fbpx

Bodrum Yabancı Dil Okulu

Bodrum dil kursunda yabancı dil eğitimlerinde sizlere hedeflemiş olduğunuz yabancı dilde 4 temel beceri olan konuşma, dinleme, yazma ve okuma yetilerini kazandırmayı amaçlıyoruz. Bodrum yabancı dil kursunda İngilizce kursu başta olmak üzere yaygın olarak tercih edilen yabancı dil kurslarımız Almanca kursu, Fransızca kursu, Rusça kursu ve İtalyanca kursudur. Bunların yanı sıra öğrencilerimiz için sunmuş olduğumuz Arapça kursu, Felemenkçe kursu, İspanyolca kursu ve farsça kursu programlarımız da bulunmaktadır. Bodrum en iyi İngilizce kursu ve yabancı dil kursu arayışlarında tercih edilen TEOL Bodrum dil kursundan kaliteli ve tecrübeli eğitmenler eşliğinde eğitim alabilirsiniz. Bodrum yabancı dil kurs fiyatlarımız seçmiş olduğunuz program ve program uzunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Bodrum’nın En İyi Yabancı Dil, İngilizce Kursu: TEOL

Bodrum dil okulunda TEOL ayrıcalığını yaşayın! TEOL dil kursunda sizlere avantajlı hizmetler sunmaktayız. Bütçenize ve isteklerinize göre yabancı dil eğitimi almanızı sağlayan dil okulumuzda eğitim programlarından uygun fiyatlarıyla yararlanabilirsiniz. Bodrum dil kursunda yabancı dil eğitimleri, yurtdışı eğitim programları, sınava hazırlık kursları, kurumsal eğitimler ve danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Yabancı dil eğitim programı kapsamında sizlere İngilizce kursu, Almanca kursu, Fransızca kursu, Rusça kursu, Arapça kursu ve diğer yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Yetişkin yabancı dil eğitimlerinin yanı sıra Bodrum çocuklar için İngilizce kursu hizmetimiz ile çocuklara özel eğitim faaliyetlerimizde bulunmaktadır. Yurtdışında eğitim alarak kariyer hedeflerine ulaşmak öğrencilerimiz için danışmanlık ve eğitim hizmetlerimiz de bulunmaktadır. İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Malta, Almanya, İspanya, İtalya, Fransa, Çin, Rusya ve Fas ülkeleri için Bodrum dil kursumuzdan yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Bodrum’da bulunan dil okulumuzun sınıflarında akıllı tahta üzerinden eğitim alarak interaktif animasyonel çalışmalar yapabilirsiniz. Ders anlatımlarını görseller ile zenginleştiren Türk ve yabancı öğretmenlerimiz ile daha hızlı bir dil öğrenme süreciniz olmasını hedefliyoruz.  Bodrum dil okulu fiyatlarımız almış olduğunuz eğitim programına göre değişim göstermektedir. Bodrum dil kursu fiyatlarını öğrenmek ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizleri 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattımızdan arayabilir veya şubemizi ziyaret edebilirsiniz.  

Neden TEOL Dil Okullarını Tercih Etmeliyim ?

2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu.

Bu, eğitim kalitemiz ve standartlarımızın öncü olduğunun bir göstergesidir.

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu

Kültürel Zenginlik.

İngilizce, İngilizce kültürünü daha derinlemesine keşfetmek ve anlamak için kapıları açar. İngiliz edebiyatı, felsefesi ve sanatı dünya genelinde etkili olmuştur.

Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Avrupa Dil Portolyosuna Uygun Eğitim Yapılır.

Eğitimlerimiz, 4-12 kişilik sınıflarda, CELTA sertifikalı eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilir. Bu sayede öğrencilerimize daha kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunarız ve kaliteli bir eğitim sağlarız

TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır

Cambridge Üniversitesi’nin kaynakları ve müfredatı kullanmak, dil okulumuzda kaliteli ve etkili bir eğitim sunmamızı sağlar.

Öğrenci Yorumları

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Kıbrıs Şehitleri Caddesi Hipodrom İş Merkezi, D:60/14-15, 48400 Bodrum/Muğla

Telefon
Email

bodrummail@teol.com.tr

Harita'da Teol

Şube Fotoğraflarımız

Sizi Arayalım!

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız

Bodrum Skill Programı