fbpx
blank

6 Seviye + 15 Gün Londra Eğitimi

Her insan için önemi su götürmez bir gerçek olan İngilizce öğrenimi artık TEOL ile daha kolay ve avantajlı bir şekilde sağlanabiliyor. ‘İngilizce öğrenmek istiyorum.’ diyen herkese yönelik oluşturulan kampanya ile kapsamlı olarak baştan sona İngilizce öğrenmek herkes için TEOL ayrıcalığı ile mümkün hale geldi. İngilizce öğrenmek istiyorsanız mutlaka göz önünde bulundurmanız gereken kampanyamız ile ilgili detayları yazı akışında bulabilirsiniz.

Neden TEOL’ü Tercih Etmeliyim?

Kampanya ile ilgili detaylara geçmeden evvel İngilizce eğitiminde TEOL’ün tercih edilme sebeplerini genel hatlarıyla belirtmek isteriz.

  • İngilizce öğrenimi için çok iyi atmosfer sunulmaktadır. Az öğrencili (4-12) sınıflarda, alanlarında uzman eğitimcilerden öğrenim görebilirsiniz.
  • İngilizce dil kursu boyunca konuşma ve dinleme becerileriniz üzerine de yoğun bir şekilde çalışılmaktadır.
  • Sınıflarda eğitim kalitesini ve verimini yükseltici yeni nesil teknolojilere yer verilmiştir.
  • TEOL Dil Okulları, öğrencilerine her daim en iyi fiyat, en iyi süre, en iyi seviye ve en iyi kalite garantisi vermektedir.
  • TEOL Dil Okulları’nın eğitim sistemi Cambridge Üniversitesi kaynakları ve müfredatı baz alınarak şekillendirilmektedir.


Kampanya Kapsamında Sunulan Fırsatlar ve Eğitim Akışı

Bir önceki başlık altında TEOL Dil Okulları’nın sunduğu avantajlardan genel olarak bahsetmiştik. Şimdi ise TEOL Dil Okulları’nın sunduğu kampanyadan faydalanmayı düşünenleri ne gibi fırsatların beklediğinden bahsetme vakti:

  • İngilizce kampanyasından faydalanarak baştan sona İngilizce öğrenmek isteyenler toplamda 6 seviye eğitim almaktadırlar 6 seviye alınacak eğitim 720 saatten meydana gelmek üzere 24 ay sürmektedir.
  • İki yıl süresince yoğun olarak uzman eğitim kadrolarından alınacak eğitim A1, A2, B1, B2 (Akademik) + C1, C2 (Aktüel) olarak planlanmaktadır.
  • Kampanya kapsamında sunulan en önemli fırsat ise yurtdışı eğitim olarak ön plana çıkıyor. Kampanya kapsamında 6 seviye İngilizce eğitim almak isteyenlere 15 gün boyunca Londra İngilizce kursu hediye ediliyor. TEOL Dil Okulları’nın Londra’daki şubesinde alınacak 15 günlük eğitim boyunca iki yıl süre ile Türkiye’de aldığınız İngilizce eğitimini pekiştirme şansı elde edeceksiniz. Üstelik bunun için eğitim, konaklama ve uçak bileti parası ödemek durumunda kalmayacaksınız. Bu masraflar TEOL Dil Okulları tarafından karşılanacak.
  • Londra’da eğitim alacağınız TEOL Dil Okulu’nun lokasyonu ise merkezi bir noktada yer almaktadır. Yani Londra’da kaldığınız süre içerisinde şehrin tadını da doyasıya yaşabileceksiniz.

Siz de TEOL Dil Okulları’nın sunduğu bu fırsattan yararlanmak ve kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz 0(850) 360 83 65 numaralı ücretsiz danışma hattı üzerinden bizleri arayabilirsiniz.