fbpx

Londra Şube

 

Londra İngilizce Kursu & Dil Okulu

Londra’da anadili İngilizce olan insanlarla aynı okulda okumak istemez misiniz? TEOL dil kursları olarak Londra’da bulunan anlaşmalı olduğumuz dil okullarında lise, üniversite, yüksek lisans, doktora ve sertifika programlarına katılabilmenizi sağlıyoruz. Kariyer hedeflerinde başarılı olmak ve istediğiniz konumda çalışma imkanına ulaşmak için İngilizce öğrenmek veya anadile ek bir yabancı dil öğrenmek ayrıcalık ve fırsat haline geldi. Artık yabancı dil bilmek değil çok iyi bilmek gerektiğini belirterek iyi bir pozisyonda çalışmak için yabancı dil öğrenimi zorunluluk haline gelmiştir. Dünyanın en yaygın kullanılan yabancı dilin İngilizce olduğunu belirterek İngilizce öğreniminin eğitim, kariyer ve sosyal yaşantıda size büyük katkı sağlayacağı aşikardır.

TEOL Londra Dil Okulu

Londra’da eğitim alma kararını verdikten sonra hangi konumda konaklayacağınız ve hangi şartlar altında yaşamak istediğiniz göz önünde bulundurulmalıdır. Yurtdışında eğitim alırken aynı zamanda Londra’da tarihi yerleri ziyaret etmek ve sıklıkla ziyaret etmek isterseniz şehir merkezinde veya yakın lokasyonda konaklamanız sizin için daha faydalı olacaktır. TEOL Londra dil okulları İngiltere’de eğitim almak istediğiniz okullarla ilgili size danışmanlık sağlayarak yol göstermektedir. Londra’nın eğitim, kültür ve sanat bakımından birçok noktada başkent olduğunu düşünürseniz burada dil kurslarında eğitim almanın ne kadar avantajlı olduğunu görebilirsiniz. Londra dil okullarında anlaşmalı olduğumuz kurumlarda eğitim almak için dilerseniz öncelikle İngilizce kursu programlarına Türkiye’de katılarak hazırlıklı olarak eğitim alabilirsiniz.

İngiltere dil okulları arasından seçim yapmadan önce sizin hedefleriniz dikkate alınmaktadır. Eğitim kapsamı, sosyal yaşantı ve istekler göz önünde bulundurularak hangi okulda eğitim alacağınız ve eğitim süresinin ne kadar olacağı belirlenmektedir. Daha sonrasında okul yazışmaları, vize işlemleri ve konaklama şartları göz önüne alınmaktadır.


 

Londra Dil Okulu Fiyatları

Londra dil okulu fiyatları eğitim programının kapsamına ve alacağınız eğitim süresine göre değişiklik göstermektedir. TEOL Londra dil kurslarında lise ve üniversite öğrenimlerinin yanı sıra master, doktora ve sertifika programlarına katılmak için sizlere farklı fiyatlar sunulmaktadır. Kaliteli ve güvenilir okullarda eğitim alarak hayallerinizdeki kariyer hedeflerine ulaşmanızı sağlayan TEOL İngiltere dil okulu fiyatlarımız hakkında bilgi almak için şubelerimizi ziyaret edebilir veya ücretsiz danışma hattımızı arayabilirsiniz.

TEOL Londra Yabancı Dil Okulu İletişim Bilgisi

TWIN CENTRE LONDON

 

 

 

Londra Yabancı Dil Kursu ile İletişime Geçin

[tmls category="-1" layout="tmls_slider" style="style2" image_size="large_image" image_radius="large_radius" text_font_family="" text_font_color="#777777" text_font_size="14px" name_font_family="" name_font_color="#777777" neme_font_size="15px" neme_font_weight="bold" position_font_family="" position_font_color="#777777" position_font_size="12px" order_by="rand" order="DESC" auto_play="true" pause_on_hover="false" next_prev_visibility="tmls_visible" next_prev_radius="large_radius" next_prev_position="" scroll_duration="500" pause_duration="9000" ]