Londra'da Eğitim

İngiltere ve Birleşik Krallıkların başkenti olan Londra’da eğitim almak istemez misiniz? İngiltere’nin merkezinde bulunan Londra’da eğitim alma fırsatı öğrencilere her zaman cazip gelmiştir. Ticari ve turistik açıdan merkezi bir konumda bulunan Londra’da yaşam standartları da yüksektir. Eğitim olanaklarının gelişmiş olması ve metropol bir kenti olmasından dolayı öğrenciler tarafından Londra’da eğitim programımız yoğun olarak talep görmektedir. Londra’da İngilizce dil eğitimi almanız için sizlere birçok alternatif dil okulu sunulmaktadır. Türkiye’de almış olduğunuz İngilizce kursunu Londra’da bir eğitim ile tamamlayarak kariyeriniz için büyük bir adım atabilirsiniz. İngilizce öğreniminin iş, okul ve normal yaşantımızda artık bir zorunluluk haline gelmesinden dolayı İngilizce dil kurslarına olan talepte bu doğrultuda artış göstermiştir. Sağlam bir kariyer ile hayatınıza devam etmek ve yaşam şartlarınızı iyileştirmek için İngilizce dil kursunuzu Londra’da eğitim alarak taçlandırabilirsiniz. Londra’da eğitim alarak İngilizce eğitiminizi tamamlarken İngiltere’nin kültürünü ve yaşam biçimini de öğrenmiş olacaksınız. TEOL dil kursu olarak almış olduğunuz İngilizce kursu için sizlere uygun fiyatlı Londra’da eğitim fırsatları sunuyoruz.

Londra’da Eğitim Sistemi

Londra yabancı dil eğitimi açısından sizlere birçok avantaj sunmaktadır. Lise, üniversite ve master eğitim programlarından yararlanarak kariyerinizi şekillendirebilirsiniz. İngiltere’de lise eğitimi veren okullar bağımsız bakanlıklar tarafından yönetilir. Türkiye’de olduğu gibi İngiltere liselerinde de özel lise, yatılı lise ve devlet okulları bulunmaktadır. Teol dil kursu olarak 4 seviye ve üzeri kayıt olan öğrencilerimize Londra'da 15 günden 1 aya kadar ücretsiz dil eğitimi veriyoruz. Bu sayede Teol dil kursu öğrencilerimiz dilediği seviyeyi Londra'da okuyabilmektedir. Londra'daki diğer bir imkanımız ise eğitim, konaklama ve uçak biletlerinin tamamının içinde olduğu paket programlarımızdır. Londra’da üniversite eğitimi almanız için Türkiye’deki lise eğitimde okula göre şartlar aranmaktadır. İngiltere’de üniversite okumak için sizlere destek olacak TEOL dil okulundan vize işlemleri, okul yazışmaları, konaklama ihtiyaçları için destek alabilirsiniz. Londra’da eğitim sistemine hakim olan TEOL danışman ekibimizden aklınıza takılan tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Londra’da Konaklama

Londra’da eğitim almak isteyen öğrencilerin en çok aklına takılan sorunlardan biride nerede kalacaklarıdır. TEOL dil okulu olarak Londra’da eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için seçmiş oldukları okulların yakın konumlarında konaklama imkanı sunuyoruz. Dilerse yurtlarda dilerse de Aile Birleşimi programlarıyla konaklamaları ve eğitim almalarını sağlıyoruz.

Londra’ya Ulaşım

Türkiye’den İngiltere’ye giderek eğitim almanız için yukarıda da belirttiğimiz gibi öncelikli olarak pasaport ve vize işlemlerini halletmeniz gerekiyor. Bu aşamadan sonra uçak biletleriniz alınır. Türkiye’den Londra ortalama 3 ile 4 saat arasında değişiklik göstermektedir.

Londra Dil Eğitim Okulumuz;

Londra’da eğitim alacağınız okulumuzda önceliğimiz öğrencilerin dil eğitimi alırken aynı zamanda sosyalleşmesini ve ulaşım şartlarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Okulumuz merkezi konumda olup toplu taşımalara ve turistik mekânlara yürüme mesafesindedir. Londra eğitim okulu sınıflarımız teknolojik materyaller ile donatılmış olup öğrencilerin daha rahat ders almalarını sağlamaktadır.

TEOL Dil Kursunda Londra’da Eğitim Fırsatı

TEOL Dil Kursu Londra şubemizin açılışına özel Türkiye’de 20 aylık 6 seviyede (A1+A2+B1+B2) akademik ve  (C1+C2)  seviyesinde aktüel İngilizce kursu aldıktan sonra İngilizce eğitiminizi 15 Günlük İngilizce eğitimi ile ücretsiz olarak tamamlayın. İngilizce eğitimi Londra’da 15 gün eğitim, konaklama, gidiş – geliş uçak biletleriniz TEOL dil okulu tarafından karşılanmaktadır.

Bilgi: Vize ücreti, çeviri ücreti, okul yazışmaları ve yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti İngilizce kursu fiyatlarımıza dâhil değildir.

