fbpx

Kanada’da Eğitim

Kanada çok kültürlü bir ülke olduğu için, dil eğitimi almak isteyenler için ideal bir tercih olarak öne çıkar. Ülkenin zengin kültürü, hoşgörülü atmosferi ve yüksek yaşam kalitesi, dil öğrenimi için çekici bir ortam sunmaktadır. Ayrıca, Kanada’nın iki resmi dil olan İngilizce ve Fransızca’yı konuşma fırsatı, yabancı dil eğitimi almak isteyenler için benzersiz bir fırsat sunar.

TEOL olarak öğrencilerimize Kanada’da en iyi dil eğitimini sağlamak amacıyla deneyimli ve uzman bir eğitim kadrosu ile çalışmaktayız. Öğrencilerimize, sunduğumuz kişiselleştirilmiş destekle vize işlemleri, konaklama düzenlemeleri ve genel yaşamla ilgili konularda profesyonel rehberlik alırlar. İş birliği yaptığımız anlaşmalı okullarımız aracılığıyla öğrencilerimize modern eğitim tesisleri sunarak, etkili bir öğrenme ortamı yaratmaktayız. Kanada’da yabancı dil eğitimi almak, dil becerilerini geliştirmenin ötesinde kültürel bir zenginlikle tanışmak ve uluslararası bir deneyim yaşamak anlamında size eşsiz bir tecrübe kazandırır. Bu deneyim, öğrencilerimize sadece dil bağlamında değil, aynı zamanda kültürler arası iletişimde de ustalaşma fırsatı sunar.

Sizler de Kanada’da dil eğitimi almayı düşünüyorsanız, TEOL Dil Okulu olarak size uygun programlar sunmaktan memnuniyet duyarız. Daha fazla bilgi için iletişim formumuzu doldurabilir veya ücretsiz danışma hattımızı 0850 360 83 65 numarasından arayabilirsiniz.

Neden TEOL Dil Okullarını Tercih Etmeliyim ?

2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu.

Bu, eğitim kalitemiz ve standartlarımızın öncü olduğunun bir göstergesidir.

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu

Kültürel Zenginlik.

İngilizce, İngilizce kültürünü daha derinlemesine keşfetmek ve anlamak için kapıları açar. İngiliz edebiyatı, felsefesi ve sanatı dünya genelinde etkili olmuştur.

Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Avrupa Dil Portolyosuna Uygun Eğitim Yapılır.

Eğitimlerimiz, 4-12 kişilik sınıflarda, CELTA sertifikalı eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilir. Bu sayede öğrencilerimize daha kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunarız ve kaliteli bir eğitim sağlarız

TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır

Cambridge Üniversitesi’nin kaynakları ve müfredatı kullanmak, dil okulumuzda kaliteli ve etkili bir eğitim sunmamızı sağlar.

Sizi Arayalım!

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız