fbpx

Newyork’ta Eğitim

İngilizce, iş hayatında zorunluluk ve ayrıcalık yarattığından dolayı en çok tercih edilen yabancı dil arasında yer almaktadır. İngilizce kursuna giderek dil öğrenimini tamamlamanın yanı sıra New York’ta eğitim alarak İngilizce dil eğitiminizi geliştirebilirsiniz. New York, çoğu insanın hayalini süsleyen bir metropol şehridir. Amerika Birleşik Devletlerine bağlı olan New York’ta İngilizce eğitimi almanız iş hayatınız başta olmak üzere yaşantınıza büyük katkı sağlayacaktır. Dil öğrenimi sırasında kültürünü ve yaşam tarzını da tam olarak kavramanız için TEOL dil okulu olarak New York’ta eğitim programını sunuyoruz. İngilizce kursuna ek olarak New York’ta eğitim fırsatından yararlanabilirsiniz.

New York Dil Eğitim Okulumuz;

New York’ta İngilizce dil eğitimi alacağınız okulumuz 1886 yılında kurulmuş olup Madison Square Park, The Flatiron District ve Midtown’a karşı çarpıcı bir görünüme sahiptir. İngilizce dil okulumuz Manhattan merkezde bulunarak 28. ve 23. Cadde metro istasyonlarına 5 dakikalık bir yürüme mesafesindedir. Şehir merkezinde bulunan İngilizce dil kursumuzda tüm ihtiyaçlarınıza yürüme mesafesinde ulaşabilirsiniz. New York dil okulumuzda 12 sınıf bulunup okul kapasitesi 250 dir. Sınıflarımız teknoloji ile donatılarak öğrencilere tüm imkanlar sağlanmıştır. Kablosuz internet, eğitim materyalleri ile öğrenim süreçlerinde ihtiyaçları karşılanmaktadır. Ders araları ve ders sonrası çevreyi keşfetmeleri için sosyal alanlar ve dinlenme alanları bulunmaktadır.

TEOL Dil Kursunda New York Eğitim Fırsatı

New York eğitimi almanız için sizlere özel kampanyalar hazırlıyoruz. Türkiye’de 20 aylık 6 seviyede A1+A2+B1+B2+C1+C2) İngilizce kursu aldıktan sonra İngilizce eğitiminizi 15 Günlük İngilizce eğitimi ile tamamlayın. İngilizce eğitimi New York’ta 1 seviye C2+ (15 Gün) + konaklama + gidiş – geliş uçak biletleriniz TEOL dil okulu tarafından karşılanmaktadır. Vize işlemleriniz için vize danışmanlığı hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Sizde İngilizce kursunuzu New York’ta eğitim alarak tamamlamak isterseniz iletişim formunu doldurarak ya da 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattımızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden TEOL Dil Okullarını Tercih Etmeliyim ?

2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu.

Bu, eğitim kalitemiz ve standartlarımızın öncü olduğunun bir göstergesidir.

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu

Goethe Enstitüsü’nün Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

Tüm eğitimlerimiz, öğrencilerimize daha etkileşimli bir öğrenme deneyimi sunmak amacıyla interaktif dijital animasyonlarla desteklenen akıllı tahta üzerinden verilmektedir.

Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Avrupa Dil Portolyosuna Uygun Eğitim Yapılır.

Eğitimlerimiz, 4-12 kişilik sınıflarda, CELTA sertifikalı eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilir. Bu sayede öğrencilerimize daha kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunarız ve kaliteli bir eğitim sağlarız

TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır

Cambridge Üniversitesi'nin kaynakları ve müfredatı kullanmak, dil okulumuzda kaliteli ve etkili bir eğitim sunmamızı sağlar.

Sizi Arayalım!

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız