fbpx

Vizyonumuz

TEOL Dil Okulları olarak, yabancı dil eğitiminin öncüsü olarak, hem yurt içinde hem de yurt dışında eğitimdeki uluslararası standartları belirlemeyi sürdüreceğiz.

Bilimsel yöntemler ve yenilikçi eğitim pratiği eşliğinde, öğrencilerimize sadece bir dil öğrenme fırsatı sunmakla kalmayacak, aynı zamanda dünya üzerindeki kültürel köprülerin inşasına katkıda bulunmalarını sağlayacağız.

Sıkça Sorulan Sorular ?

Yurtdışındaki dil okulları, dünyanın her yerinden gelen öğrencilere dil eğitimi veren kurumlardır. Dilin birinci dil olarak konuşulduğu ülkede bulunan dil okullarıdır. İngilizceyi verimli bir şekilde öğrenmek isteyen öğrenciler yurt dışına seyahat ederler çünkü dili duyabilecekleri ülkeye daldıklarında dili daha hızlı öğrenirler ve 7/24 kullanırlar.

Öğretmenlerimiz “iletişimsel” veya “eylemli” öğrenme adı verilen bir öğretim yöntemi kullanır; bu, bir masada oturup onlar konuşurken not almayı beklememeniz gerektiği anlamına gelir. Öğrenciler, rol oynamak, kısa sunumlar yapmak ve dille etkileşim kurmak için sürekli olarak küçük gruplara ayrılırlar. Yurtdışındaki dil kursunuz, her ders belirli bir konuya veya konuya odaklanan dört beceriyi (konuşma, dinleme, okuma, yazma) kapsayacaktır.

Hedefe bağlı olarak, bir dil öğrenmek için haftada ortalama 900 dolar harcamayı bekleyebilirsiniz. Belirli bir varış noktasına gidiş dönüş uçuşunuzun maliyetini buna ekleyin.

Yurtdışındaki tüm dil okulları, onlarla bir dil okuduğunuzu göstermek için size bir katılım sertifikası verecektir. Çoğu okulun, okullarında tüm bir döngüyü (normalde 6-8 hafta) tamamlayan öğrencilere verdikleri kurs seviyesi tamamlama sertifikası da vardır. Maalesef bunların herkes tarafından tanınması pek olası değildir, ancak herkesin gidişatının kanıtı olması gerekmez.

Gideceğiniz yere bağlı olarak, vizesiz bir ülkede 90 güne kadar kalabilirsiniz. Geçerli bir pasaporta, dönüş bileti ve elektronik giriş iznine (ESTA) ihtiyacınız var. Daha uzun bir süre kalmak istiyorsanız, çoğu durumda vizeye ihtiyacınız olacaktır. Öğrenci danışmanlarımız, vize başvuru sürecinde size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

 • Yabancı Dil Eğitimine Devam

  Yabancı dil eğitimini daha erişilebilir ve etkili kılma taahhüdümüzü sürdürecek.

 • Dil Eğitimi ve Kültürel Anlayış

  Öğrencilerimize sadece dilleri öğrenme yeteneği kazandırmakla kalmayacak, aynı zamanda farklı kültürleri anlama ve saygı duyma becerilerini geliştirecek.

 • Uluslararası Başarı için Öğrencileri Yetiştiriyoruz

  Öğrencilerimizi dünya genelinde rekabetçi bireyler olarak yetiştirerek, onların uluslararası iş dünyasında başarılı olmalarını destekleyeceğiz.

 • Eğitimde Sürekli Gelişim ve Uyum

  Sürekli olarak eğitim yöntemlerimizi ve müfredatımızı geliştirmek için çalışacak, çağın gereksinimlerine uygun eğitim hizmetleri sunmaya devam edeceğiz.

TEOL Dil Okulları olarak amacımız, her öğrencinin dil öğrenme yolculuğunu desteklemek ve onlara dünya çapında kapılar açan bir eğitim deneyimi sunmaktır. Bu vizyonu hayata geçirmek için çalışmaya devam ediyoruz.

Sizi Arayalım!

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız