fbpx

Kurumsal Yabancı Dil Eğitimi

Kurumsal Yabancı Dil Eğitimi

Elektronik akıllı tahtanın, projeksiyon, bilgisayar, active slade, active vote olduğu dijital sınıflarda
Animasyonel öğretmen ders anlatım yazılımı, animasyonel öğrenci kavrama-uygulama yazılımı, uluslararsı sınav yazılımı ile animasyonel eğitim verilir.
Dijital sınıflarımızda animasyonel işlenen derslerimiz görüntülü, sesli kayıt edilerek ders tekrarı veya gelişim sağlanmaktadır.
Yabancı öğretmenlerle speaking club,türk öğretmenlerle her gün her seviyeye uygun telafi programı
Program sonunda Cambridge TELC sertifikaları,
Okuma, yazma, duyma-anlama, konuşma bazlı öğretim ve sınav sistemi
Sözleşmede %100 başarı garantisi

Düzey Belirleme Sınavı
Öğrenime doğru yerde başlamak ve doğru adımlarla ilerlemek, sağlıklı bir “ölçme ve değerlendirme sistemi” ile mümkün olabilir. Eğitime başlamadan önce yapılan “düzey belirleme testi” hangi kurdan derslere başlanacağını belirler.

Dünya standartlarında eğitim
Teol Avrupa Birliği Akademik Standartları’na uygun 5 kurluk bir eğitim sistemi uygulanmaktadır. Her kur 120 ders saatinden oluşmaktadır. Kurlar tercih edilen programın yoğunluğuna göre 8 – 16 hafta sürmektedir. Teol’de öğretmen odaklı değil, öğrenci odaklı “iletişimsel Dil Öğretim Metodu (Communicative Language Teaching Method) uygulanmaktadır. Teol’de öğrencinin değişik telaffuzları tanımasını sağlamak amacıyla, İngilizlerin yanı sıra, Kanadalı, Amerikalı, Avustralyalı gibi anadili İngilizce olan öğretmenler de çalışmaktadır. Verilen eğitimlerin amacı öğrencinin dört dil becerisini (dinleme, okuma, konuşma ve yazma) geliştirmektir.

Kur Sistemi   
1. Elementary / Başlangıç (A1-A2): Kursiyer, bu düzeyde genel olarak İngilizce ile tanışır ve temel bilgileri edinir. Öğrendiği temel zamanlarla basit cümleler kurabilir, kendini kısaca ifade edebilecek düzeye ulaşır. “Geçmiş” ve “şimdi” ile ilgili konuşabilir, yazabilir, istekte bulunabilir.

2. Pre-intermediate / Orta Öncesi (A2-B1): Dilbilgisi ve pratik kullanım bilgileri bu düzeyde biraz daha gelişir. Orta düzey öncesine hazırlık aşamasıdır. Sözcük dağarcığında gelişim hızlanır. “Gelecek zaman” işlenerek İngilizcenin temel zamanları iyice pekiştirilmeye çalışılır. Bu düzeydeki kursiyerler, öğrendikleri yeni kavramlarla, çok karmaşık olmayan konularda okuduklarını anlayabilir ve istemlerini yazılı olarak ifade edebilirler.

3. Intermediate / Orta (B1-B2): Orta düzey bireyin İngilizcesinin yapısal özelliklerini kavramış olarak, artık dilin inceliklerini öğrendiği ve uyguladığı, dört dil becerisindeki eksikliklerini giderdiği bir aşamadır. Bu düzeyde öğrenci, kendini daha rahat ifade edebilir. Çok karmaşık olmayan metinleri rahatlıkla çözebilir. Belirli bir konuda düşüncelerini daha zengin bir sözcük dağarcığıyla dile getirebilir. Günlük yaşamda çok rahat iletişim kurabilir.

4. Upper-intermediate / İleri Orta (B2-C1): Dilbilgisinin en ince ayrıntılarına kadar özümsendiği, akıcı ve hatasız yabancı dil kullanımının esas itibarıyla kotarıldığı düzeydir. Dört dil becerisi bu düzeyde iyice gelişir ve pekişir. Öğrenci, geliştirdiği sözcük dağarcığı, karmaşık ve bileşik sözcük ve eylemler vb. yapılar ile etkin iletişim kurar. Bu aşamaya ulaşmış bireyler, yapacakları bireysel çalışmalarla (kitap, dergi, gazete okumak; TV ve CD izlemek, ilgi alanlarına giren konulara yoğunlaşmak vb.) İngilizcelerini kullanılır duruma getirirler.