Sizde İngilizce kursunuzu Londra’da eğitim alarak tamamlamak isterseniz iletişim formunu doldurarak ya da 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattımızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Londra'da Yabancı Dil, İngilizce Kursu için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

 • ✔TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.

  ✔Cambrıdge Üniversitesi'nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

  ✔Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

  ✔Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.

  ✔TEOL'de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

  ✔TEOL'de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

Londra’da Eğitim Başvuru Formu

Öğrenci Yorumları

Çok güzel bir iki hafta geçirdiğimi söyleyebilirim. Londra’ da bulunmak ve farklı bir kültürü tecrübe edinmek oldukça keyifliydi. Eğitim aldığımız okuldan evime rahatlıkla ulaşabildim. İngiltere’ de çok eğlendim ve çok güzel vakit geçirdim. İlerde farklı bir kampanya ile başka bir ülkeye gitmek ümidiyle.
Büşra AYMAZ
Londra
İngiltere’ de bulunduğum süre boyunca her şey çok güzeldi ve inanılmaz eğlendim. Benim için farklı bir deneyimdi. Londra’ nın tarihi dokusunu yakından görme ve aynı zamanda dil eğitimi alma fırsatına eriştiğim için şanslıyım.
Ali DEMİRER
Londra
Londra’ da bulunduğum süre içersinde her şey oldukça güzeldi. Kaldığım yerden okula rahatlıkla ulaşabildim ve hayatımın en güzel günlerini geçirdim diyebilirim. 3 hafta boyunca Londra’ da eğitim aldım ve pratik yapma imkanına eriştim. Londra sokaklarında gezmek, müzeleri dolaşmak ve alışveriş yapmak oldukça heyecanlıydı. Bence bu deneyimi herkes yaşamalı !
Betül ALPAY
Londra
4 hafta boyunca Londra’ da bulunmak inanılmaz keyifliydi. Hem şehri tanıma hem de gezebilme şansına eriştiğim için çok şanslıyım. TEOL’ e teşekkürler.
Duygu YÜZÜGÜLDÜ
ingiltere / Londra / der
Hayatımda daha önceden Londra gitme planı vardı ve bunu TEOL aracılığyla gerçekleştirdiğim için mutluyum. Londra’ da bulunduğum sürenin her dakikasından keyif aldım. Bu farklı deneyimi yaşamak bana çok şey kazandırdı ve hayalimi gerçekleştirmiş oldum. Regent ve Oxford Caddesi’ nde dolaşmak heyecan vericiydi. Konakladığım yerden okuluma rahatlıkla ulaşabildim. 2 hafta boyunca hem eğitim aldım hem de şehri tanıma fırsatına eriştim. Her şey çok güzeldi!
Merve ARIBUGA
Londra
İspanya’ya gitme kararını aldığım andan Türkiye’ye döndüğüm ana kadar her anımda benimle yakından ilgilenen, prosedürleri takip eden, bana gerçekten iyi bir okulda eğitim alma, oldukça merkezi ve güzel bir evde konaklama fırsatı sunan başta Teol Ankara’dan Gülşah Hanım’a, Teol Beylikdüzü’nün müdürü Can Bey’e, Teol Beylikdüzü’ne ve Teol Dil Okulları’na teşekkür ederim. Halen gittiğimde bile oldukça güler yüzle beni karşılayan ve benimle ilgilenen bu kurumu arkadaşlarıma ve tanıdıklarıma gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
Ahmet Fatih AKYÜREK
İspanya / Röportaj
Kalacak olduğumuz yeri kendimiz bulduk. Karşılama hizmetini almamamıza rağmen okulumuzu ve kaldığımız yeri çok fazla zorlanmadan bulabildik. Deneyimimden çok memnun kaldım. Hayatımın en güzel deneyimi olduğunu söyleyebilirim. Çok mutlu bir şekilde ayrıldım. Londra için ücretin çok uygun olduğunu düşünüyorum. Birçok yeri gezdim ve dolaştım. Londra güzeldi. Böyle bir imkânı elde edip şehri ziyaret edebildiğim için çok şanslıyım. Bu sene Londra’ya gidecek öğrencilere şimdiden iyi eğlenceler diliyorum!
Damla KÖROĞLU
Londra
İngiltere’yi görmek güzel ve çok değişik bir deneyimdi. Farklı kültürleri ve alışkanlıkları da biraraya getiren Londra’nın, programa katılan öğrencilere unutamayacağı bir deneyim katacağına eminim.Arkadaşlarımla beraber bol bol gezme imkânı buldum. Şehrin güzelliği bizi büyüledi. İlk kaldığım yerde aileyi çok fazla göremediğimden pratik yapma imkânı bulamadım. Evde çok fazla durmuyorlardı. Rahat bir ortamdı. Kendi evimde gibiydim. Daha sonraki kaldığım yer olan öğrenci evleri klasik öğrenci evi durumundaydı, bilirsiniz her ülkenin öğrencisi de bizler gibi işteJ Bir aile evi gibi değildi fakat pratik yapma açısından güzel bir imkandı. Kursun fiyatı uygundu. Güzel vakit geçirdim. Her şey için teşekkürler.
