fbpx

TOEFL-IELTS YABANCI DİL KURSU

Yurtdışında lisans ya da yüksek lisans yapmak isteyen öğrenciler, İngilizce seviyesini ölçmek için düzenlenen uluslararası sınavlar olan TOEFL ve IELTS’den okulların uygun gördüğü skorları almak zorundadırlar. Öğrenciler, bu sınavlara hazırlığı kendi ülkelerinde de yapabilecekken yurtdışındaki dil okullarında da TOEFL-IELTS Hazırlık dersleri alabilmektedir.

IELTS Hazırlık kursları genelde İngiltere’de sunulmakta olup TOEFL ise ağırlıklı olarak Amerika ve Kanada’da sunulmaktadır. Bununla birlikte, İngiltere’de bazı okullarda da TOEFL verilebilmektedir. Yurtdışında bu kurslara devam edebilmek için öğrenci belirli bir İngilizce seviyesinde olmak zorundadır. Eğer seviyesi uygun değilse, öncesinde bir İngilizce Hazırlık ya da Mesleki İngilizce alınarak öğrenci IELTS ya da TOEFL sınıfına başlayacak noktaya gelebilmektedir.

Tüm bunlara ek olarak, özellikle Amerika Üniversiteleri Master kabullerinde spesifik bazı sınav skorları da isteyebilmektedir. GMAT ve GRE bunların başında gelir. GMAT, İşletme Master’ı, GRE ise Mühendislik ya da Sosyal Bilimler Master’ı yapmak isteyen öğrencilerden istenilen skorlardır. GMAT/GRE kursları ayrı bir kurs olarak da alınabilirken, Genel İngilizce’ye ek olarak da alınabilmektedir.

Sınav Hazırlık Derslerinin İçerikleri Şu Şekildedir:

Neden TEOL Dil Okullarını Tercih Etmeliyim ?

2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu.

Bu, eğitim kalitemiz ve standartlarımızın öncü olduğunun bir göstergesidir.

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu

Goethe Enstitüsü’nün Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

Tüm eğitimlerimiz, öğrencilerimize daha etkileşimli bir öğrenme deneyimi sunmak amacıyla interaktif dijital animasyonlarla desteklenen akıllı tahta üzerinden verilmektedir.

Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Avrupa Dil Portolyosuna Uygun Eğitim Yapılır.

Eğitimlerimiz, 4-12 kişilik sınıflarda, CELTA sertifikalı eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilir. Bu sayede öğrencilerimize daha kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunarız ve kaliteli bir eğitim sağlarız

TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır

Cambridge Üniversitesi'nin kaynakları ve müfredatı kullanmak, dil okulumuzda kaliteli ve etkili bir eğitim sunmamızı sağlar.

Sizi Arayalım!

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız