fbpx

İş İngilizcesi Kursu

Genel İş İngilizcesi Kursu

ESOL Hakkında
City & Guilds IESOL Sınavları Avrupa Ortak Dil Çerçevesi Common European Framework of References – CEFR ile uyumlu Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünün European Aviation Safety Agency standartlarında kabul edilen onaylı uluslararası dil yeterlilik sınavlarıdır. (under the category of NQF).
Neden ESOL ?
City & Guilds IESOL sınavlarının başlıca özelliklerinden biri Konuşma becerisini ayrı ölçmesidir. Kabin Memuru adayların sadece Konuşma (Speaking) sınavına girip bu sınavı belgelendirmeleri mümkündür.

City & Guilds Seviyeleri NQF (UK Only) National Qualification Framework seviyeleri ile eşlenik olup bu şekilde sertifikalandırılmaktadır.

CEFR formatında 6 seviyede yapılan sınavlar farklı meslek gruplarının ihtiyacına yönelik düzenli aralıklarla yapılmaktadır.

Hava Aracı Bakım Personeli, Kabin Memuru (Hostes), Kalite Teknisyeni ve Teorik Pratik Eğitmenler için ilgili A1, A2, B1 ve B2 sınavları her ay düzenli olarak yapılmaktadır

TOEIC Hakkında
TOEIC®, Test Of English for International Communication, TOEFL sınavını da geliştiren Amerikan menşeli ETS'nin (Educational Testing Service) İş İngilizcesine yönelik olarak hazırladığı sınavdır. Türkiye'de de bir çok saygın firmanın kullandığı bu sınava her yıl 5 milyon kişi girmektedir.

Neden TOEIC ? 
İngilizce seviyelerinin objektif ve güvenilir olarak ölçülmesini sağlar.
-Dünya’nın en çok kullanılan İngilizce seviye tespit sınavıdır.
-TOEFL, GRE gibi sınavları da hazırlayan Amerikan menşeli ETS’nin İş İngilizcesi sınavıdır.
-Skorlar 2 sene uluslararası geçerliliğe sahiptir.
-Titiz istatistiksel analizlere dayanılarak dev bir kadro tarafından hazırlanmaktadır.
-Sorular gündelik iş hayatından alındıkları için gerçeğe uygundur.
-Standart bir sınav olduğu için kurumların yabancı dil seviyelerine dayanarak aldığı kararlarda eğitim veren kurumlardan veya bireylerden bağımsız olmasını sağlar.
-Skorlar kısa sürede teslim edilir.
-Türkiye’de değişik illerde TOEIC test merkezleri bulunmaktadır.

Neden İş İngilizcesi Kursu için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

 • ✔TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.

  ✔Cambrıdge Üniversitesi'nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

  ✔Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

  ✔Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.

  ✔TEOL'de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

  ✔TEOL'de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

İş İngilizcesi Kursu Eğitim Başvuru Formu

Öğrenci Yorumları

[tmls category="-1" layout="tmls_slider" style="style2" image_size="large_image" image_radius="large_radius" text_font_family="" text_font_color="#777777" text_font_size="14px" name_font_family="" name_font_color="#777777" neme_font_size="15px" neme_font_weight="bold" position_font_family="" position_font_color="#777777" position_font_size="12px" order_by="rand" order="DESC" auto_play="true" pause_on_hover="false" next_prev_visibility="tmls_visible" next_prev_radius="large_radius" next_prev_position="" scroll_duration="500" pause_duration="9000" ]