fbpx

Yabancı Dil Okulu & İngilizce Kursları

TEOL dil okulu olarak sizlere yabancı dil eğitimde profesyonel bir eğitim sistemi uygulamaktayız. Geçmişte aldığınız dil eğitimi programlarını bir kenara bırakarak sizlere kalıcı bir eğitim modeli sunuyoruz. Farklı şehirlerde bulunan dil okullarımızda alacağınız eğitimin kalitesini arttırmak ve akıcı bir şekilde konuşabilmeniz için ortak bir eğitim müfredatı uygulamaktayız. Teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda animasyonlarla kalıcı bir şekilde dil öğrenirken yabancı dil kursu eğitmenleriyle öğrendiklerinizi konuşarak pekiştirebilirsiniz. Dil okulu şubelerimizde yaptığımız bölgesel kampanyalar ve avantajlarla sizlere uygun fiyatlı kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Akıllı tahtalarda teknolojinin getirmiş olduğu gelişmiş materyalleri kullanarak derslerden alacağınız verimi arttırmaktayız. TEOL dil kurslarının sahip olduğu LMS (Learning Management System) ile dil öğrenmek isteyen öğrencilerimizin eğitim programlarını alırken takibini daha iyi sağlayabiliyoruz.

Şubelerimiz

Yeni Açılacak Şubelerimiz

TEOLdil kursu olarak Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Her bölgede oluşturduğumuz uzman altyapıyla dil okulundan alacağınız eğitim kalitesini arttırmayı amaçlıyoruz. Yeni açılacak olan dil okullarımızda sizlere geniş bir eğitim modeli sunarak dil eğitiminde tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. 2013, 2014 ve 2015 yılında Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi dil okulu olarak seçilen TEOL, başarılarını yeni şubeleriyle taçlandırmaktadır. TEOL dil kursu olarak alacağınız dil eğitim programlarında uygun fiyatlar sunarak bu eğitimlerden herkesin faydalanmasını sağlamaktayız. TEOL dil kurslarının sürekli büyümesine ve gelişmesine katkı sağlayan tüm eğitmen ve öğrencilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Gaziantep Dil Okulu

Antalya Dil Okulu

Konya Dil Okulu

YASAL BİR DUYURUDUR..

Ordu ilinde TEOL markasını kullanan dil kursu firması “TEOL DİL OKULLARI & YURTDIŞI EĞİTİM” zincirinin şubesi değildir. Buraya gidecek öğrencilerin yaşayabileceği sorunlar için “TEOL” markasının hukuki mesuliyet ve garantisi yoktur. Markamızı iznimiz dışında kullanan firma hakkında gerekli yasal işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla tüm halkımıza ve kurumlarımıza iletiriz.

Sizi Arayalım!

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız