fbpx

TOEFL-IELTS Yabancı Dil Kursu

TOEFL-IELTS Yabancı Dil Kursu

Yurtdışında lisans ya da yüksek lisans yapmak isteyen öğrenciler, İngilizce seviyesini ölçmek için düzenlenen uluslararası sınavlar olan TOEFL ve IELTS’den okulların uygun gördüğü skorları almak zorundadırlar. Öğrenciler, bu sınavlara hazırlığı kendi ülkelerinde de yapabilecekken yurtdışındaki dil okullarında da TOEFL-IELTS Hazırlık dersleri alabilmektedir.

IELTS Hazırlık kursları genelde İngiltere’de sunulmakta olup TOEFL ise ağırlıklı olarak Amerika ve Kanada’da sunulmaktadır. Bununla birlikte, İngiltere’de bazı okullarda da TOEFL verilebilmektedir. Yurtdışında bu kurslara devam edebilmek için öğrenci belirli bir İngilizce seviyesinde olmak zorundadır. Eğer seviyesi uygun değilse, öncesinde bir İngilizce Hazırlık ya da Mesleki İngilizce alınarak öğrenci IELTS ya da TOEFL sınıfına başlayacak noktaya gelebilmektedir.

Tüm bunlara ek olarak, özellikle Amerika Üniversiteleri Master kabullerinde spesifik bazı sınav skorları da isteyebilmektedir. GMAT ve GRE bunların başında gelir. GMAT, İşletme Master’ı, GRE ise Mühendislik ya da Sosyal Bilimler Master’ı yapmak isteyen öğrencilerden istenilen skorlardır. GMAT/GRE kursları ayrı bir kurs olarak da alınabilirken, Genel İngilizce’ye ek olarak da alınabilmektedir.

Sınav Hazırlık derslerinin içerikleri şu şekildedir:

Haftada 28/30/ 35 ders Sınav Hazırlık ve Akademik amaçlar için İngilizce

Dersler kapsamında TOEFL/IELTS/GMAT/GRE sınavına hazırlayacak şekilde gramer, kelime ve okuma çalışmaları

Sınav teknikleri

Kendi kendine çalışma teknikleri

Düzenli uygulama sınavları

Ek olarak haftada 10/15/20 ders etüt çalışması

Neden İngilizce Kursu için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

✔TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.

✔Cambrıdge Üniversitesi'nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

✔Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

✔Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.

✔TEOL'de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

✔TEOL'de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

TOEFL-IELTS Yabancı Dil Kursu Eğitim Başvuru Formu

Öğrenci Yorumları

[tmls category="-1" layout="tmls_slider" style="style2" image_size="large_image" image_radius="large_radius" text_font_family="" text_font_color="#777777" text_font_size="14px" name_font_family="" name_font_color="#777777" neme_font_size="15px" neme_font_weight="bold" position_font_family="" position_font_color="#777777" position_font_size="12px" order_by="rand" order="DESC" auto_play="true" pause_on_hover="false" next_prev_visibility="tmls_visible" next_prev_radius="large_radius" next_prev_position="" scroll_duration="500" pause_duration="9000" ]