fbpx

Samsun Yabancı Dil Okulu

Samsun dil kursunda yabancı dil eğitimlerinde sizlere hedeflemiş olduğunuz yabancı dilde 4 temel beceri olan konuşma, dinleme, yazma ve okuma yetilerini kazandırmayı amaçlıyoruz. Samsun yabancı dil kursunda İngilizce kursu başta olmak üzere yaygın olarak tercih edilen yabancı dil kurslarımız Almanca kursu, Fransızca kursu, Rusça kursu ve İtalyanca kursudur. Bunların yanı sıra öğrencilerimiz için sunmuş olduğumuz Arapça kursu, Felemenkçe kursu, İspanyolca kursu ve farsça kursu programlarımız da bulunmaktadır. Samsun en iyi İngilizce kursu ve yabancı dil kursu arayışlarında tercih edilen TEOL Samsun dil kursundan kaliteli ve tecrübeli eğitmenler eşliğinde eğitim alabilirsiniz. Samsun yabancı dil kurs fiyatlarımız seçmiş olduğunuz program ve program uzunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Samsun’un En İyi Yabancı Dil, İngilizce Kursu: TEOL

Samsun dil okulumuz da aldığınız eğitim programlarıyla sizde kariyer hedeflerinize ulaşabilirsiniz. TEOL samsun dil kursu olarak vermiş olduğumuz yabancı dil kursları, yurtdışı eğitim programları ve danışmanlık hizmetleriyle sizleri hedeflerinize ulaştırıyoruz. Samsun dil kursunda aldığınız eğitimlerde Türk ve yabancı öğretmenlerden ders alırsınız. Yabancı dil eğitimleri kapsamında İngilizce kursu, Almanca kursu, Fransızca kursu başta olmak üzere tüm dil kurslarının bitiminde öğrencilerin okuma, yazma ve konuşma becerilerini kazandırmak ilk önceliğimizdir. Samsun dil okulu kurslarında eğitim sınıflarımızda akıllı tahta, interaktif animasyonel sistem ve teknolojik materyaller kullanmaktayız. Böylelikle ders esnasında öğrencinin hem işitsel hem de görsel hafızasını harekete geçirerek öğrenim sürecini hızlandırıyoruz. Samsun dil okulunda bulunan eğitmenlerimiz LMS (Learning Management System) programı sayesinde öğrencilerin ders takibini ve ödevlendirmesini yapmaktadır. Derslere katılamayan öğrencilerimiz dilerse o gün ki derse online olarak uzaktan bağlanabilir, daha sonrasında ders kayıtlarını alabilir veya ücretsiz telafi dersleri talep edebilir. Yurtdışı eğitim programlarında ise Londra, Almanya, İtalya, Fransa, İspanya ve Fas’ta anlaşmalı olduğumuz okullarda eğitim almanızı sağlıyoruz. Gideceğiniz ülkede yapmanız gerekenler için öncesinden eğitim danışmanlarımız sizleri bilgilendirecektir. Samsun dil okulu fiyatlarımız almış olduğunuz eğitim programı ve eğitim süresine göre değişmektedir. Samsun dil kursu fiyatları için 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattımızı arayabilir veya kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. 

Neden TEOL Dil Okullarını Tercih Etmeliyim ?

2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu.

Bu, eğitim kalitemiz ve standartlarımızın öncü olduğunun bir göstergesidir.

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu

Kültürel Zenginlik.

İngilizce, İngilizce kültürünü daha derinlemesine keşfetmek ve anlamak için kapıları açar. İngiliz edebiyatı, felsefesi ve sanatı dünya genelinde etkili olmuştur.

Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Avrupa Dil Portolyosuna Uygun Eğitim Yapılır.

Eğitimlerimiz, 4-12 kişilik sınıflarda, CELTA sertifikalı eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilir. Bu sayede öğrencilerimize daha kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunarız ve kaliteli bir eğitim sağlarız

TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır

Cambridge Üniversitesi’nin kaynakları ve müfredatı kullanmak, dil okulumuzda kaliteli ve etkili bir eğitim sunmamızı sağlar.

Öğrenci Yorumları

Rize Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız

İletişim Bilgilerimiz

Adres

19 Mayıs Mah. Ağabali Caddesi No: 32 , İlkadım, SAMSUN

Email

samsun@teol.com.tr

İletişim Bilgilerimiz

Şube Fotoğraflarımız

Sizi Arayalım!

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız

Samsun Atakum
Skill Programı