geçerlidir. İzmir dil kursu fiyatlarını minimum seviyede tutarak herkesin bu eğitimlerden faydalanarak yabancı dil öğrenmelerini hedeflemekteyiz. İzmir dil okulu fiyatlarımız almış olduğunuz eğitim programına göre değişiklik göstermektedir.

Neden İzmir Yabancı Dil, İngilizce Kursu için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.

Cambrıdge Üniversitesi'nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.

TEOL'de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

TEOL'de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

TEOL İzmir Yabancı Dil Okulu İletişim Bilgisi

İletişim Bilgisi


Şube1: KIBRIS ŞEHİTLERİ CAD. 1477 SOK. NO.13 KAT:1-2-3-4-5 ALSANCAK/İZMİR
Şube2: AKSOY PLAZA KIBRIS ŞEHİTLERİ CADDESİ KAT:5 NO:152 ALSANCAK KONAK İZMİR

Telefon 0850 360 83 65 

Telefon 0232 422 60 17

Email: izmir@teol.com.tr

TEOL İzmir  Dil Okulu Foto Galeri

 

İzmir İngilizce Kursu
2013, 2014 ve 2015 Yıllarında Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi Dil Okulu seçilen TEOL Dil Okulları’nı rakiplerinden farklı kılan temel özellikler şunlardır: Teol Dil Okulları teknolojik ve hedef dilin konuşulduğu ülkelerde eğitim modellerini benimsemiş olup öğrencilerine en gelişmiş teknolojiden yararlanma ve yurt dışında birçok ülkede eğitim görme imkanını sunar. Akıllı tahtalarla en gelişmiş eğitim materyallerini öğrencilerine sunan kurumlarımızda, eğitim sadece ders içerisinde değil, dersten sonra da devam etmektedir. Sahip olduğumuz LMS sistemi (Learning Management System) sayesinde öğrencilerimizi internet üzerinden ödevlendirebiliyor, onları takip edip gelişimlerini izleyebiliyoruz. Ayrıca eğitim almak için sınıfa gelmenize gerek yok. Derslerimize uzaktan katılabilir, derste aktif rol alabilir ve öğretmen ve arkadaşlarınızla rahatça iletişim kurabilirsiniz. Aldığınız eğitimle uluslar arası sınav merkezi olan kurumumuzdaki sınavlara katılabilir, başarınızı tescilleyebilirsiniz. Dersleri kaçırdığınızda üzülmenize gerek yok, kaçırdığınız derse ait sesli görüntülü kayıtları alabilir, eksikliklerinizi gidermek adına ücretsiz telafi destek sistemimizden yararlanabilirsiniz.

 

İzmir Almanca Kursu
HERKES ALMANCA ÖĞRENEBİLİR Siz de okulda veya kurslarda Almanca öğrenmek için farklı deneyimler yaşamış, buna rağmen Almanca probleminizi çözememiş olabilirsiniz. Bu sonuç kesinlikle sizin bu dili öğrenemeyeceğiniz anlamına gelmez. Çünkü sizin öğrenememe nedeniniz kullanılan öğretim yönteminin yanlışlığından kaynaklanmaktadır ve zaten bu klasik öğretim yöntemleri artık bütün dünyada yavaş yavaş terk edilmektedir. İKİ AYRI SEVİYEDE ALMANCA KURSU Almanca öğretimi; bu dili öğrenmek isteyenlerin düzeyi ve ihtiyaçları dikkate alınarak üç aşamalı olarak programlanmıştır. Temel Almanca Kursu; bu dili hiç bilmeyenlere her şeyi en başından başlayarak ve Orta seviyede, yani öğrencinin günlük yaşamdaki gereksinimini karşılayacak seviyede Almanca öğreten bir kurstur. İleri Almanca Kursu; Temel Almanca Kursumuzu bitiren veya orta seviyede Almanca bilgisine sahip olanlara ileri seviyede bilgi sahibi yapan bir kurstur. EN UYGUN SEVİYEDEN ÖĞRENMEYE BAŞLAYIN

İzmir Yabancı Dil Kursu ile İletişime Geçin

[tmls category="-1" layout="tmls_slider" style="style2" image_size="large_image" image_radius="large_radius" text_font_family="" text_font_color="#777777" text_font_size="14px" name_font_family="" name_font_color="#777777" neme_font_size="15px" neme_font_weight="bold" position_font_family="" position_font_color="#777777" position_font_size="12px" order_by="rand" order="DESC" auto_play="true" pause_on_hover="false" next_prev_visibility="tmls_visible" next_prev_radius="large_radius" next_prev_position="" scroll_duration="500" pause_duration="9000" ]