fbpx

Almanya’da Eğitim

Almanya’da dil eğitiminizi tamamlayarak Almancayı kendi ülkesinde öğrenebilirsiniz. Dil öğrenmek demek aynı zamanda o dilin kültürünü ve yaşam tarzını da anlamak demektir. TEOL dil kursu olarak sizlere bu imkânı sunuyoruz. Almanca dil kursunuzu Almanya’da alacağınız eğitim ile tamamlayabilirsiniz. Almanca kursu kapsamında 3 seviyede eğitim aldıktan sonra Almancayı kendi vatanında pratik yaparak pekiştirebilir ve kültürünü özümseyebilirsiniz. Almanca kursunu tamamladıktan sonra Almanya Frankfurt’ta bulunan dil okulunda eğitim almanız için sizlere tüm imkânlar sunulmaktadır. Sprachcaffe Languages PLUS kurumuna bağlı TEOL dil okulları güvencesiyle dünya çağındaki okullarda şehir merkezine, tarihi ve turistik mekanlara yürüme mesafesinde okullarda Almanca eğitim alabilirsiniz.

Almanya Dil Eğitim Okulumuz; Almanca dil kursunu tamamlayacağınız yurtdışı eğitim programında eğitim ve kültürel anlamda tüm kazanımlara sahip olmaktasınız. Frankfurt’ta bulunan dil okulumuzda ders alacağınız sınıflar teknoloji ile donatılarak daha hızlı kavramız ve öğrenim sürecinizi hızlandırmanız hedeflenir. Ders aralarında dinlenmeniz ve keyifli vakit geçirmeniz için ortak kullanım alanları bulunmaktadır. Ders sonrasında sosyalleşmeniz ve Almanya’yı keşfetmeniz için de sizlere imkânlar sunulmaktadır. Almanya Dil Okulu Bilgileri Frankfurt’ta bulunan dil okulumuz da Sprachcaffe Languages PLUS ve TEOL dil okulu güvencesiyle eğitim alabilirsiniz.

Frankfurt

Almanyanın en fazla  doğal güzelliklerinin bulunduğu  ve en canlı şehri olan Frankfurt’a çeşitli geziler yaparken aynı zamanda dil eğitimi alarak kariyer planlamarınızı yaparken size büyük avantaj sağlayacaktır.Aynı zamanda Avrupanın en iyi ekonomisine sahip olan Almanyada çalışma imkanınıda kurumumuzda ücretsiz danışmanlık fırsatınıda yakalayacaksınız.

Münih

Almanya’nın en kalabalık ve en canlı şehirleri arasında olan aynı zamanda ekonomisi ve kültürü açısından  da oldukça gelişmiş Münih şehrinde  dil eğitimi alma fırsatını yakalayacaksınız. .Aynı zamanda Avrupa’nın en iyi ekonomisine sahip olan Almanya da çalışma imkanını da kurumumuzda ücretsiz danışmanlık fırsatını da yakalayacaksınız…

Neden TEOL Dil Okullarını Tercih Etmeliyim ?

2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu.

Bu, eğitim kalitemiz ve standartlarımızın öncü olduğunun bir göstergesidir.

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu

Goethe Enstitüsü’nün Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

Tüm eğitimlerimiz, öğrencilerimize daha etkileşimli bir öğrenme deneyimi sunmak amacıyla interaktif dijital animasyonlarla desteklenen akıllı tahta üzerinden verilmektedir.

Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Avrupa Dil Portolyosuna Uygun Eğitim Yapılır.

Eğitimlerimiz, 4-12 kişilik sınıflarda, CELTA sertifikalı eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilir. Bu sayede öğrencilerimize daha kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunarız ve kaliteli bir eğitim sağlarız

TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır

Cambridge Üniversitesi'nin kaynakları ve müfredatı kullanmak, dil okulumuzda kaliteli ve etkili bir eğitim sunmamızı sağlar.

Sizi Arayalım!

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız