fbpx

Yurtdışında Eğitim

Yurtdışında Eğitim

Yurtdışında eğitim alarak kendinize daha iyi bir gelecek inşa etmek istemez misiniz? Yurtdışı eğitim programlarında almış olduğunuz eğitimin kalitesi göz ardı edilmeyecek düzeydedir. Kendinize daha iyi bir gelecek hazırlamak ve kariyer hedeflerinize ulaşmadaki ilk adımınızı yurtdışı eğitimleriyle atabilirsiniz. TEOL yurtdışı eğitim programlarında, 20’ye yakın üniversite ve dil okuluyla, dil eğitimi, staj, yaz kampı, lise, üniversite, yüksek lisans, doktora ve sertifika programlarını yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerine sunmaktadır.  TEOL yurtdışı eğitim danışmanlığında, eğitim almak isteyen öğrencilerine koşullarına en uygun olan ülkeler başta İngiltere ve Amerika olmak üzere Kanada, Malta, Almanya, İtalya, İspanya,  Fransa, Çin, Rusya gibi ülkelerde eğitim imkanı sunmaktadır. Yurtdışında eğitim almak demek aynı zamanda öğrenmek istediğiniz yabancı dili anavatanında öğrenmenize de imkan sağlamaktadır. Aynı dil konuşulan ortamda öğrenmek istediğiniz dili pekiştirecek ve artık yabancı dili anadiliniz gibi konuşabileceksiniz.

Neden Yurtdışında Eğitim Almalıyım?

Herkes gelecekte kendine iyi bir kariyer ve beraberinde iyi bir yaşam hazırlamak ister. Anadilin yanı sıra artı olarak yabancı dil öğrenmek artık bir zorunluluk haline geldi. Her zaman daha iyisini isteyen insanların önüne yabancı dil engeli takılıyor. Yurtdışında eğitim alarak gelecekte karşınıza çıkacak engelleri şimdiden kaldırabilirsiniz. Sizin öğrenmek istediğiniz dil günlük olarak konuşulduğu için sizin de kelimelere ve telaffuza aşinalığınız artacaktır. Böylelikle öğrenmek istediğiniz dili daha çabuk kavrayarak öğreniminizi hızlandıracaksınız.  Türkiye eğitim maliyetleriyle eş değer olan yurtdışında bulunan prestijli okullarda okuyarak kariyerinizde büyük başarılara imza atabilirsiniz. Şimdi sizde TEOL dil okulunun size sunmuş olduğu yurtdışı eğitim programlarıyla geleceğiniz için bir adım atın.

Bilgilendirme

YurtDışı Eğitim için bilgi almaya gelen kişilere doğru bir şekilde program çıkarmak ve fiyat bilgilendirmesi yapabilmek için aşağıdaki soruların yöneltilmesi gereklidir;

  • Kişi Hangi Dili Öğrenmek İstiyor?
  • Mevcut Dil Seviyesi Nedir ve Hangi Seviyeye Ulaşmak İstiyor?
  • Hangi Ülkeyi Tercih Ediyor?
  • Özellikle İstediği Bir Şehir Var mı?
  • Ne Kadar Süre Eğitim Almak İstiyor? (Vize kuralları gereği en az 2 Hafta ve en az 15 Saatlik program satın alınabiliyor)
  • Konaklama Tercihi Nedir? (Aile Yanı veya Yurt / Tek Kişilik veya Çift Kişilik Oda)
  • Ne zaman eğitim almayı planlıyor? (Okullardaki konaklama fiyatlandırmaları sezona bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Kişiye doğru bir fiyatlandırma verebilmek için eğitim almak istediği tarih sorulmalıdır)

 

PS: YurtDışına yalnız gidecek olan katılımcılar Aile Yanı Konaklama tercih ederlerse okul kuralları gereği TEK KİŞİLİK ODA satın almak durumundadır. Birlikte kalmak isteyen arkadaşlar her iki konaklama türünde de , dilerlerse aynı odayı paylaşabilirler.

Görüşme esnasında iletişim bilgileri alınırken mutlaka mail adresi de alınmalıdır.
Katılımcıların istekleri doğrultusunda hazırlanacak teklif ve teklifler, kendilerine e-mail ile iletilmelidir.

Program Türleri

GENEL INGILIZCE (Almanca,Franszca vb.) KURSLARI

Haftada 20 Ders / 15 Saat eğitim görülen bu standart programlara, başlangıç ve ileri seviyede dil bilgisine sahip her öğrenci katılabilir. Minimuş yaş 18’dir. (Kampanya okulumuz Twin’de ve bazı çalıştığımız bazı okullarda 16)Kişi yoğun bir program talep ederse 25 ve 30 Derslik kurslar da mevcuttur.
Katılımcılara okul tarafından seviye tespit sınavı yapılır ve kişi kendi seviyesine uygun bir sınıfta derse başlar.

Genel Ingilizce kurslarına yılın her döneminde katılmak mümkündür. Her hafta Pazartesi yeni bir kurs dönemi başlar. Katılımcılar gitmek istedikleri tarihi kendileri belirleyebilirler.