fbpx

YDS Kursu

YDS HEDEFİNİZE TEOL DİL OKULLARI’NDA ULAŞIN

YDS (Yabancı Dil Sınavı) ülkemizde yabancı dil seviyesini belirlemek adına yapılan ve katılımı en yoğun olan sınavdır. 80 soruluk sınav katılımcının okuma, anlama ve dil bilgisi becerilerini ölçmektedir.

YDS soru dağılımları aşağıda tabloda belirtildiği gibidir ;

 

Kelime Bilgisi 6
Dil Bilgisi 10
Cloze Test 10
Cümle Tamamlama 10
İngilizce - Türkçe Çeviri 3
Türkçe - İngilizce Çeviri 3
Okuma Parçaları 20
Diyalog Tamamlama 5
Anlamca En Yakın Cümleyi Bulma 4
Paragraf Tamamlama 4
Anlam Bütünlüğünü Bozan Cümle 5

 

Akademik kariyer yapmada, mesleğinizde ilerleme ve dil becerinizle daha fazla kabul görme açısından oldukça gerekli olan sınavdan başarılı olmak için iyi bir çalışma programı, uzman kadro ile rehberlik ve doğru kaynaklar gereklidir.

 

TEOL DİL OKULLARINDA YDS EĞİTİMİ

Akademik hedeflerinizin önünde YDS sınavını bir engel olarak mı görüyorsunuz? YDS sınav sistemine uygun YDS eğitimlerimiz ile sizleri TEOL DİL OKULLARINA bekliyoruz. TEOL DİL OKULLARI uzman sınav grubu öğretmenlerimiz, YDS sınav sistemine uyumlu ders içerikleri ve kaynaklar, ücretsiz deneme sınavları, konu tarama testleri, yoğun kelime çalışmaları ve ek dersler ile klasik sınav eğitimlerini rafa kaldırarak sizlere Akademik Kariyeriniz için en büyük desteği sağlamaktadır.

 

TEOL DİL OKULLARINDA YDS KURSU İLE BİR ADIM ÖNDE OLUN

Teol Dil Okulları olarak YDS kursu eğitiminde ÖZELLİKLE sınav sistemine uygun ders programı içeriğimiz ile öğrencilerimize eğitim vermekteyiz.

Yeni sınav sistemine birebir uyumlu özenle seçmiş olduğumuz kaynaklarımız, ücretsiz deneme sınavlarımız ve konu tarama testlerimiz ile okuma-anlama, test çözümü, gramer desteği ve yoğun kelime çalışmaları ile öğrencilerimize YDS eğitimi süresince en iyi eğitimi sunmaktayız.

Siz değerli öğrencilerimize 16 ile 20 haftalık YDS eğitimlerimiz süresince haftalık 9 ile 12 saat arası YDS sınavına yönelik eğitim vermekteyiz. Bu eğitimlerimizde soru türlerine göre sınav stratejileri, yoğun denemeler, okuma-anlama, gramer test çözümleri, yoğun kelime ek çalışmaları ve doğru sayılarınızın arttırılması için kişiye özel eksik olduğu soru tiplerine göre özel ödevlendirmeler ve rehberlikler deneyimli sınav grubu öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Klasik sınav grubu eğitimleri gibi sadece taktik verilerek değil, gramer konuları detaylı olarak anlatılarak her soru tipi için ne tür sorular da ne tür stratejiler kullanılabilir, soruların içlerinde ya da soru köklerinde ip uçlarının

ya da çeldireçlerin nerelerde aranması gerektiği ile ilgili tüm sınavla ilgili hayati detaylar sizlere sınıf içerisinde Akıllı tahtalarımız vasıtasıyla yansıtılarak soruların üzerinde detaylı incelemeler ve açıklamalar yapılarak görsel ve işitsel zekaya hitap ederek daha etkili ve akılda kalıcı bir şekilde sürdürülmektedir. YDS öğrencilerimiz YDS eğitimlerimizde sadece doğru cevaba ulaşmakla kalmaz aynı zamanda yanlış cevabın neden yanlış olduğunu da rahatlıkla açıklayabilmektedirler. YDS sınav gruplarımızda YÖKDİL sınavlarına da girecek olan öğrencilerimize de gerekli kaynak, materyal ve rehberlik desteklerimiz de ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ayrıca YDS programımıza katılan öğrencilerimiz YDS eğitimleri boyunca ya da eğitim süreleri bittikten sonra YDS eğitimleri süresi kadar konuşma programlarından ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler.

TEOL DİL OKULLARI olarak Akademik kariyeriniz için YDS sınavlarında %93’lük bir başarı oranımız ile sizleri şubelerimize bekleriz.

Neden YDS Kursu için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

 • ✔TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.

  ✔Cambrıdge Üniversitesi'nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

  ✔Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

  ✔Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.

  ✔TEOL'de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

  ✔TEOL'de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

Sizi Arayalım