fbpx

İtalyada Eğitim

İtalya'da Eğitim

İtalya’da dil eğitimi fırsatından yararlanmak ister misiniz? Yabancı dil eğitiminizi İtalya’da tamamlayarak farklı kültürlere adapte olup İtalyancayı kendi ana yurdunda öğrenebilirsiniz. TEOL dil okulu olarak sizlere İtalya’da eğitim alma fırsatı sunuyoruz. İtalyan sanatını, kültürünü ve tarihi dokusunu dil okulunda eğitim alırken yaşayabilirsiniz. İtalya’da Sprachcaffe Languages PLUS kurumunda TEOL dil kursu referansı ile İtalyanca dil eğitiminizi tamamlamanızı sağlıyoruz. İtalya dil eğitimini aldığınız zaman İtalya’nın Floransa bölgesinde eğitim alacaksınız. İtalya’nın tarihi merkezinde Milano Duomo Katedrali meydanına yürüyüş mesafesinde Piazza della Repubblica’ya bakan Palazzo’da ideal bir mevkide yer alan İtalya dil eğitim okulunda sizde eğitim alabilirsiniz. Floransa’da İtalyanca dil eğitimini tamamlayıp şehrin tadını çıkarmak isteyenler için İtalyanca dil okulumuz uygun konuma sahiptir.

İtalyanca Dil Eğitim Okulumuz;

Floransa’da bulunan İtalya dil okulumuzda 16 adet sınıf bulunmaktadır. Teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda öğrenciler için projektör ile ders anlatımı yapılırken her sınıfta kablosuz internet bulunmaktadır. İtalya’nın sanatını, kültürünü, yemeklerini ve diğer tüm öğelerini yaşayabileceğiniz İtalyanca dil eğitim programıyla keyifli vakit geçirirken dil eğitiminizi de tamamlayabilirsiniz. İtalya dil okulumuzda öğrenirken sosyalleşmeniz için sizlere uygun bir ortam sunulmaktadır. Ders aralarında dinlenebileceğiniz, ders çalışabileceğiniz ve sosyalleşmeniz için ortak kullanım alanları bulunmaktadır.

İtalya Dil Okulu Bilgileri

Floransa’da bulunan dil okulumuz da Sprachcaffe Languages PLUS ve TEOL dil okulu güvencesiyle eğitim alabilirsiniz. Dil okulu hakkında detaylı bilgi almanız için http://www.sprachcaffe.com/turkish/study_abroad/language_schools/florence/main.htm ziyaret edebilirsiniz.

TEOL Dil Kursunda İtalyanca Eğitim Fırsatı

İtalyanca eğitimi almanız için sizlere özel kampanyalar hazırlıyoruz. Türkiye’de 7 aylık 3 seviyede (A1+A2+A3) İtalyanca kursu aldıktan sonra İtalyanca eğitiminizi 15 Günlük İtalya eğitimi ile tamamlayın. İtalyanca eğitimi + konaklama + gidiş – geliş uçak biletleriniz TEOL dil okulu tarafından karşılanmaktadır. Vize işlemleriniz için vize danışmanlığı hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Sizde İtalyanca kursunuzu İtalya’da eğitim alarak tamamlamak isterseniz iletişim formunu doldurarak ya da 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattımızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden İtalya'da Yabancı Dil, İngilizce Kursu için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

 • ✔TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.

  ✔Cambrıdge Üniversitesi'nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

  ✔Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

  ✔Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.

  ✔TEOL'de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

  ✔TEOL'de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

     

Öğrenci Yorumları

[tmls category="-1" layout="tmls_slider" style="style2" image_size="large_image" image_radius="large_radius" text_font_family="" text_font_color="#777777" text_font_size="14px" name_font_family="" name_font_color="#777777" neme_font_size="15px" neme_font_weight="bold" position_font_family="" position_font_color="#777777" position_font_size="12px" order_by="rand" order="DESC" auto_play="true" pause_on_hover="false" next_prev_visibility="tmls_visible" next_prev_radius="large_radius" next_prev_position="" scroll_duration="500" pause_duration="9000" ]

İtalya'da Eğitim için Başvuru Yapabileceğiniz Şubeler