fbpx

İtalya'da Eğitim

FLoransa İtalya’nın kuzeyinde bulunan üzüm bağlarıyla meşhur Toskana bölgesinin başkentinde,dil eğitimi alma fırsatını yakalayacaksınız , ayrıca eğitim ile birlikte şehirde tarihi geziler yapma fırsatınıda yakalayacaksınız

TEOL dil okulu olarak sizlere İtalya’da eğitim alma fırsatı sunuyoruz. İtalyan sanatını, kültürünü ve tarihi dokusunu dil okulunda eğitim alırken yaşayabilirsiniz. İtalya’da Sprachcaffe Languages PLUS kurumunda TEOL dil kursu referansı ile İtalyanca dil eğitiminizi tamamlamanızı sağlıyoruz. İtalya dil eğitimini aldığınız zaman İtalya’nın Floransa bölgesinde eğitim alacaksınız. İtalya’nın tarihi merkezinde Milano Duomo Katedrali meydanına yürüyüş mesafesinde Piazza della Repubblica’ya bakan Palazzo’da ideal bir mevkide yer alan İtalya dil eğitim okulunda sizde eğitim alabilirsiniz. Floransa’da İtalyanca dil eğitimini tamamlayıp şehrin tadını çıkarmak isteyenler için İtalyanca dil okulumuz uygun konuma sahiptir.

İtalyanca Dil Eğitim Okulumuz
Floransa’da bulunan İtalya dil okulumuzda 16 adet sınıf bulunmaktadır. Teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda öğrenciler için projektör ile ders anlatımı yapılırken her sınıfta kablosuz internet bulunmaktadır. İtalya’nın sanatını, kültürünü, yemeklerini ve diğer tüm öğelerini yaşayabileceğiniz İtalyanca dil eğitim programıyla keyifli vakit geçirirken dil eğitiminizi de tamamlayabilirsiniz. İtalya dil okulumuzda öğrenirken sosyalleşmeniz için sizlere uygun bir ortam sunulmaktadır. Ders aralarında dinlenebileceğiniz, ders çalışabileceğiniz ve sosyalleşmeniz için ortak kullanım alanları bulunmaktadır.
TEOL Dil Kursunda İtalyanca Eğitim Fırsatı
İtalyanca eğitimi almanız için sizlere özel kampanyalar hazırlıyoruz. Türkiye’de 7 aylık 3 seviyede (A1+A2+A3) İtalyanca kursu aldıktan sonra İtalyanca eğitiminizi 15 Günlük İtalya eğitimi ile tamamlayın. İtalyanca eğitimi + konaklama + gidiş – geliş uçak biletleriniz TEOL dil okulu tarafından karşılanmaktadır. Vize işlemleriniz için vize danışmanlığı hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Sizde İtalyanca kursunuzu İtalya’da eğitim alarak tamamlamak isterseniz iletişim formunu doldurarak ya da 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattımızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Previous slide
Next slide

Neden TEOL Dil Okullarını Tercih Etmeliyim ?

2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu.

Bu, eğitim kalitemiz ve standartlarımızın öncü olduğunun bir göstergesidir.

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu

Goethe Enstitüsü’nün Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

Tüm eğitimlerimiz, öğrencilerimize daha etkileşimli bir öğrenme deneyimi sunmak amacıyla interaktif dijital animasyonlarla desteklenen akıllı tahta üzerinden verilmektedir.

Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Avrupa Dil Portolyosuna Uygun Eğitim Yapılır.

Eğitimlerimiz, 4-12 kişilik sınıflarda, CELTA sertifikalı eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilir. Bu sayede öğrencilerimize daha kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunarız ve kaliteli bir eğitim sağlarız

TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır

Cambridge Üniversitesi'nin kaynakları ve müfredatı kullanmak, dil okulumuzda kaliteli ve etkili bir eğitim sunmamızı sağlar.

Sizi Arayalım!

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız