fbpx

Rusça, Birleşik Milletler’in resmi dilleri

arasında yer almaktadır.

Rusça eğitimi her dil eğitimde olduğu gibi

düzen ve disiplinli bir çalışma performansı

gerektiren bir dildir.

Rusça Kursu

Ülkemizde Rusya ile ticari ve turistik faaliyetlerin yoğun olarak faaliyet göstermesinden dolayı Rusça dil kursuna olan talep de bu oranda artmıştır. Rusçanın dil yapısından dolayı telaffuz ve vurgu açısından yoğun gayret ve çaba gerektirir. TEOL dil okulunda Rusça kursu eğitim alan öğrencilerin Rusçayı okuma, yazma, dinleme ve konuşma yönüne tam olarak hakim olması amaçlanmaktadır. Rusça kursuna katılan öğrencilerimizin dersliklerinde teknik tüm materyallere yer verilerek interaktif bir eğitim almalarını sağlıyoruz. Geliştirmiş olduğumuz görsel ve işitsel materyaller sayesinde Rusçanın alfabesine ve konuşma biçimini tam olarak öğrenmenizi hedefliyoruz. Dijital materyallerle donatılmış Rusça eğitim sınıflarında derslerin görüntülü ve sesli kayıtları tutularak derse katılım sağlamayan öğrencilerin kolaylıkla ulaşılması sağlanır. Rusça kursuna katılamayan öğrenciler isterse dersleri online izleyebilir, sonrasında ders kayıtlarını alabilir veya telafi ders talebinde bulunabilir. Rusça kurslarına başlamadan önce TEOL dil okulu sizlere seviye tespit sınavı yapmaktadır. Bu sınav sonucunda sizlerin hangi seviyede bilgi sahibi olduğunuz belirlenerek alacağınız eğitim programları belirlenmektedir. TEOL Dil Okullarında Rusça eğitimi beş temel seviyede programlanmıştır.

5 Seviyede Rusça Kursu

1.Seviye Rusça Kursu – Başlangıç: İlk seviye Rusça kursunda sizlere okuma, yazma, konuşma ve dinleme çalışmaları yoğun olarak verilmektedir. Başlangıç seviyesi Rusça kursunda aynı zamanda temel seviye gramer kuralları da verilmektedir.

2.Seviye Rusça Kursu – Temel: Temel seviye Rusça kursunda sizlere okuma, yazma, konuşma ve dinleme çalışmaları yoğun olarak verilmektedir. Temel seviyesi Rusça kursunda sizlerin gramer eğitimi de tamamlanır.

3.Seviye Rusça Kursu – Orta: Rusça kursunda yoğun olarak okuma, yazma, konuşma ve dinleme çalışmaları yapılmaktadır. Orta seviyedeki Rusça kursunda gramer konularına yoğun olarak zaman ayrılmaktadır.

4.Seviye Rusça Kursu – İleri: Rusça kursunda yoğun olarak okuma, yazma, konuşma ve dinleme çalışmaları yapılmaktadır. Gramer konularının tam olarak geliştirilmesi için ders müfredatı uygulanmaktadır.

5.Seviye Rusça Kursu – Profesyonel: Rusçayı her yönüyle kavramanız ve akıcı bir şekilde konuşabilmeniz için sistemli bir eğitim müfredatı uygulanmaktadır.

Rusça kursu her seviyede dört temel beceriye yer verilmiş ve sistemli gramer eğitimi programımıza eklenmiştir. Her seviyede 8 haftalık eğitim sunulmaktadır; eğitimler haftalık 8 saat planlaması ile uygulanır. Rusça eğitimimiz alanında uzman ana dili Rusça olan veya Rusça eğitimi almış uzman eğitimciler tarafından dört ana beceriyi geliştirme yönünde programlanmıştır. Rusça kursu fiyatlarımız almış olduğunuz eğitim programı ve eğitim zamanına göre değişiklik gösterir. TEOL dil okulu Rusça dil kursu fiyatını öğrenmek için 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattını arayabilir, TEOL dil okullarını ziyaret edebilirsiniz.

Neden TEOL Dil Okulları'nda Rusça Kursu Tercih Etmeliyim ?

 
İş Fırsatları ve Ticaret

Rusça, birçok iş alanında avantaj sağlayabilir. Rusya ve çevresindeki ülkelerle iş yapma niyetinde olanlar için, Rusça bilmek iş görüşmelerinde ve ticaret anlaşmalarında önemli bir etken olabilir.

 
Kültürel Zenginlik ve Sanat

Rusça, zengin bir kültüre sahip olan bir dildir. Rus edebiyatı, müziği, tiyatrosu ve resim sanatı dünya genelinde büyük bir etki yaratmıştır. Rusça bilmek, bu kültürü daha derinlemesine anlamanıza yardımcı olabilir.

 
Turistik Deneyim

Rusça konuşulan ülkelerde seyahat etmek, yerel halkla daha iyi etkileşimde bulunmanıza ve turistik deneyimlerinizi zenginleştirmenize olanak tanır. Bu, özellikle Rusya gibi büyük ve kültürel olarak zengin ülkelerde geçerlidir.

 
Bilimsel ve Akademik Araştırmalar

Rusça, birçok bilimsel ve akademik kaynağın orijinal dilidir. Bilim, matematik ve teknoloji gibi alanlarda Rusça bilmek, özellikle Rusça kaynaklara erişim sağlamak isteyen araştırmacılar için önemli olabilir.

 
Dil Çeşitliliği ve Zihinsel Gelişim

Rusça, farklı bir dil ailesine ait olan ve dil çeşitliliği sağlayan bir dildir. Yabancı bir dil öğrenmek, dil becerilerinizi geliştirebilir, kültürler arası anlayışı artırabilir ve zihinsel esnekliği destekleyebilir.

 
Diplomatik ve Uluslararası İlişkiler

Rusça, birçok ülkede resmi veya diplomatik bir dil olarak kullanılmaktadır. Rusça bilmek, diplomatik ilişkilerde ve uluslararası kuruluşlarda etkili iletişim kurmanıza yardımcı olabilir.

Sizi Arayalım!

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız