fbpx

Giresun Yabancı Dil Okulu

Giresun dil kursunda yabancı dil eğitimlerinde sizlere hedeflemiş olduğunuz yabancı dilde 4 temel beceri olan konuşma, dinleme, yazma ve okuma yetilerini kazandırmayı amaçlıyoruz. Giresun yabancı dil kursunda İngilizce kursu başta olmak üzere yaygın olarak tercih edilen yabancı dil kurslarımız Almanca kursu, Fransızca kursu, Rusça kursu ve İtalyanca kursudur. Bunların yanı sıra öğrencilerimiz için sunmuş olduğumuz Arapça kursu, Felemenkçe kursu, İspanyolca kursu ve farsça kursu programlarımız da bulunmaktadır. Giresun en iyi İngilizce kursu ve yabancı dil kursu arayışlarında tercih edilen TEOL Erzurum dil kursundan kaliteli ve tecrübeli eğitmenler eşliğinde eğitim alabilirsiniz. Erzurum yabancı dil kurs fiyatlarımız seçmiş olduğunuz program ve program uzunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Giresun'un En İyi Yabancı Dil, İngilizce Kursu: TEOL

Giresun dil okulu olarak yabancı dil eğitimlerinizi tamamlayarak kariyer hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz. Giresun dil kursumuzda sizlere yabancı dil kursları, yurtdışı eğitim programları, yabancı dil hazırlık kursları, eğitim hizmetleri ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Yabancı dil eğitimi içerisinde sizlere İngilizce kursu, Almanca kursu, Fransızca kursu ve Rusça kursu, İtalyanca kursu ve diğer dilleri sizlere sunmaktayız. Yabancı dil kursunda derslerden en iyi şekilde faydalanmanız için akıllı tahta, interaktif animasyonlar, test ve ödevler ile destek sağlamaktayız. LMS sistemini kullanan TEOL Giresun dil okulunda öğrencilerin ödev ve ders takibini yapan eğitmenlerimiz öğrenci gelişimlerini izlemektedir. TEOL dil okulundan aldığınız kur sonunda eğer ki istediğiniz başarıya ulaşamadıysanız derse katılım ve ödev yapma oranı dikkate alınarak ücretsiz kur tekrarı imkânı sizlere sunulmaktadır. Yetişkin dil kurslarımızın yanı sıra Giresun çocuklar için İngilizce kursu programımızda bulunmaktadır. Çocuklar için İngilizce kursu ve dil kurslarında önceliğimiz eğlenerek öğretme metodudur. Yurtdışında eğitim alarak kariyerine farklı bir boyut kazandırmak isteyen öğrencilerimiz içinde hizmetimiz bulunmaktadır. Londra, Almanya, İtalya, New York veya diğer anlaşmalı olduğumuz ülkelerde eğitim alabilirsiniz. Giresun dil okulu fiyatlarımız almış olduğunuz eğitim programına ve kur sayısına göre değişiklik göstermektedir. Giresun dil kursu fiyatlarını öğrenmek ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için dil okulumuzu ziyaret edebilir veya 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattımızı arayabilirsiniz.

Neden TEOL Dil Okullarını Tercih Etmeliyim ?

2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu.

Bu, eğitim kalitemiz ve standartlarımızın öncü olduğunun bir göstergesidir.

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu

Kültürel Zenginlik.

İngilizce, İngilizce kültürünü daha derinlemesine keşfetmek ve anlamak için kapıları açar. İngiliz edebiyatı, felsefesi ve sanatı dünya genelinde etkili olmuştur.

Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Avrupa Dil Portolyosuna Uygun Eğitim Yapılır.

Eğitimlerimiz, 4-12 kişilik sınıflarda, CELTA sertifikalı eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilir. Bu sayede öğrencilerimize daha kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunarız ve kaliteli bir eğitim sağlarız

TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır

Cambridge Üniversitesi’nin kaynakları ve müfredatı kullanmak, dil okulumuzda kaliteli ve etkili bir eğitim sunmamızı sağlar.

Öğrenci Yorumları

Giresun Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Şeyhkeramettin Mah. Gazi Cad. No:4 / Giresun

Email

giresun@teol.com.tr

Harita'da Teol

Şube Fotoğraflarımız

Sizi Arayalım!

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız

Giresun Skill Programı

İngilizce

Almanca