5. Advanced / İleri (C1-C2): Bu düzeye ulaşan ya da öğrenimlerini, düzey belirleme sınavı sonuçlarına göre bu aşamadan başlatmak isteyen öğrenciler genel İngilizce kazanımlarını daha yukarı çekerek, “near native compendence” (anadili İngilizce olana yakın düzeyde dile hakimiyet) seviyesine ulaşırlar.

ingilizce birçok ülkedeki yaygın kullanımıyla dünya dili olmuş,

İngilizce bilmek dünyadaki hemen herkesle iletişim kurmak, kariyer yapmak, bilgi edinmek ve pek çok diğer nedenden dolayı bir gereksinim haline gelmiştir. Ülkemizde iyi bir İngilizce bilgisine sahip olanlar hemen her alanda rakiplerinin önüne geçme fırsatını yakalamışlar, eğitimlerinde ve özellikle iş yaşamlarında farklarını ortaya koymuşlardır. Sağlam bir kariyerle iş hayatında aranan bir birey olmak, yaptığınız akademik çalışmalarda farkınızı yansıtmak, dünyadaki insanlarla kolayca iletişim kurup dünyaya açılmak istiyorsanız, sizlere ingilizce öğretmeye hazırız.

2013 Yılında Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi Dil Okulu seçilen  TEOL Dil Okulları’nı rakiplerinden farklı kılan temel özellikler şunlardır:

Teol Dil Okulları teknolojik ve hedef dilin konuşulduğu ülkelerde eğitim modellerini benimsemiş olup öğrencilerine en gelişmiş teknolojiden yararlanma ve yurt dışında birçok ülkede eğitim görme imkanını sunar. Akıllı tahtalarla en gelişmiş eğitim materyallerini öğrencilerine sunan kurumlarımızda eğitim sadece ders içerisinde değil dersten sonra da devam etmektedir. Sahip olduğumuz LMS sistemi (Learning Management System) sayesinde öğrencilerimizi internet üzerinden ödevlendirebiliyor, onları takip edip gelişimlerini izleyebiliyoruz. Ayrıca eğitim almak için sınıfa gelmenize gerek yok. Derslerimize uzaktan katılabilir, derste aktif rol alabilir ve öğretmen ve arkadaşlarınızla rahatça iletişim kurabilirsiniz. Aldığınız eğitimle uluslar arası sınav merkezi olan kurumumuzdaki sınavlara katılabilir, başarınızı tescilleyebilirsiniz. Dersleri kaçırdığınızda üzülmenize gerek yok, kaçırdığınız derse ait sesli görüntülü kayıtları alabilir, eksikliklerinizi gidermek adına ücretsiz telafi destek sistemimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca, sahip olduğunuz ana dili İngilizce olan öğretmenlerle düzenli pratik yapma imkanı, dil gelişiminizde çok önemli bir rol oynuyor. İngilizce eğitiminizde başarısız olmaktan korkmayın. Alanında uzman Türk ve Yabancı öğretmenlerden oluşan eğitim kadromuza o kadar güveniyoruz ki, size sözleşmenizde başarı garantisi sunuyoruz. İngilizceyi hayatınızın bir parçası haline getirmek, uzman eğitimcilerden keyifli bir eğitim almak, yurt dışında eğitim görme ayrıcalığına erişmek ve sahip olduğunuz sertifikalarınızla aranan  bireyler olmak adına sizleri de okullarımıza bekliyoruz.

 

Neden Kurumsal Yabancı Dil Eğitimi için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

 • ✔TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.

  ✔Cambrıdge Üniversitesi'nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

  ✔Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

  ✔Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.

  ✔TEOL'de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

  ✔TEOL'de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

Kurumsal Yabancı Dil Eğitim Başvuru Formu

Öğrenci Yorumları

[tmls category="-1" layout="tmls_slider" style="style2" image_size="large_image" image_radius="large_radius" text_font_family="" text_font_color="#777777" text_font_size="14px" name_font_family="" name_font_color="#777777" neme_font_size="15px" neme_font_weight="bold" position_font_family="" position_font_color="#777777" position_font_size="12px" order_by="rand" order="DESC" auto_play="true" pause_on_hover="false" next_prev_visibility="tmls_visible" next_prev_radius="large_radius" next_prev_position="" scroll_duration="500" pause_duration="9000" ]

Kurumsal Yabancı Dil Eğitimi için Başvuru Yapabileceğiniz Şubeler