fbpx

Diğer Dil Programlarımız

TEOL Dil okulumuzda farklı kurslar’da sunmaktayız:

Çocuklar İçin İngilizce Kursu: Çocuklara özel olarak tasarlanmış İngilizce kurslarımızla, dil becerilerini eğlenceli ve interaktif bir şekilde geliştirme fırsatı sunuyoruz.

İş İngilizcesi: İş dünyasında etkili iletişim için gereken İngilizce becerilerini öğrenmek isteyenlere yönelik kurslarımızla, iş hayatında başarıya giden yolda size destek oluyoruz.

Kurumsal Yabancı Dil Eğitimi: Şirketlere özel olarak düzenlenen yabancı dil eğitimleriyle, çalışanlarınızın uluslararası iletişim becerilerini güçlendirmelerini ve iş başarısını artırmalarını sağlıyoruz.

Online Eğitim Kursları: İster yerel ister dünya çapında olsun, dil öğrenmeye zaman ve mekan bağımsız bir şekilde devam etmek isteyenlere online eğitim kursları sunuyoruz.

İhtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre dilediğiniz kursu seçerek, dil becerilerinizi geliştirmek için adım atabilirsiniz. Sizleri dil okulumuza bekliyoruz!”

Sıkça Sorulan Sorular ?

Yurtdışındaki dil okulları, dünyanın her yerinden gelen öğrencilere dil eğitimi veren kurumlardır. Dilin birinci dil olarak konuşulduğu ülkede bulunan dil okullarıdır. İngilizceyi verimli bir şekilde öğrenmek isteyen öğrenciler yurt dışına seyahat ederler çünkü dili duyabilecekleri ülkeye daldıklarında dili daha hızlı öğrenirler ve 7/24 kullanırlar.

Öğretmenlerimiz “iletişimsel” veya “eylemli” öğrenme adı verilen bir öğretim yöntemi kullanır; bu, bir masada oturup onlar konuşurken not almayı beklememeniz gerektiği anlamına gelir. Öğrenciler, rol oynamak, kısa sunumlar yapmak ve dille etkileşim kurmak için sürekli olarak küçük gruplara ayrılırlar. Yurtdışındaki dil kursunuz, her ders belirli bir konuya veya konuya odaklanan dört beceriyi (konuşma, dinleme, okuma, yazma) kapsayacaktır.

Hedefe bağlı olarak, bir dil öğrenmek için haftada ortalama 900 dolar harcamayı bekleyebilirsiniz. Belirli bir varış noktasına gidiş dönüş uçuşunuzun maliyetini buna ekleyin.

Yurtdışındaki tüm dil okulları, onlarla bir dil okuduğunuzu göstermek için size bir katılım sertifikası verecektir. Çoğu okulun, okullarında tüm bir döngüyü (normalde 6-8 hafta) tamamlayan öğrencilere verdikleri kurs seviyesi tamamlama sertifikası da vardır. Maalesef bunların herkes tarafından tanınması pek olası değildir, ancak herkesin gidişatının kanıtı olması gerekmez.

Gideceğiniz yere bağlı olarak, vizesiz bir ülkede 90 güne kadar kalabilirsiniz. Geçerli bir pasaporta, dönüş bileti ve elektronik giriş iznine (ESTA) ihtiyacınız var. Daha uzun bir süre kalmak istiyorsanız, çoğu durumda vizeye ihtiyacınız olacaktır. Öğrenci danışmanlarımız, vize başvuru sürecinde size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Sizi Arayalım!

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız