fbpx

Almanya’da Eğitim

Almanya'da Eğitim

Avrupa Birliği ülkeleri arasında yer alan ve en fazla nüfusa sahip olan Almanya’da eğitim almak istemez misiniz? Yurtdışı kariyer hedeflerinizi taçlandırabileceğiniz bir eğitim programıyla geleceğiniz için bir adım atabilirsiniz. Almanya’da dil eğitiminizi tamamlayarak Almancayı kendi ülkesinde öğrenebilirsiniz. Dil öğrenmek demek aynı zamanda o dilin kültürünü ve yaşam tarzını da anlamak demektir. TEOL dil kursu olarak sizlere bu imkânı sunuyoruz. Almanca dil kursunuzu Almanya’da alacağınız eğitim ile tamamlayabilirsiniz. Almanca kursu kapsamında 3 seviyede eğitim aldıktan sonra Almancayı kendi vatanında pratik yaparak pekiştirebilir ve kültürünü özümseyebilirsiniz. Almanca kursunu tamamladıktan sonra Almanya Frankfurt’ta bulunan dil okulunda eğitim almanız için sizlere tüm imkânlar sunulmaktadır. Sprachcaffe Languages PLUS kurumuna bağlı TEOL dil okulları güvencesiyle dünya çağındaki okullarda şehir merkezine, tarihi ve turistik mekanlara yürüme mesafesinde okullarda Almanca eğitim alabilirsiniz.

Almanya Dil Eğitim Okulumuz; Almanca dil kursunu tamamlayacağınız yurtdışı eğitim programında eğitim ve kültürel anlamda tüm kazanımlara sahip olmaktasınız. Frankfurt’ta bulunan dil okulumuzda ders alacağınız sınıflar teknoloji ile donatılarak daha hızlı kavramız ve öğrenim sürecinizi hızlandırmanız hedeflenir. Ders aralarında dinlenmeniz ve keyifli vakit geçirmeniz için ortak kullanım alanları bulunmaktadır. Ders sonrasında sosyalleşmeniz ve Almanya’yı keşfetmeniz için de sizlere imkânlar sunulmaktadır. Almanya Dil Okulu Bilgileri Frankfurt’ta bulunan dil okulumuz da Sprachcaffe Languages PLUS ve TEOL dil okulu güvencesiyle eğitim alabilirsiniz. Almanca dil okulu hakkında detaylı bilgi almanız için http://www.sprachcaffe.com/turkish/study_abroad/language_schools/frankfurt/main.htm ziyaret edebilirsiniz.

 

 

TEOL Dil Kursunda Almanca Eğitim Fırsatı Almanca eğitimi almanız için sizlere özel kampanyalar hazırlıyoruz. Türkiye’de 7 aylık 3 seviyede Almanca kursu aldıktan sonra Almanca eğitiminizi 15 Günlük Almanca dil eğitimi ile tamamlayın. Almanca eğitimi + konaklama + gidiş – geliş uçak biletleriniz TEOL dil kursu tarafından karşılanmaktadır. Vize işlemleriniz için vize danışmanlığı hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Sizde Almanca kursunuzu Almanya’da eğitim alarak tamamlamak isterseniz iletişim formunu doldurarak ya da 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattımızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ögrenci Yorumları

[tmls category="-1" layout="tmls_slider" style="style2" image_size="large_image" image_radius="large_radius" text_font_family="" text_font_color="#777777" text_font_size="14px" name_font_family="" name_font_color="#777777" neme_font_size="15px" neme_font_weight="bold" position_font_family="" position_font_color="#777777" position_font_size="12px" order_by="rand" order="DESC" auto_play="true" pause_on_hover="false" next_prev_visibility="tmls_visible" next_prev_radius="large_radius" next_prev_position="" scroll_duration="500" pause_duration="9000" ]

Almanya'da Eğitim için Başvuru Yapabileceğiniz Şubeler