Hikmet YAZICI
Kaldığım süre boyunca her şey çok güzeldi.Hayatımın en güzel deneyimlerinden biriydi diyebilirim.Birlikte kaldığım arkadaşlar,ev ortamı,kurulan arkadaşlıklar çok eğlenceliydi ve hiç bir sorunla karşılaşmadım.Eğitim için kısaca bir süre olmasına pratik konuşma becerileri açısından bana çok şey kattığına inanıyorum.Gidecek olan herkese şimdiden iyi yolculuklar ve iyi eğlenceler diyorum :)
Emine Bilge TÜRK
Londra
Londra’ da bulunmak inanılmaz eğlenceliydi. 2 hafta boyunca şehri tanıma imkanı elde ettim. Hem eğitim alıp hem de şehirde dolaşmak pratik yapmama imkan sağladı. Benim için farklı bir deneyimdi ve bulunduğum sürenin her dakikasından keyif aldım. Emeği geçenlere teşekkürler.
Seyfi Orçun ORHAN
Londra
Londra’ da bulunmak benim için farklı bir deneyimdi. Farklı bir kültürle karşılaşmak ve iki hafta boyunca hem eğitim almak ve hem şehri dolaşmak heyecan vericiydi. Bu fırsata TEOL Dil Okulları aracılığyla eriştiğim için çok mutluyum. Hayatımın en güzel deneyimlerinden birini yaşadım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Simay YORGUNER
Londra
2 hafta boyunca hayatımın en güzel günlerimi geçirdiğimi söylerim. Londra’ da dolaşmak ve tarihi yerleri gezmek oldukça heyecan vericiydi. Kaldığım yerden okula rahatlıkla ulaşabiliyordum. Londra’ da bulunduğum süreci hiçbir zaman unutmayacağım. Orada bulunmamda emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Berrak İNCİ
Londra
Henüz yeni döndüm Türkiye'ye. Her şey gayet güzeldi, hiç bir sıkıntım olmadı. Okul olsun, yanında kaldığım aile olsun gayet iyiydi. Aile çok samimiydi, çok memnun kaldım. Kaldığım yerin okula yakınlığı da yerinde bir karardı. Kısacası çok güzel ve verimli iki hafta geçirdim tabi kısalığını saymasak :) İleriki zamanlarda tekrardan ve daha uzun süreli olarak gitmeyi çok isterim, düşünüyorum bakalım inş. olur :) Size iyi günler ve iyi çalışmalar dilerim. Emekleriniz için de ayrı bir teşekkür ederim.
Emre MEMİŞOĞLU
Londra
Gitmeden önce aile yanında konaklamayı tercih ettik. Çok güzel bir ortamdı. Bizim için seçilen aile çok anlayışlıydı ve bize çok iyi davrandılar.Geçirdiğimiz 2 hafta boyunca çok memnun kaldık. Dışarıda bir çok ülkeden İngilizce bilen kişiler ile tanışıp pratik yapıp kendimizi geliştirme imkânı bulduk. Güzel vakit geçirdim. Farklı bir deneyimdi. Kendimi geliştirdiğime inanıyorum. TEOL Dil Okullarına bu fırsatı sunduğu için çok teşekkür ederim.
Betül ŞİMŞEK
Londra
2 haftalık programa katıldım. Londra’da bulunmak inanılmaz derecede keyifliydi. Hayatımda unutamayacak olduğum dostluklarım ve anılarım oldu. Hiç dönmek istemedim. İlk fırsatta tekrar gitmeyi istiyorum. Herkesin bu deneyimi yaşaması gerekli.
Sinem BULUT
Londra
Her şey mükemmeldi diyebilirm. Londra’ da bulunduğum sürenin her dakikasından keyif aldım. Farklı bir kampanya ile tekrar gitmeyi isterim. İngiltere’ de çok eğlendim. Çok güzel vakit geçirdim. İngilizler ile de pratik yapma imkânı bulduk. Gezme ve dolaşma imkânının bana çok şey kattığını düşünüyorum. Yanında kaldığımız aile çok iyiydi. Bizlere çok iyi davrandılar. Kendimizi evimizde gibi hissettik. Güzel bir deneyim olduğunu söyleyebilirim.TEOL Dil Okulları’na öğrencileri için böyle güzel kampanyalar düzenlediği için teşekkürler!
Merve ÇEBİ
Londra
Gitmeden önce danışmanlarımın benimle ilgilenmesi ve her konuda bilgilendirmesi çok hoşuma gitmişti. Nerelere gideceğimi ve orada neler yapacağımı gitmeden önce danışmanlarımdan öğrendim. Mükemmel bir iki hafta geçirdim ve unutamayacak olduğum anılarla ülkeme döndüm. Tarihi sokaklarda yürümek, müzeleri gezmek ve Londra sokaklarında yürümem oldukça keyifliydi. Farklı bir deneyim edindiğim için çok mutluyum.
Çağla BEREKETOĞLU
Londra

Londra'da Eğitim için Başvuru Yapabileceğiniz Şubeler